Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 575613 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nobi

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 20
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2014 poslato: 11. Januar 2019. 16:29:36 »
Uh bas puno toga...vise sam mislila da li jos nesto moze da ukaze na mesto upoznavanja bracnog partnera kroz tu 6 kucu osim standardno preko posla i u vezi posla...

Van mreže lajka

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 729
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #2013 poslato: 10. Januar 2019. 19:00:57 »
Lajka hvala ti  <3 .
A imam jedno pitanje jos,posto je vladar 7 u 6 i obicno vladar ukazuje na mesto gde cemo upoznati bracnog partnera.Sta jos sve moze da znaci 6 kuca osim posla?

Rad, zdravlje posluga, tebi podredjeni zaposleni ili oni koji rade za tebe, kucni ljubimci, odeca, higijena, bolest, tetke, tece, strine, stricevi ujne, ujke

Van mreže Nobi

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
« Odgovor #2012 poslato: 10. Januar 2019. 14:42:47 »
Lajka hvala ti  <3 .
A imam jedno pitanje jos,posto je vladar 7 u 6 i obicno vladar ukazuje na mesto gde cemo upoznati bracnog partnera.Sta jos sve moze da znaci 6 kuca osim posla?

Van mreže lajka

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 729
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #2011 poslato: 10. Januar 2019. 08:22:49 »
Lajka i Sladjo hvala na odgovorima.I meni je bilo bezveze to tako  napisano ali rekoh bolje da pitam.Meni je  Vodolija na kraju 7 polja i vecim delom u 8 polju.       
Pogledala sam tvoj natal i ne bih rekla da ces se razvesti. Kao sto neko rece John Galt,  Jarac u 7. retko daje razvod a takodje i  Venera :120: Saturn je aspekt koji pokazuje ozbiljan stav po pitanju ljubavi i braka i sklonost dugim vezama.  Vladalac 7. u 6. - partner se upoznaje preko posla ili partner nizeg statusa od vlasnika natala

Van mreže Bebe

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 56
  • Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.
  • Free bird
« Odgovor #2010 poslato: 10. Januar 2019. 08:09:22 »
John Galt, hvala puno. :heartshape: Dispozitor Mog Mo u Vodoliji je Saturn u Jarcu u sedmom polju. Ujedno je i Saturn vladar tog polja koje je u Jarcu. Tu su i Uran i Neptun. Kažu da bi valjalo pogledati i Ma i So. Meni je Ma u Ovnu u desetom polju. A So u Blizancima u dvanaestom.

Van mreže JohnGalt

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 2867
  • JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!
  • I am John Galt....
« Odgovor #2009 poslato: 10. Januar 2019. 00:58:59 »
Mislim da bi uvek trebalo krenuti od motivacije znaka,  SaturnJarac uvek teže da zamrznu, okamene, očuvaju... Na vrhu 7 on teško da bi dao razvod, već upravo biranje partnera koji osliakva  Saturn, ozbiljan, odgovoran, i samo u jako lošim ascpektima prema  Mesec može dati opasnost, više u vidu trpljenja i depresije.

Van mreže Nobi

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #2008 poslato: 09. Januar 2019. 13:31:29 »
Nobi, pa imaš natal sličan mom. :heartshape: Ako ne grešim DC ti je u Jarcu pošto si ASC Rak? A Saturn ti se nalazi u šestom polju?

Da da sve je tako  :0 6:   .Imam i natalnu kartu u potpisu mozes i da vidis.

Van mreže Bebe

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.Bebe is a force to reckon with.
  • Free bird
« Odgovor #2007 poslato: 09. Januar 2019. 12:40:39 »
Ok, onda nisam dobro videla.. :luda:

Na mreži sladjana

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8911
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #2006 poslato: 09. Januar 2019. 12:28:10 »
Lajka i Sladjo hvala na odgovorima.I meni je bilo bezveze to tako  napisano ali rekoh bolje da pitam.Meni je  Vodolija na kraju 7 polja i vecim delom u 8 polju.       

Gledaj položaj Saturn i aspekte koje pravi. Položaj Venera isto.

Nobi, pa imaš natal sličan mom. :heartshape: Ako ne grešim DC ti je u Jarcu pošto si ASC Rak? A Saturn ti se nalazi u šestom polju?

Saturn nije u 6 polju. Pre bi ga gledala da je u  :0: sa  :desc:.

Van mreže Bebe

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #2005 poslato: 09. Januar 2019. 12:21:19 »