Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850392 puta)

0 Članovi i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nobi*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 61
  • Reputaciona snaga: 26
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2008 poslato: 09. Januar 2019. 13:31:29 »
Nobi, pa imaš natal sličan mom. :heartshape: Ako ne grešim DC ti je u Jarcu pošto si ASC Rak? A Saturn ti se nalazi u šestom polju?

Da da sve je tako  :0 6:   .Imam i natalnu kartu u potpisu mozes i da vidis.

Van mreže Bebe*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 60
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2007 poslato: 09. Januar 2019. 12:40:39 »
Ok, onda nisam dobro videla.. :luda:

sladjana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2006 poslato: 09. Januar 2019. 12:28:10 »
Lajka i Sladjo hvala na odgovorima.I meni je bilo bezveze to tako  napisano ali rekoh bolje da pitam.Meni je  Vodolija na kraju 7 polja i vecim delom u 8 polju.       

Gledaj položaj Saturn i aspekte koje pravi. Položaj Venera isto.


Nobi, pa imaš natal sličan mom. :heartshape: Ako ne grešim DC ti je u Jarcu pošto si ASC Rak? A Saturn ti se nalazi u šestom polju?

Saturn nije u 6 polju. Pre bi ga gledala da je u  :0: sa  :desc:.

Van mreže Bebe*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 60
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2005 poslato: 09. Januar 2019. 12:21:19 »
Nobi, pa imaš natal sličan mom. :heartshape: Ako ne grešim DC ti je u Jarcu pošto si ASC Rak? A Saturn ti se nalazi u šestom polju?

Van mreže Nobi*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 61
  • Reputaciona snaga: 26
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2004 poslato: 09. Januar 2019. 12:12:00 »
Lajka i Sladjo hvala na odgovorima.I meni je bilo bezveze to tako  napisano ali rekoh bolje da pitam.Meni je  Vodolija na kraju 7 polja i vecim delom u 8 polju.       

Van mreže Bebe*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 60
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2003 poslato: 09. Januar 2019. 11:44:35 »
Društvo, negde sam pročitala kratko tumačenje za vladara sedme u osmoj? Piše da se u brak ulazi zbog izražene seksualne privlačnosti i strasti? :luda:

sladjana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2002 poslato: 09. Januar 2019. 10:34:51 »
Slažem se sa Lajkom mora se gledati 7 polje i ceo  :nat:.
Teorija je jedno, praktično često bude drugačije.

 Vodolija u 7 polju često daje brak bez papira, više brakova ... a ako znak pređe i u 8 polje problemi su veći. Naravno jako je bitno gledati položaj Uran i Saturn. A i same planete ako su u tim poljima.

Van mreže lajka*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 183
  • Reputaciona snaga: 802
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2001 poslato: 09. Januar 2019. 10:03:22 »
Ovde na prvoj stranici u prvom postu pise da ako je  Vodolija na vrhu 8 polja razvod je neminovan.     
Pa da li je to uvek bas tako?

Naravno da nije tako, gledaju se i drugi pokazatelji.  A i ne znam zasto  bi Vodolija u 8. dala razvod jer je razvod pitanje 7. kuce

Van mreže Nobi*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 61
  • Reputaciona snaga: 26
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2000 poslato: 09. Januar 2019. 00:37:14 »
Ovde na prvoj stranici u prvom postu pise da ako je  Vodolija na vrhu 8 polja razvod je neminovan.     
Pa da li je to uvek bas tako?

Juliana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1999 poslato: 05. Januar 2019. 21:49:44 »
Postovana Coko, evo uradila sam kako ste rekli. Doduse sitni su brojevi ne znam da li cete videti jasno. Mada ima tabela sa strane.. <3