~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/387) > >>

Amy:

--- Citat: loola  15. Februar 2017. 04:32:05 ---Ne mozes da uklopis jer gledas Neptuna kao vladara sedme kuce, taj ko ti je dao takvu prognozu, praktikuje TA i posmatrao je Jupitera kao vladara sedme. Sesta kuca je radno mesto, svakodnevica. Sesta je kod tebe u Vodoliji a Saturn je vladar po TA vladar a ne Uran.
Znaci, Jupiter vl.7 i Saturn vl.6. su u konjukciji i prave trigon sa Venerom u desetoj, odatle je izveo zakljucak da ce upoznavanje bracnog partnera biti kroz karijeru, na radnom mestu jer postoji povezanost Ju sa vl.6 i Venerom u 10.
Venera je vl.9 i 2. kuce  :mislilac: to ti nije pominjao ili si zaboravila.
Jupiter, kao vladar sedme je R, retrogradna planeta uvek donosi odugovlacenje, odlaganje......konjukcija sa Saturnom koji je takodje zaduzen za prolongiranje. Zato do braka jos uvek nije doslo.
Ti si verovatno mislila da ces imati vise brakova zbog ose 1-7 u promenljivim znacima.

--- Kraj citata ---

Hvala na pojasnjenju  :146s: ...ja se uhvatila  Neptun , a  Jupiter nisam ni gledala .
Kod mene to odugovlacenje , odlaganje i neizvesnost nisu samo po pitanju partnera nego cini mi se u svim aspektima i posao, i neke svakodnevne stvari a sad znam i zasto  :m: ...i bas me to sve tako umara...

Breakfast at Tiffanys:

--- Citat: Amy  14. Februar 2017. 23:20:41 ---Kod mene (barem ja to tako vidim) ima pokazatelja za vise od jednog braka -  VII u  Ribe , vladar u IV u  Strelac ...sve dvojni znaci....a ja ni do prvog braka nisam stigla  :226s:...
a da i ko god je gledao moj natal rekao je  upoznavanje na poslu... e sad ne znam gde to "pise" ja nikako ne mogu da uklopim u natal.... :valentinovo:

--- Kraj citata ---
Ne mozes da uklopis jer gledas Neptuna kao vladara sedme kuce, taj ko ti je dao takvu prognozu, praktikuje TA i posmatrao je Jupitera kao vladara sedme. Sesta kuca je radno mesto, svakodnevica. Sesta je kod tebe u Vodoliji a Saturn je vladar po TA vladar a ne Uran.
Znaci, Jupiter vl.7 i Saturn vl.6. su u konjukciji i prave trigon sa Venerom u desetoj, odatle je izveo zakljucak da ce upoznavanje bracnog partnera biti kroz karijeru, na radnom mestu jer postoji povezanost Ju sa vl.6 i Venerom u 10.
Venera je vl.9 i 2. kuce  :mislilac: to ti nije pominjao ili si zaboravila.
Jupiter, kao vladar sedme je R, retrogradna planeta uvek donosi odugovlacenje, odlaganje......konjukcija sa Saturnom koji je takodje zaduzen za prolongiranje. Zato do braka jos uvek nije doslo.
Ti si verovatno mislila da ces imati vise brakova zbog ose 1-7 u promenljivim znacima.

Amy:
Kod mene (barem ja to tako vidim) ima pokazatelja za vise od jednog braka -  VII u  Ribe , vladar u IV u  Strelac ...sve dvojni znaci....a ja ni do prvog braka nisam stigla  :226s:...
a da i ko god je gledao moj natal rekao je  upoznavanje na poslu... e sad ne znam gde to "pise" ja nikako ne mogu da uklopim u natal.... :valentinovo:

AlwaysWannaFly:
Hahahaha  :hahahaha:

Čestitam i neka vam je sa srecom i dugovecno bilo.  :fire4: :konfete_ :fire2:

Ryūjin:
Znači stvar je sređena, imaćemo forumsko venčanje

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju