Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850411 puta)

0 Članovi i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Andja*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 352
  • Reputaciona snaga: 155
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1938 poslato: 24. Avgust 2017. 23:29:53 »
U petom polju imam uran koji je retrogradan a vladar sedme kuce je vodolija ,jel to znaci da braka nema ?

Ne znace losi aspekti da braka nece biti, losi tranzitni aspekti pokrecu vise nego dobri.
ali..nije bitno dal ce doci do braka nego kakav ce biti.
rUran u V moze da govori obrzim ulascima u vezu,brzim raskidima,pomirenjima.
na sve to moze da pridoda tvoj mesec koji je prirodno ishitren i brz,tvrdoglav,uporan,naporan.

u tvom slucaju signifikator braka venera tezi ka bracnim odnosima koji se prvenstveno zasnivaju na prijateljstvu,
 isto tako tvoja venera oslikava neku usamljenost,osecaj da ne dobijas dovoljno ljubavi i paznje,i to ce uvek da te prati
jer tvoja venera trazi neznost ali tvoj mesec joj to ne dozvoljava,pravi blokade i potencira uvek neku unutrasnju borbu.

opozicija izmedju tvog meseca i kirona iz 12 kuce donosi dusevnu patnju,bol.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1937 poslato: 24. Avgust 2017. 08:26:25 »
Jelena Studen Vojvodic
9 ч. ·

Često se ljubav pogrešno povezuje sa Vagom. Vaga nije ljubav, jer ako kažemo da ljubav odbacuje razum i misli kako da je onda stavimo u znak u kojem su Merkur i Saturn u povoljnom dostojanstvu.
Vaga jeste Odnos i to jeste karakteristično za vazdušnu Veneru koja je u ovom znaku u sedištu.

Međutim, ako smatrate da se u ljubavi razmišlja (Merkur), čeka pravo i ispravno vreme (Saturn).
Ako smatrate da ljubav podrazumeva dileme i analiziranje (Merkur), kao i mudrost (Saturn)...Analiziranje često vodi do ravnodušnosti.
Ako smatrate da se ljubav uči (Merkur) i da može da bude najlepša samo u zrelijem dobu (Saturn)...A, vi je onda stavite u Vagu.
Ali, tražiti put do ljubavi razumom, isto je kao i tražiti svetiljkom Sunce.
Ona je toliko moćna da je razum ne može pojmiti. Ljubav je kao vatra. Ovo se verovatno neće baš mnogo svideti mnogim psiholozima...ali, znate...u ljubavi postoje i radost i tuga, i dobro i loše.

Van mreže Desert rose11*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 24
  • Reputaciona snaga: 12
  • Desert rose11 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1936 poslato: 23. Avgust 2017. 21:26:26 »
U petom polju imam uran koji je retrogradan a vladar sedme kuce je vodolija ,jel to znaci da braka nema ?

monsy*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1935 poslato: 07. Avgust 2017. 01:01:06 »
Rodjena sam 20.04.1994 Veles,Makedonija vo 09.00 casot ujutro,mog decko e rodjen 07.03.1987 23:45 Kumanovo i dvajca iz Makedonije.Jel on mog buduceg suprug .....U moju natalnog karta stoi da imacu dva braka i vise deca ,takodje i unjegovu al nisam sigurna da je on.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1934 poslato: 13. Jul 2017. 08:46:07 »
hvala Urki
i on je kvalitetan i pametan,jako vredan, velike energije
divim mu se
i ponosna sam sto je mene izabrao..vec 2,5 godine

drugo,
iako imamo laganu,slobodnu vezu
ja se u njoj osecam sigurno i komforno
i to je pravi kvalitet -jer uopste ne gusimo jedno drugo
a volimo se
tko izgledaju veze gde su oboje zrele osobe

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1933 poslato: 13. Jul 2017. 08:33:32 »
odlicna i najcitanija tema na forumu ;)
svima omiljena :)

bas sam se mislila gde cu sa ovim textom..
Pedja astrolog mi pre 15 godina rece dosta stvari za drugi brak tj drugog partnera -ne mora biti klasican brak..papiroloski
i sad kad sve zbrojim
to  je izgleda ovaj lik
evo sinastrije
http://tinypic.com/view.php?pic=290v6ft&s=9#.WWYUzLjpwXk

kaze mi Pedja:
- pocece kao neobavezna veza, a postace ozbiljna
tacno..vec treca godina zajedno
-kaze-znaces ga odranije..
necete verovati tek skoro, se setim..da smo se mi videli na dorcolu ..onako preko kola nam se pogledi sreli, znam tacno gde i sta je on imao-koznu crnu jaknu,koji auto on,koji ja..ma svega se secam..mada se zvanicno nismo upoznali
kaze-poznat,..zna mnogo ljudi,uticajni prijatelji,ziveo jedno vreme u ino..
sve tacno
-velike energije-to posebno znam,TACNO ..i osecam
-ima tople oci-TACNO
-romantican-TACNO
-...i td

Sta vi mislite
znam da i meni i njemu papiroloski brak bas ne stoji naj naj..jel da?
A volimo se, lep smo par u svakom smislu..i lepo nam je kad smo zajedno..sto je najvaznije.
Njegov je zivot bio buran i komplikovan-ali gleda da mene time ne opterecuje.Cuva me.
Istaknut malefik na uglu mora da se odradi nekako,pretpostavljam kao slobodan veza koju oboje podrzavate,nadam se bez ikakvih zdravstveno lose proziprozivljenih momenata ,u tom slucaju bice podrske, :* :ljulja:  :kaffica: osecaj sigurnosti uz taj kontakt meseca I Saturn,sunce tvoje visoko pada kod njega na mc,bitno mu je tvoje zdravlje,sjaj uopsteno tvoji kvaliteti i osobine ga omeksavaju i" razoruzavaju"
Jutro suncici moji evo i kod mene suncano

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1932 poslato: 12. Jul 2017. 22:07:43 »
da, znam sve,..u pravu si
malo se strecnem samo kad pomislim na to .. u buducnost ..pomak ka zajednici  ..i td

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1931 poslato: 12. Jul 2017. 15:26:32 »
Goco,on je skorpija? Ako dobro pamtim,i ja kao riba volim skorpije u svojoj blizini,osecajno se razumemo mi vodeni znaci.Samo nemoj postavljati sebi i vasoj vezi bilo kakav cilj,uzmi sta ti se pruza  <3
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1930 poslato: 12. Jul 2017. 14:28:24 »
odlicna i najcitanija tema na forumu ;)
svima omiljena :)

bas sam se mislila gde cu sa ovim textom..
Pedja astrolog mi pre 15 godina rece dosta stvari za drugi brak tj drugog partnera -ne mora biti klasican brak..papiroloski
i sad kad sve zbrojim
to  je izgleda ovaj lik
evo sinastrije
http://tinypic.com/view.php?pic=290v6ft&s=9#.WWYUzLjpwXk

kaze mi Pedja:
- pocece kao neobavezna veza, a postace ozbiljna
tacno..vec treca godina zajedno
-kaze-znaces ga odranije..
necete verovati tek skoro, se setim..da smo se mi videli na dorcolu ..onako preko kola nam se pogledi sreli, znam tacno gde i sta je on imao-koznu crnu jaknu,koji auto on,koji ja..ma svega se secam..mada se zvanicno nismo upoznali
kaze-poznat,..zna mnogo ljudi,uticajni prijatelji,ziveo jedno vreme u ino..
sve tacno
-velike energije-to posebno znam,TACNO ..i osecam
-ima tople oci-TACNO
-romantican-TACNO
-...i td

Sta vi mislite
znam da i meni i njemu papiroloski brak bas ne stoji naj naj..jel da?
A volimo se, lep smo par u svakom smislu..i lepo nam je kad smo zajedno..sto je najvaznije.
Njegov je zivot bio buran i komplikovan-ali gleda da mene time ne opterecuje.Cuva me.

Van mreže Amy*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 138
  • Reputaciona snaga: 39
  • Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1929 poslato: 16. Februar 2017. 22:31:22 »
Pa znam iz licnog primera. Jedna cica je zaskocila dacila dasusu sa ovakvim horoskopom i on je ozenio hahahha

Hahaha....i ziveli su srecno do kraja zivota  :yellow: