Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 606442 puta)

0 Članovi i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Zujalica*

• Gost
Odg: opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #101 poslato: 11. Novembar 2011. 19:34:43 »
Kacci meni se cini da lako moze i stomatolog...vrh 10p u  Jarac (zubi) a tu je i  Mars koji vlada glavom..jos je 6p u  Devica i u njemu  Merkur sto asocira na preciznost u poslu..

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #100 poslato: 11. Novembar 2011. 18:54:19 »

2007.sam upoznala jednog momka, u inostranstvu, zabavljali se 6 meseci ali nisam bila spremna da odem tako daleko :)
nije valjda da sam propustila jedinu priliku?! i kad ce biti sledeca? :)

Nisam ni rekla da je on bio prilika za udaju vec me je samo zanimalo kako ti rade direkcije? U tvojoj 23 godini dir. So je stalo na tvoj asc. So vlada tvojom 8 tj po derivatima, ako posmtramo ljubavi/5 kuca onda je 8=4/5 Dakle njegova 4 kuca/domovina. Tvoj Asc je ustvari vrh njegovog 9 polja i u Strelcu cela simbolika je da ces u toj godini imati decka/5 kuca u njegovoj domovini/4 kuca stranca/9 kuca i strelac. Dispozitor je jupiter u njegovoj 8 a tvojoj 12 kuci, sto moze simbolizovati da si se ti tada osecala kao zatocenik i on te je te izgubio/8 kuca.
Posto je tvoja 7 u blizancima, a merkur u strelcu u konjunkciji sa jupiterom, moguce je da ce i tvoj izabranik biti stranac.

Van mreže strelac2*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1
  • strelac2 has no influence.
« Odgovor #99 poslato: 11. Novembar 2011. 18:29:02 »
jel mozete mog buduceg malo da opisete(i kad bi uopste mogao da se pojavi), trenutno nemam momka, a prosli mesec kad mi je tranzirni saturn prelazio preko vladar pete i pravio aspekt sa vladarom sedme, upoznala jednog momka koji je neozbiljan.... i nikog vise :)
Imam jedno pitanje - Da li si imala neku ozbiljniju vezu ili upoznala nekog u23-oj  godini?

2007.sam upoznala jednog momka, u inostranstvu, zabavljali se 6 meseci ali nisam bila spremna da odem tako daleko :)
nije valjda da sam propustila jedinu priliku?! i kad ce biti sledeca? :)

Van mreže Kacci*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Kacci has no influence.
« Odgovor #98 poslato: 11. Novembar 2011. 16:41:31 »

Ni manje ni vise :)

Tvoj partner je predstavljen Ovnom na Asc, sto na pri pogled govori da je vrlo ambiciozan, uporan i istrajan jer se Mars kao vladar nasao u njegovom 10 polju, polju karijere, pa ga automatski usmerava ka jurisanju/mars za karijerom/jarac i 10.polje. Neko ko ce graditi dugo/jarac svoj status/10 polje. Njegovo 6 polje pocinje u devici pa mu daje tu analiticku crtu i preciznost ruku jer je 6 polje posao koji obavljamo svakodnevno igovori o tome kako ga obavljamo, dakle precizno i detaljno/devica. Sama postavka Me0So govori o tome da postoji mogucnost da mu posao bude velika preokupacija i da ce jako posvecivati njemu. 10 polje u jarcu, pa je to odgovoran posao sa velikim odricanjem koji donosi stabilnost i veliku ambiciju. Neptun na vrhu moze ukazivati na razne anestezije, opijate i lekove koji su usko povezani sa njegovim poslom. Vadar 10 je saturn u konjunkciji sa mesecom pa on saoseca sa narodom/mesec i njihovim bolom/saturn u dusi/mesec.  dispozitor jupiter ih vodi u 12, kucu izolacija i bolnica. Ja bih rekla da moze, ali vise mi lici na nekog psihologa, psihijatra. Eto, ukratko i na brzinu.
Ja sam pomislila na ortopeda,jer je njegova 10. u jarcu...a to videh da je ortoped!!! Šta misliš o tome???A većinu ovih aspekata koje si mi napisala nisam gledala na taj nači,tj.da i to može da označava doktora :) :)

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 11
  • mariana/8 has no influence.
« Odgovor #97 poslato: 11. Novembar 2011. 13:18:08 »
Moze mi neko reci sta bi moj buduci suprug mogao biti po zanimanju?

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #96 poslato: 11. Novembar 2011. 01:47:04 »
Interesuje me da l moj budući muž može da bude doktor možda??? :) :)
http://imageshack.us/photo/my-images/31/astro2gw01kacci14532434.gif/
Ni manje ni vise :)

Tvoj partner je predstavljen Ovnom na Asc, sto na pri pogled govori da je vrlo ambiciozan, uporan i istrajan jer se Mars kao vladar nasao u njegovom 10 polju, polju karijere, pa ga automatski usmerava ka jurisanju/mars za karijerom/jarac i 10.polje. Neko ko ce graditi dugo/jarac svoj status/10 polje. Njegovo 6 polje pocinje u devici pa mu daje tu analiticku crtu i preciznost ruku jer je 6 polje posao koji obavljamo svakodnevno igovori o tome kako ga obavljamo, dakle precizno i detaljno/devica. Sama postavka Me0So govori o tome da postoji mogucnost da mu posao bude velika preokupacija i da ce jako posvecivati njemu. 10 polje u jarcu, pa je to odgovoran posao sa velikim odricanjem koji donosi stabilnost i veliku ambiciju. Neptun na vrhu moze ukazivati na razne anestezije, opijate i lekove koji su usko povezani sa njegovim poslom. Vadar 10 je saturn u konjunkciji sa mesecom pa on saoseca sa narodom/mesec i njihovim bolom/saturn u dusi/mesec.  dispozitor jupiter ih vodi u 12, kucu izolacija i bolnica. Ja bih rekla da moze, ali vise mi lici na nekog psihologa, psihijatra. Eto, ukratko i na brzinu.

Van mreže Kacci*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Kacci has no influence.
« Odgovor #95 poslato: 11. Novembar 2011. 01:25:34 »
Interesuje me da l moj budući muž može da bude doktor možda??? :) :)
http://imageshack.us/photo/my-images/31/astro2gw01kacci14532434.gif/

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #94 poslato: 10. Novembar 2011. 22:06:18 »
jel mozete mog buduceg malo da opisete(i kad bi uopste mogao da se pojavi), trenutno nemam momka, a prosli mesec kad mi je tranzirni saturn prelazio preko vladar pete i pravio aspekt sa vladarom sedme, upoznala jednog momka koji je neozbiljan.... i nikog vise :)
Imam jedno pitanje - Da li si imala neku ozbiljniju vezu ili upoznala nekog u23-oj  godini?

Van mreže strelac2*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1
  • strelac2 has no influence.
« Odgovor #93 poslato: 10. Novembar 2011. 19:58:53 »

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #92 poslato: 30. Oktobar 2011. 20:25:40 »
Evo i ja ću da stanem u red Jadranka. pa kad stigneš, nije žurba.
Samo reci kad ću ga upoznat :D

svi pričaju o nekom strancu koji često putuje radi posla i koji je stariji od mene malo više do nekih 10 god. Nosi neku vrstu uniforme na poslu...