Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 607030 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35455
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2041 poslato: 15. Maj 2019. 21:21:37 »
     Ja bih krenula od ove tvoje :nat: tačke Erosa Ero$ koja je u Ovan ~ kardinalni brzi znak, u aplikacionoj :180: sa Merkur a dispozitor upravo ovaj Mars u padu u :0: sa Jupiter koji je egzaltiran. Tu barem ima 3 muškarca koji će biti važni za tvoj privatan život ~ simbolika i Mars i Jupiter i Merkur ~ tj kombinacija muškarac Mars Jupiter pa obrnuto Mars Jupiter pa ondak Merkur Sunce tj Sunce Merkur napr...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži likica*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 365
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #2040 poslato: 15. Maj 2019. 20:41:47 »
gde smo ovde stale? ko je ovde imao dva muza ili tri da potvrdi? :D jel ste otkrile kako se nadje treca veza ,ljubav ili kao brak jer meni ne vredi da se vencavam kad vec je osudjeno na propast.Smejem se samoj sebi,ja kao sekula hehehe...ako gledam11 kucu  onda opet treba da pratim veneru...onda ova veza ima vise sanse,nego ovaj drugi brak,ako posmatram kroz devet jer bas je opisan sa saturn 120 mesec....al kako dalje nem pojma

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1090
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #2039 poslato: 12. Maj 2019. 12:36:10 »
Ne znam kako vama, ali meni je zanimljiva ona prica od Domagoja(to je verovatno neko drugi smislio, ali ja sam od njega cula) da bracnog partnera opisuje planeta koja najblize aspekturje stepen Ascedenta- za  heteroseksualno orijentisane muskarce gledaju se zenske planete, a za zene muske planete... Koliko vidim kod likice   :desc: najblize aspektuje Saturn iz Lav  i to  :90: ...to su razvodi, velika razlika u godinama i sva ostala simbolika... ne znam da li se drugi muz moze uklopiti u ovaj opis, ali sad bi mozda mogao da dodje na red neki mladjani Crnogorac da ispuni ovu simboliku

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #2038 poslato: 09. Maj 2019. 13:33:29 »
Znam da su tvoji Vojvodjani, Sladja takodje,eto i Likica.Meni su i pradede odande.Ali eto za zivotom stigoh u Bg,gde sam slucajno i rodjena.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #2037 poslato: 09. Maj 2019. 13:11:46 »
Ima nas Vojvodjana, ja sam tamo bila 35g.

Pa i ja sam Vojvođanka ~ tata iz Sente, mama iz Bavaništa :heh:
Više i volim Vojvodinu od Srbije realno, posebno zbog mentaliteta ljudi :aha:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #2036 poslato: 09. Maj 2019. 12:33:28 »
Ima nas Vojvodjana, ja sam tamo bila 35g.

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #2035 poslato: 09. Maj 2019. 12:25:40 »
     Pa i nije samo 7 polje partner :hum: tu je i 5 polje (ljubav, seksualna uživanja, sve ono što nam omogućava da zadovoljimo potrebe tela i uma na nivou emocija i osećanja ~ a za to nam generalno skoro uvek treba partner :lol: ) a tu su i Sunce i Mars i Jupiter i Saturn ako ćemo... tu su aspekti vladara 5-7 polja, aspekti koje ima Sunce (muž) Mars ("dečko") ili Jupiter , Saturn kao i Mesec (žena kao supruga, majka) ili Venera (žena dok ne postane supruga ili majka) itd...
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži likica*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 365
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #2034 poslato: 09. Maj 2019. 12:06:04 »
Šta bi za tebe bio muž stranac? Samo Amerikanac, Avganistanac, Španac, Marokanac ili dolaze u obzir još neke nacije? Šalim se malo, ne zameri. Ti ne vidiš el. inostranosti koji kod obojice tvojih bivših partnera postoji odn. tvoja očekivanja i slika inostranstva se ne poklapaju sa onim što si dobila. Prvi muž je polu Mađar, a drugi je iz BIH, bivša SFRJ republika ali sada je to druga država, još radi u Nemačkoj. Takvo tumačenje, da ćeš se udati za stranca je zbog vladara 9.polja, koje simboliše inostranstvo, na vrhu 7. Mesec. Zatim, Mars, koji je u ženskom natalu pored Sunca bitan za opis muškarca, u konjukciji je sa Jupiterom, koji je prirodni vladar 9.polja, još je sama konjukcija u 9.polju..
E sad zašto su oba tvoja muža više vezana za tvoju domovinu, odn. nisu "pravi stranci"? Mislim da je to zbog toga što je ova konjukcija u Raku....
Svi moji poznanici, koji za bračne partnere imaju osobe iz bivših SFRJ republika imaju opis bračnog partnera stranca, :aha: vrlo slično kao kod tebe.

nasmejaste me blesave zene hehehe.. Ma nemam ja uopste nikakav stav ko je sta i odakle,pa ja sam u vojvodini :) pocetak price je bitam,meni su uvek masili...jasno je da imaju veze sa inostranstvom,no imam i ja,ja sam zivela i radila i udala se od 2011...ja sam simboliku sedmog ispucala...opis partnera ne moze biti samo sedma jer sam dala primer da se ne uklapa samo sedma,prvi se uklapa u sedmu,drugi se uklapa u devetu....jos je drugi bio 13 godina stariji od mene. to je bre sustina ...sad posto nemam nikog,ja gledam ima li sanse da ne ostarim sama,nije bas lepa pomisao za mene. Drugo,masili su u opisu da su intelektualci,na visokim polozajima,ovako,onako...zasto mislis konjukcija u raku,pa u osmom polju je? pre bih rekla sesto polje jer je sa vladar merkur-saturn u devet.venara...sesta kuca je i komsija :D ne vredi moram psa u setnju,pisem posle :156s:

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #2033 poslato: 09. Maj 2019. 11:28:13 »
U braku sam 11g, isto mi je muz rodjen par stotina kilometara od mene, druge je vere.Mislilm da je to Ju u jarcu 120 Ve, takodje i Mo vlad,9p 90 Ve koja je u sedistu i vladar 7p.
Inace ja sam bila i ubedjena pre braka da ce to biti osoba koja je rodjena dalje od mog mesta rodjenja,posto sam verovala u derivatna polja, i moje nakrcano 3p je partnerovo 9p.Sada zivimo blize mom zavicaju.
Sinastrija sa ukopila kroz aspekte 7p, i naravno Sa, takodje i osa cvorova je aktuelna.

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #2032 poslato: 09. Maj 2019. 11:11:28 »
I ja sam rođena pre raspada ali i u SFRJ je za mene bio stranac Makenonac i Slovenac jer u startu pričaju drugim jezikom ( ništa loše bila sam u Sloveniji imam rođake tamo a i Makedoniji par puta).
Tako da rođake sam i tada smatrala nekom vrstom stranaca a to kao put u Inostranstvo :lol: .

Nena lepo objasnila. Ma za mene je i moj Ovan stranac iako u živi u NS 19 godina već. Još malo pa više nego u CG.
Još ako se Vojvodina odvoji ko zna šta će još biti stranac mlađoj generaciji. :lol: .

U mom  :nat: se vidi da moj partner neće biti iz istog mesta već će tu doći.
Mada i bivši Bik jeste iz KŠ rodom ali je pola života živeo u Americi i Nemačkoj pa došao u NS . Isto i bivši Vodolija je sa Kosova i isto 90tih došao u NS.
Jedino prvi momak Ribe odavle.

Pa po meni i dok je bla SFRJ svako iz neke susedne države, bio je stranac za neku drugu susednu državu, zar ne :hum: to što smo mi bili "jedna država"... ipak su postojale granice i svaka od njih je realno imala pored srpskog i svoj jezik... Ja sam nekako uvek tako i gledala na te države, kao na inostranstvo :hum: jer je to drugo podnevlje, drugačiji temperament naroda, vaspitanje & veroispovest drugačija... sve je to za nekoga ko je napr iz Bgd "strano" (drugačije, nepoznato)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)