Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 606689 puta)

0 Članovi i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2287
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1961 poslato: 16. Novembar 2017. 22:11:27 »
Kad si pre stigao toliko puta da se ozenis lol
Koja ti je bila malo slobodnija,prva?

ma to je sve jedna (buduca) zena, tri astrologa je gledaju predstavljenu kroz 3 razlicite planete
sad vec ponestaje planeta za opis :smeh:

valjda bi bilo najbolje da je Jupiter pa Saturn i ne daj boze Uran

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #1960 poslato: 16. Novembar 2017. 19:45:25 »
ja ne smem ni da citam ovu temu, prva zena mi bila Uran, druga Saturn a treca Jupiter
sto ljudi sto cudi

Kad si pre stigao toliko puta da se ozenis lol
Koja ti je bila malo slobodnija,prva?

Van mreže mimi81*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
« Odgovor #1959 poslato: 05. Novembar 2017. 12:51:42 »
Da li bi neko mogao da mi opise mog bracnog partnera?Interesuje me da li ce biti stariji ili mladji, da li ce imati mozda brak iza sebe i decu? Moram priznati da su me do sada privlacili stariji muskarci.Nekada me uhvati strah i tesko mi je jer godine lete a ja nemam partnera i decu koju mnogo zelim.
Unapred hvala

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35454
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #1958 poslato: 15. Oktobar 2017. 17:48:39 »
Citat: Pravilnik Foruma
:welcome: OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE : :welcome:

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora :
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Svi koji tumače,
to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja,
ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja
i da ne uznemiravaju ostale članove Foruma pitanjima
na nekoj temi ili preko privatnih poruka.

U suprotnom u skladu sa Pravilnikom Foruma biće spovedene opomene i sankcije.

Hvala i drago nam je što ste sa nama :tale:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Jelencica*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 4
  • Jelencica has no influence.
« Odgovor #1957 poslato: 15. Oktobar 2017. 17:12:33 »
Meni je Ju u 5polju u jarcu a Ma u 6p.vodoliji😊

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
« Odgovor #1956 poslato: 15. Oktobar 2017. 16:38:57 »
Ja na tvom mestu ne bi gledo neptuna jer je to generacijska planeta, pre bi mi fokus bio na Jupiteru u IV kuci
Vrh 7 polja u znaku Riba po samoj analognosti ovog znaka sa 12 poljem zodijaka tajna i misterija, moze naslutiti da u brak ulazis tajno ili iz neke tajne veze...Drugo mars u Jarcu moze da ti donese i neko uniformisano lice. Inace taj Jupi u IV kuci se meni svidja, osoba okrenuta porodici i kuci a i mesto upoznavanja mozda moze kroz simboliku IV kuce (mozda i net recimo jer surfas od kuce lol)...

jedina mana svega sto sam napiso je da ja nisam astrolog  :lol:

Van mreže Jelencica*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 4
  • Jelencica has no influence.
« Odgovor #1955 poslato: 15. Oktobar 2017. 16:06:45 »
Pozz drustvo.Evo da se i ja ukljucim u ovu temu.Ja sam skorpija-devica.Moje 7polje je u ribama(zaljubljenost,osecanja)sto znaci da cu ljubav ostvariti pod uslovom obostrane zaljubljenosti.Ne vladar 7polja je u strelcu 4polje, pa on moze biti stranac .U polju strelca je Me pa ce on biti sarmantan,duhovit,komunikativan.Ju suvladar 7polja je u Jarcu (To predpostavljam da znaci nesto staro,tradicionalno)Vl 7polja u 4 polju (mesto rodj.druga polovina zivota)govori da izabranika srecem u razdoblju izmedju 28 i 35 god.Kako se Ne nalazi u 4 polju nas dvoje se na neki nacin poznajemo.Nadam se da sam na dobrom putu u tumacenju :3Ako je neko zainteresevon da neka se ukljuci
https://www.astro.com/tmpd/chqjfileZs96P1-u1491652327/astro_2gw_jjelena_g.50745.12646.gif?12977

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1090
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #1954 poslato: 12. Oktobar 2017. 23:10:50 »
Naravno da ne znači, ima gomila faktora koje treba razmatrati kada je brak u pitanju. I opozicije nisu definitivno ne, samo ukazuju na problematične stvari.
A pa ja bez problematike ne umem ni da funkcionisem.

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #1953 poslato: 12. Oktobar 2017. 20:09:59 »
a ti se vec tri puta zenio :P hahaaahahh...pa kao tri od tri ne valja,bice da je do tebe Boki ;) hahahaah
citaj koju stranu u nazad, bilo tu pisancije i sa grobljem :smeh:

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #1952 poslato: 12. Oktobar 2017. 20:08:19 »
ja ne smem ni da citam ovu temu, prva zena mi bila Uran, druga Saturn a treca Jupiter
sto ljudi sto cudi
a ti se vec tri puta zenio :P hahaaahahh...pa kao tri od tri ne valja,bice da je do tebe Boki ;) hahahaah