Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850397 puta)

0 Članovi i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Ryūjin*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1310
  • Reputaciona snaga: 9406
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1948 poslato: 12. Oktobar 2017. 19:17:13 »
Uzajamna recepcija jeste dobra stvar, ali ne kada se dešava putem opozicije. Mislim i tada je dobra, ali je opozicija nepomirljiv aspekt.

Van mreže tau*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1723
  • Reputaciona snaga: 1125
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1947 poslato: 12. Oktobar 2017. 18:50:51 »
Tau kod tebe meni je prvo ovo palo u oko
vl ASC je mars na nula vage u 11 kuci
a vl 7 je venera u ovnu u 5
dakle-opozicija -..medjutim,ako je venera u vagi u sedistu,a mars u ovnu u sedistu0tu kod tebe su zamenili mesta
ima ime kako se to zove-ta zamena sedista.

Upoznaces ga na nekom mestu zabave,ili sporta
on ce ti odmah pokazati da mu se svidjas(tako radi venera u ovnu) :)
sunce u 7 u biku-poznat u necemu -pomalo lenj, hrdonista.

Pa sa srecom <3
Hvala Grofi, tu zamenu sedista, ne znam koliko ko uvazava. Ja sam na nekim mestima nalzila da je to dobro, ali na drugim da  to nema nekog znacaja. Pa ne znam sta da mislim. Zbog te recepcije se nadam da ce ipak osecanja postojati i da ce biti uzajamna.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1946 poslato: 12. Oktobar 2017. 18:09:10 »
Tau kod tebe meni je prvo ovo palo u oko
vl ASC je mars na nula vage u 11 kuci
a vl 7 je venera u ovnu u 5
dakle-opozicija -..medjutim,ako je venera u vagi u sedistu,a mars u ovnu u sedistu0tu kod tebe su zamenili mesta
ima ime kako se to zove-ta zamena sedista.

Upoznaces ga na nekom mestu zabave,ili sporta
on ce ti odmah pokazati da mu se svidjas(tako radi venera u ovnu) :)
sunce u 7 u biku-poznat u necemu -pomalo lenj, hrdonista.

Pa sa srecom <3

Van mreže tau*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1723
  • Reputaciona snaga: 1125
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1945 poslato: 12. Oktobar 2017. 17:23:52 »
Uopste ne znam da li sam ikada pisala na ovoj temi, toliko puta sam je iscitavala i pokusavala da sebi protumacim, pa mi se cini kao da sam 100puta pisala. Pa ako jesam izvinite :rolf:
Pod uslovom da uopste bude braka evo ga neki kao opis.
Dakle moje VII polje u biku, vladar Venera u ovnu.U samom VII polju je Sunce,pa pretpostavljam da ono predstavlja partnera. Znaci, osobine hedonista, pomalo lenj, dobrodusan, ali tvrdoglav, uporan. Venera u ovnu, pa ako mozda deluje mirno i stalozeno na prvi pogled moze da bude bas eksplozivan ako ga nesto isprovocira. Sunce i Venera su u dobroj recepciji, rekla bih da je neko ko ima puno sa opouzdanja iako ne mora neophodno imati kvalitete koji idu uz to samopouzdanje (Venera u izgonu a Sunce peregrino)  :lol: :lol: :lol: :lol:
Krupnije gradje, ali ne bih rekla da je debeo, jak vrat.  Sunce dolazi iz X, nekako cemo poslovno biti povezani. Sunce ima samo trigon sa Mesecom koji vlada IX a nalazi se u III natalnoj. Neko ko je na neki nacin povezan sa inostranstvom-cesto putuje u inostranstvo npr jer je Mesec vladar derivatnog III otisao u IX derivatno. Sto se tice profesije njegovo X u vodoliji-neko inzinjerstvo, kompjuteri, saobracaj? Saturn vladar njegovog polja karijere egzaltiran u vagi, ima vise aspekata, kvadrat Mesec iz IX, posao vezan za inostranstvo, putovanja, opozicija Venera ne znam sta bi to moglo biti, i trigon Merkur iz II derivatne, pa ne znam moglo bi biti neko ko predaje poducava nesto?
Taj trigon mi nekako uciteljski aspekt.   Venera je u V natalnom valjda upoznavanje u nekom izlasku, na nekoj zabavi...

sladjana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1944 poslato: 03. Oktobar 2017. 19:49:45 »
Da li onda znaci da je i kod mene slicno jer imam neaspektovanog  Mars u samo 7 kuci u Lavu ....mada je u drugom znaku od pocetka 7 kuce kojom vlada  Mesec .
ili je to samo strah da necu naici na pravog muskarca koji mora biti jak a nezan ,puno ima razlicitosti .
jer i taj neaspktovani  Mars vlada mojim statusom tj  :mcc: .

Kod mene vise ne moze da se kaze da dolazi kasniji brak jer blize sam 35 godini. Ne vidim razlog da se kasnije udajem iz ljubavi jer ne mogu kasnije imati decu, sta ce mi onda brak .


Evo šta ja vidim iz tvog natala :

Vidim muškarca koji je jako dugo bio sam (tako je odabrao) To je čovek koji je tvoj vršnjak, ne puno visok (-/+ 180cm) koji možda spolja deluje "mekano" ali je vrlo čvrst iznutra. Najprimetnije su mu oči koje s jedne stane deluju smireno i toplo, al u sekundi preko pogleda se može osetiti dašak nečeg teškog, tužnog, napaćenog. Ovaj čovek je rano otišao od kuće, problem sa jednim roditeljem (sukob ili pak smrt istog) je ovog muškarca naterala da se dosta rano u životu osamostali. Moguće je da nije iz istog mesta odakle si i ti. Moguće je da će imati mladež ili mali ožiljak na kraju vilice, na prevoju gde se spaja uho i lice, s desne strane. Potiče iz porodice koja svojim poreklom ili društvenim statusom nije kao tvoja, porodica mu je napaćena, bilo je selidbi, gubitaka, možda su i neki od ovih ratova preživeli (jedva)

Teško će verovati ljudima, jer ga je davno jedan prijatelj (možda i rodjak) jako izneverio. U ljubavi će biti tajanstven, neće puno pričati o svojim osećanjima, ali će se ona osetiti i videti u njegovim postupcima. Ni malo jednostavna osoba, kao slagalica, deo po deo će se pojavljivati vremenom kada budete počeli da živite zajedno. Često će ga biti sramota može od nedostatka obrazovanja ili nemogućnosti da te prati na IQ nivou. Želeće da uči, ali neće to otvoreno reći. Biće dobar sa novcem i umeće da nadje posao koji će mu obezbediti ono osnovno za život. Ni malo lenja osoba iako tako na prvi pogled deluje. Jednom kad krene nešto da radi, taj ne staje dok i poslednja sitnica nije na svom mestu.

Neće voleti da pozajmljuje novac i nikada neće sebi dozvoliti da ga neko izdržava ili da mora da pozajmi on sam. Nije putovao puno, možda samo onako, leti, ali voli da sluša i čita o stranim zemljama. Religija ga mnogo baš i ne interesuje, ali će poštovati sve religije. Jedan nj roditelj jako loša osoba, koja je samo patnju toj porodici donela. Imaće problema sa rodbinom oko nasledja, a moguće je čak i da će ga prevariti i da će ostati bez mnogo toga što mu po pravu pripada.

Dete dolazi pre braka, iznenada, potpuno neplanirano (moguće je da ćeš i biti trudna a nećeš znati dosta dugo ~ postoji opcija da ćeš imati i ciklus, omanji, u trudnoći, koji će te i zbuniti) Trudnoća će biti malo teža, ti ćeš se stalno plašiti da li će sve da bude u redu sa bebom, moraćeš da vodiš računa o ishrani i da odmaraš, al nemoj preterivati sa posetama lekaru i silnim onim ispitivanjima... Moguće je da ćeš uspeti da se ne ugojiš puno, ali ćeš imati problema sa izbacivanjem vode, pa ćeš se osećati "pufnasto" i naduveno. Bebac će možda da odluči da dodje malo pre termina. Biće muško, sitno, ali jako i izdržljivo, glasno, ali veselo.

Kod tebe, vl. :as: je Saturn na Regulusu u 8 polju, Venera je spaljena u Jarac - to sve ukazuje "na kasno dobijanje dece i kasno stupanje u brak" ~ a vrlo često može i da ukaže na vezu koja čak duže traje ako nema "potpisanog ugovora" (iako je to "mamac" za pametnjakoviće moraliste...)

Ti imaš 5 planeta u 3 dekadi, što i označava da tvoj život (pravi) "počinje" kasno (smatra se da 3 dekada znakova, naročito poslednjih 5° znaka, ukazuju na ogromno prošloživotno iskustvo koje osoba nosi sa sobom, pa zato u ovom životu na neki način se i kasno osoba odlučuje da "nastavi tamo gde je stala u prošlom životu" jer realno "sve zna i sve je iskusila pa joj nije intereantno".

 Ovan.
Dugo je bio sam .
Pokojni otac mu je bio vojno lice. Roditelji se razveli kada je imao 10 godina. U NS dosao 2000 godine . Sa ocem nije pricao nekoliko godina . Bio je prek ali jako posten covek.

Ima blage i tople oci .
Veoma tvrdoglav i uporan u svemu . Religija ga neinteresuje ali mu i nesmeta.


Kasniji brak . Skoro pa 40 godina. On stariji 1 godinu od mene i malo vislji ja 170cm on 177cm .

Jedino upoznavanje ne znam kako tumaciti .
Upoznao nas zajednicki prijatelj . Tj na slavlje kod njega smo isli zajedno tj prijatelj sredio da me on poveze  ... i tako sve odmah krenulo .

Bravo za Nenu  <3.
Sumnje otklonjene skroz .


sladjana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1943 poslato: 03. Oktobar 2017. 18:29:04 »
za neverne tome :)

Nasla sam tog tipa iz opisa (od pre 12 godina) :) a trebalo je da prodje 2,5 godine da shvatim da se potpuno opis uklapa!!!
Dakle, ne gubite nadu ..deluje opis buduceg partnera..verujte!!

Meni je Nena opisala  Ovan pre par godina. Tu je na Temi . Samo da nadjem.

sladjana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1942 poslato: 03. Oktobar 2017. 18:24:49 »
U petom polju imam uran koji je retrogradan a vladar sedme kuce je vodolija ,jel to znaci da braka nema ?

Moze se gledati i Saturn i njegovi aspekti.
Kasniji brak .
A 7 polje sa Vodolija često daje više brakova , slobodu izbora, brak bez papira....

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1941 poslato: 03. Oktobar 2017. 14:58:14 »
za neverne tome :)

Nasla sam tog tipa iz opisa (od pre 12 godina) :) a trebalo je da prodje 2,5 godine da shvatim da se potpuno opis uklapa!!!
Dakle, ne gubite nadu ..deluje opis buduceg partnera..verujte!!

Van mreže Andja*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 352
  • Reputaciona snaga: 155
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1940 poslato: 26. Avgust 2017. 21:43:42 »
nema na cemu :)

Van mreže Desert rose11*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 24
  • Reputaciona snaga: 12
  • Desert rose11 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1939 poslato: 25. Avgust 2017. 01:08:33 »
Hvala Andjo na odgovoru. ☺