Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 606701 puta)

0 Članovi i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1931 poslato: 12. Jul 2017. 15:26:32 »
Goco,on je skorpija? Ako dobro pamtim,i ja kao riba volim skorpije u svojoj blizini,osecajno se razumemo mi vodeni znaci.Samo nemoj postavljati sebi i vasoj vezi bilo kakav cilj,uzmi sta ti se pruza  <3
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1930 poslato: 12. Jul 2017. 14:28:24 »
odlicna i najcitanija tema na forumu ;)
svima omiljena :)

bas sam se mislila gde cu sa ovim textom..
Pedja astrolog mi pre 15 godina rece dosta stvari za drugi brak tj drugog partnera -ne mora biti klasican brak..papiroloski
i sad kad sve zbrojim
to  je izgleda ovaj lik
evo sinastrije
http://tinypic.com/view.php?pic=290v6ft&s=9#.WWYUzLjpwXk

kaze mi Pedja:
- pocece kao neobavezna veza, a postace ozbiljna
tacno..vec treca godina zajedno
-kaze-znaces ga odranije..
necete verovati tek skoro, se setim..da smo se mi videli na dorcolu ..onako preko kola nam se pogledi sreli, znam tacno gde i sta je on imao-koznu crnu jaknu,koji auto on,koji ja..ma svega se secam..mada se zvanicno nismo upoznali
kaze-poznat,..zna mnogo ljudi,uticajni prijatelji,ziveo jedno vreme u ino..
sve tacno
-velike energije-to posebno znam,TACNO ..i osecam
-ima tople oci-TACNO
-romantican-TACNO
-...i td

Sta vi mislite
znam da i meni i njemu papiroloski brak bas ne stoji naj naj..jel da?
A volimo se, lep smo par u svakom smislu..i lepo nam je kad smo zajedno..sto je najvaznije.
Njegov je zivot bio buran i komplikovan-ali gleda da mene time ne opterecuje.Cuva me.

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #1929 poslato: 16. Februar 2017. 22:31:22 »
Pa znam iz licnog primera. Jedna cica je zaskocila dacila dasusu sa ovakvim horoskopom i on je ozenio hahahha

Hahaha....i ziveli su srecno do kraja zivota  :yellow:

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #1928 poslato: 16. Februar 2017. 21:48:06 »
Pa ne znam mozda i ne bude upoznavanje preko posla :)...nisam jos u braku ... nisam cak ni blizu....kako mi se cini
Super je ovo sto si napisala " ovaj zaskace tebe"  :D :yellow:

Pa znam iz licnog primera. Jedna cica je zaskocila dacila dasusu sa ovakvim horoskopom i on je ozenio hahahha

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #1927 poslato: 16. Februar 2017. 20:51:43 »
Po meni se pokazalo, da ne morate da budete povezani radnim mestom, vec da mozete da budete iste profesije i na istom polozaju u trenutku upoznavanja ili kroz vezu. Samo izvini konkretno kod tebe, ako je rec o ovoj karti ne znam kako je ovde moguce bilo kakvo povezivanje bracnog partnera sa poslom kada je vladar prvo u IV (kod tebe kuci) a drugi vladar u 1 , znaci ovaj zaskace tebe :)
Prva planeta posle vladara 7 obicno govori o broju brakova. Npr ako vladar gleda na Sunce onda je to jedan, ako gleda na Merkur onda je 2 itd...

Pa ne znam mozda i ne bude upoznavanje preko posla :)...nisam jos u braku ... nisam cak ni blizu....kako mi se cini
Super je ovo sto si napisala " ovaj zaskace tebe"  :D :yellow:

Van mreže kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #1926 poslato: 16. Februar 2017. 17:58:18 »
Prva planeta posle vlad.7,kod mene je to Ma i ima 60 Su,jedan brak.Ili gledam aspekte Ve kao vlad.7,ima aspekt sa Mo i Ju.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #1925 poslato: 16. Februar 2017. 14:36:39 »
Po meni se pokazalo, da ne morate da budete povezani radnim mestom, vec da mozete da budete iste profesije i na istom polozaju u trenutku upoznavanja ili kroz vezu. Samo izvini konkretno kod tebe, ako je rec o ovoj karti ne znam kako je ovde moguce bilo kakvo povezivanje bracnog partnera sa poslom kada je vladar prvo u IV (kod tebe kuci) a drugi vladar u 1 , znaci ovaj zaskace tebe :)
Prva planeta posle vladara 7 obicno govori o broju brakova. Npr ako vladar gleda na Sunce onda je to jedan, ako gleda na Merkur onda je 2 itd...

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #1924 poslato: 15. Februar 2017. 18:48:35 »
Ne mozes da uklopis jer gledas Neptuna kao vladara sedme kuce, taj ko ti je dao takvu prognozu, praktikuje TA i posmatrao je Jupitera kao vladara sedme. Sesta kuca je radno mesto, svakodnevica. Sesta je kod tebe u Vodoliji a Saturn je vladar po TA vladar a ne Uran.
Znaci, Jupiter vl.7 i Saturn vl.6. su u konjukciji i prave trigon sa Venerom u desetoj, odatle je izveo zakljucak da ce upoznavanje bracnog partnera biti kroz karijeru, na radnom mestu jer postoji povezanost Ju sa vl.6 i Venerom u 10.
Venera je vl.9 i 2. kuce  :mislilac: to ti nije pominjao ili si zaboravila.
Jupiter, kao vladar sedme je R, retrogradna planeta uvek donosi odugovlacenje, odlaganje......konjukcija sa Saturnom koji je takodje zaduzen za prolongiranje. Zato do braka jos uvek nije doslo.
Ti si verovatno mislila da ces imati vise brakova zbog ose 1-7 u promenljivim znacima.

Hvala na pojasnjenju  :146s: ...ja se uhvatila  Neptun , a  Jupiter nisam ni gledala .
Kod mene to odugovlacenje , odlaganje i neizvesnost nisu samo po pitanju partnera nego cini mi se u svim aspektima i posao, i neke svakodnevne stvari a sad znam i zasto  :m: ...i bas me to sve tako umara...

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 978
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #1923 poslato: 15. Februar 2017. 04:32:05 »
Kod mene (barem ja to tako vidim) ima pokazatelja za vise od jednog braka -  VII u  Ribe , vladar u IV u  Strelac ...sve dvojni znaci....a ja ni do prvog braka nisam stigla  :226s:...
a da i ko god je gledao moj natal rekao je  upoznavanje na poslu... e sad ne znam gde to "pise" ja nikako ne mogu da uklopim u natal.... :valentinovo:
Ne mozes da uklopis jer gledas Neptuna kao vladara sedme kuce, taj ko ti je dao takvu prognozu, praktikuje TA i posmatrao je Jupitera kao vladara sedme. Sesta kuca je radno mesto, svakodnevica. Sesta je kod tebe u Vodoliji a Saturn je vladar po TA vladar a ne Uran.
Znaci, Jupiter vl.7 i Saturn vl.6. su u konjukciji i prave trigon sa Venerom u desetoj, odatle je izveo zakljucak da ce upoznavanje bracnog partnera biti kroz karijeru, na radnom mestu jer postoji povezanost Ju sa vl.6 i Venerom u 10.
Venera je vl.9 i 2. kuce  :mislilac: to ti nije pominjao ili si zaboravila.
Jupiter, kao vladar sedme je R, retrogradna planeta uvek donosi odugovlacenje, odlaganje......konjukcija sa Saturnom koji je takodje zaduzen za prolongiranje. Zato do braka jos uvek nije doslo.
Ti si verovatno mislila da ces imati vise brakova zbog ose 1-7 u promenljivim znacima.

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #1922 poslato: 14. Februar 2017. 23:20:41 »
Kod mene (barem ja to tako vidim) ima pokazatelja za vise od jednog braka -  VII u  Ribe , vladar u IV u  Strelac ...sve dvojni znaci....a ja ni do prvog braka nisam stigla  :226s:...
a da i ko god je gledao moj natal rekao je  upoznavanje na poslu... e sad ne znam gde to "pise" ja nikako ne mogu da uklopim u natal.... :valentinovo: