Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 602135 puta)

0 Članovi i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #11 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:47:36 »
Citat: gasimetrija
Ja se takodje zahvaljujem Jadranki,na tumacenju moje ose 9/3,gde me je fascinirala sitnicama ,i detaljnim opisom..
evo citata tumacenja;

"vrh tvog 9 tvoj 2 muz pocinje na 26 sco analogno step.bika/venera i anal 2 polju /finansije.bikova zanimanja su ekonomista ,slikar ,muzicar,umetnik.9 polje zavrsava na 17 strelca anal.prirodno polje vis.obrazovanja i anal.stepenu 5 polja prir.vladar lav/soo sto moze da ukaze na uspesnu osobu na nekog sefa ,politicara.direktora.Vladar mars na 6 st an devici on je razuman,objektivan ,dobro organizovan.Nadaren za umetnost ,modu nalazi se u kuci javnosti pa moze da ukaze na javnu licnost.Vladar 9 polja mars ,je u 7 polju javnost, na 6 st anal.polje posla i devici a one su vrlo kreativne u tvojoj 6 kuci je Merkur, njegove osobine su naglasene a kako merkur vlada i blizancima /spretne ruke i u konj je sa Venerom, koja vlada modom i Venera  je na 12 st anal ribama /neptun vlada umetnoscu slikarstvom.E  sad su vladar pluton i on je u polju javnosti i u konj sa uranom /prirodni vladar mode meni sve to lici na nekog modnog kreatora. Jer u svemu je umetnost naglasena i jos jedan razlog  vrh 9 sco koja je inace vrlo mastovita.Ovo je samo neko moje misljenje sto se tice 2 bracnog partnera.Ne znam da li u svom okruzenju poznajes takvu osobu .pitam zbog me jer bi trebalo da ga znas od ranije?

"mala ispravka uran na 11 st device analogno stepenu vodolije i kuci prijatelja ukazuje ti da on voli zajednicki rad i saradnju.On poznaje ljudsku prirodu ,humana je osoba i mislim da poseduje neki genijalan talenat.Okruzen je prijateljima ali zna i da prekida prijateljstva s razlogom.On ima neku svoju specificnu filozofiju,privlace ga neobicna iskustva,veruje u boga.Voli da putuje ,voli promene i iznad svega ceni slobodu.E  sad idemo dalje, pluton na 14 st device analogno st.bika i 2 polju /finansije pluton je ovde okrenut sticanju.lakse se stice veliki novac nego mali.Na vrlo domisljat nacin ostvarivace mater.sigurnost.E sad kako je kod tebe pl u kvadratu sa ju postoji opasnost od losih investicija ili placanje velikih poreza .Moze biti kradja,otimanja novca ,provala.
Opet idemo dalje ,sirimo sliku.
Ako posmatramo tog plutona iz tvoje 7 polje braka (prirodni vladar 7 polja vaga /venera ) kako je u znaku device budi sigurna da je on vrlo oprezan sto se tice izbora partnera.Moze te iznenaditi nekim potpuno novim stavom ili idejom.I  zapamti da je uvek spreman da se zrtvuje za osobu koji voli. Ako plutona vezemo za veneru/ljubav u braku a pogledamo stepen pl.a to je 14 analogno biku/venera seti se one price o plutonu.Osoba pluton ima tihi glas skoro necujan a svaka ti rec  jasna skoro da ti se urezuje u mozak.Kad je besan glas od koga se ledis ,kad je nezan glas od koga se topis ,rasplines..

Tako da vrh 7 devica samo daje pocetnu blic sliku pa ce neko reci ,,jao… hladan,analitican,detaljista a sto se dublje ide u analizu neverovatno je do kakvih se podataka dolazi probaj na ovaj nacin da nastavis analizu.Stvarno puno vremena treba za 1 detaljnu analizu.

Feed ce biti, nadajmo se potvrdi navedenog texta!
Jos jedno hvala,od srca!
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #10 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:44:23 »
Citat: jadrankar
Citat: Kora
mogu li i ja zamoliti jadranku da da svoje misljenje  u vezi opisa mog buduceg. Moja V pocinje u Ribama, Sunce u Ribama (nije bas to ono sto zelim) i Mars u Biku (to cu dobiti). Vladar 7 u 6 kuci, tu cu ga upoznati.

Hvala
Vrh tvog 7 polja na 12 st koji je anal.12 kuci I ribama, pa je tvoj buduci partner veoma mudra ,tajanstvena osoba .Jako je osetljiv I zivi u svom svetu maste.Uziva pomazuci drugima,nesiguran, ,ceni iskrenost,romantican I previse osetljiv.Talentovan za muziku,slikarstvo I poeziju.i ako nije u prvom planu on je neko ko moze da utice na druge,pa njegova karijera moze biti povezana sa sou biznisom,pozivom pisca ili detektiva.Vrlo mu je bitno da u poslu bude zadovoljan onim sto radi. Vrlo je bitno da podrzis njegovu kreativnost I da mu pruzis emocionalnu sigurnost.Kao ljubavnik veoma je nezan I romantican.Za njega ces uvek biti naj,naj.jer on idealizuje ljubav. Vrlo je ljubomoran I posesivan,I insistira na svojoj slobodi . Onog momenta kad bude siguran da je ucvrstio svoju poziciju u tvom srcu  moze se okrenuti drustvu I alkoholu ,sto ce se lose odraziti na vas sex a tebi doneti osecaj iskoriscenosti I frustracije.Zato imaj dobro u vidu do koje mere ces mu pokazivati svoja osecanja. On je lepih crta lica kulturan, sarmantan ,lepo se oblaci  I sebi sam bira garderobu. Sklon je preteranom uzivanju.Veliki je gurman,I voli slatkise.Krupnije je gradje I verovatno ima neki oziljak na vratu.Na prvi pogled deluje ozbiljno,kod njega mora da postoji red I disciplina. Veoma mu je vazno sta drugi misle o njemu,strog je prema sebi ali I prema drugima.Vremenom svako shvati da je on osoba na koga covek moze da se osloni. Moguce da je u detinjstvu bio bolesljiv ili da ima neku vrstu hronicne bolesti ili da je sklon upalama pluca,grla, da je operisao krajnike. Duhovit je I  lako skace s teme na temu  a da predhodnu nije zavrsio .Ponekad mu izleti pa kaze I nesto sto ne misli .Vrlo je direktan I kod njega ti je po sistemu ,,sto na um to na drum,,.Kad prica ,prica glasno kao da vice ,pa deluje agresivno,gestikulira rukama.Okrenut je sticanju materijalnog I tezi obezbedjivanju materijalne sigurnosti.Finansijska situacija mu je promenljiva ,I desava se da nekad radi I 2 posla istovremeno da bi vise zaradio.On u sustini zivi zivot iznad svojih mogucnosti.Kada su u pitanju proslave I ako nema dovoljno novca proslava  mora biti luksuzna..On je osoba koja ne voli puno da putuje. Sumnjicav je prema strancima ,a I samo inostranstvo nije dobro za njega.Opasnosti mu stoje bas u inostranstvu ili od stranaca pa je  to mozda I neki njegov unutrasnji predosecaj  pa postoji ta sumnjicavost.Nije bas u dobrim familijarnim odnosima , na neki nacin I iskoriscava svoju familiju.Inace njegova porodica ima dobro poreklo I moguce da mu je otac neka poznata I uticajna licnost.On svog oca obozava ,sto se moze videti I na njegovom licu dok ga posmatra.Velika ljubav je I prema majci mada nju ne sagledava realno.P onekad je idealizuje a ponekad potcenjuje.Odrastao je u luksuznoj kuci ,u izobilju ,,a kuca je velika ,mozda u centru. Kao roditelji imali su veliki I zajednicki udeo u njegovom usmeravanju kroz zivot.Mislim I da su mu od malih nogu  usadili rec ,,ambicija,,On u sebi ima dosta umetnickog.Poseduje harizmu koja mu donosi omiljenost u drustvu.Dosta svog rada truda ulagace u karijeru koja mu donosi novac.Svaka njegova investicija bice dobro promisljena , ali nekad  zna da skrtari na sitnicama.Zbog zelje  za velikim bogatstvom  I potpune posvecenosti radu nece moci da izbalansira javni sa porodicnim zivotom.zbog posla cesto ce biti odsutan od kuce a tebi ce prepustiti inicijativu sto se porodice tice.Nece biti naj iskreniji prema tebi Velika je mogucnost da  je to javna licnost ,poznat masama I da u karijeri saradjuje sa zenama.Preko njega mozes I ti dospeti u javnost.U dusi je strastveni kockar ali to nikad nece priznati.Postoji mogucnost veceg dobitka na kocki ali ce otici po sistemu ,,Djavo doneo,djavo odneo,,Ali isto tako ima mogucnost dobijanja veceg nasledstva  od oca .NJegov hobi ,ako mu nije struka moze biti slikanje.Vasa deca mu mogu biti model za stvaranje umetnickih slika.Dolaskom dece on ce se totalno preokrenuti.Bice puno njima okupiran,I povremeno pokazivati znake ljubomore. Jednim delom sto mu je uskracena sloboda a drugim delom sto mora da deli ljubav ili sto vise nije centralna licnost u tvom zivotu.On je kao muskarac veoma plodan,tako da ces vise puta ostajati u drugom stanju a samim tim bice I prekida trudnoce.U brak ces uci iz ljubavi I to je brak koji se tesko raskida.

Kora karta ti se ne otvara,pa mislim da sam dobro zapamtila polozaj planeta ali ne secam se stepena.Po derivatnom sistemu Neptun u 7 ,sunce i Mesec u 10 u ribama ,Venera u Biku u 12,Merkur u Ovnu ,Saturn  i Mars u 1,Uran i Pluton u 5 kuci ,Jupiter u Jarcu.Ako sam ovo dobro zapamtila onda je ovo opis tvog buduceg partnera.Znam da ne verujes u ovaj opis ali neki umetnik jeste ,budi strpljiva. pozdrav. :love III:

Citat: Kora
mnogo, mnogo hvala jadranka
[/b]
Ima dosta podudarnosti u ovoj analizi sa trenutnim deckom koga cu uzeti za feedback, pa da vidimo..hehehe, bas ne volim alkohol i kocku, gde da me nadje takav.....a i sa umetnicima nisam bas na istim talasnim, nikad se ne zna.. Moja VII je na 12*54' Bika.
Moj dragi decko ima Veneru u Lavu, Jupiter u Ovnu, Mesec0Mars u Biku, Sunce i Saturn u Raku: emotivan, osetljiv, hedonista, voli da se lepoooo oblaci, sredjuje, i da uziva u odevanju, drustvu, muzici, hrani , pa i picu (ali sve pod kontrolom), zeljom za cestim izlascima na razlicita mesta (bas voli da se licka). Stranac, po zanimanju je inzinjer i radi u vojsci. Zbog posla, zivi 200 km udaljen od svog stana i nesto vise od svojih roditelja. Cesto boravi privremeno i u inostranstvu, u nasoj regiju i dalje. Medjutim sva ta njegova putovanja i boravci  u inostranstvu su nekako 30% uzivanje, a 70% tezak rad i mnogo stresa, briga, problema...Tajnovit, ali u svom drustvu zna da uziva i da se opusti, polako. Voli muziku, a i igru(pogotovu da gleda kad ja igram, hahaha). Ne voli da rizikuje na poslu, kod njega se zna da je druzba druzba, a sluzba sluzba. Meni se divi na mojoj karijeri, smatra me veoma uspesnom i sposobnom. Na istim smo talasnim duzinama, bas se razumemo, bez mnogo price (mozda ovo pomogne  i da mu ne otkrivam previse o mojim emocijama),  i u poslu smo se pomagali mnogo.. On gradi karijeru polako, korak po korak, ali sigurno (ovo mi je danas jedna osoba na poslu potvrdila rekavsi mi da on moze biti i veci sef, jer 'on zna o cemu prica i kada da prica'.  Ima ogromnu podrsku na poslu od dvojice uticajnih sefova. Izuzetno mu je stalo do mog misljenja o mnogim stvarima, ali i o poslu. Imam osecaj da zeli da me impresionira sa svojim uspehom u poslu.  Sto se tice umetnicke crte kod mog buduceg to bi se moglo mozda povezati sa zanimanjem inzinjera kod njega, gradi covek zgrade, renovira i gradi hale, terene. Nije nesto krupan, ali voli slatko. Hobi mu je trcanje koje mu pomaze da se ne udeblja, mada, ima on predispozicija za to. Otac mu je glavni u porodici, a mama vodi privatni biznis. Imaju i nekih nesporazuma u porodici, otac ne prihvata zeta, sestrinog muza.

Carobnog i sirokog osmeha kojeg dodeljuje samo naj najmilijim, ali je izrazito srdacan sa ljudima.  Voli duhovitost i veliko drustvo. Za slikarstvo ne znam, ali ovaj covek crta po profesiji...

ono sto ne bih volela kod mog buduceg je da ima sklonosti ka alkoholu i kocki, ajde malo, moze se maloooooo piti (ja sam totalni antialkoholicar), a sto se tice kocke, pa nek igra loto.... (moj praded je jednom sve izgubio na kocki, i nakon toga teskom mukom i radom zaradio ponovo novac za imanje i kucu, jeste iskustvo bilo za njega poucno, ali ne bih zelela da se to ikom desi, pa ni meni i mom buducem... jos jednom hvala...kada bude sigurno buduci, javljam se sa potpunm feedbackom.

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #9 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:42:11 »
Citat: Skorpija
Dok sam citala opise stanova ja sam se odusevila,tako i sada :)
Ako cu se ja uopste udati da li se moze i meni videti opis partnera  :sunašce:

http://yfrog.com/mzmojanatalnag
Skorpi ti si kao osoba vrlo nezavisna ,veoma si privlacna ali se I ponasas nonsalantno.Ponekad muskarcima delujes kao da mrzis muski svet I zbog toga se mnogi sklanjaju .Nije ti problem privuci paznju suprotnog pola jer uvek si na mestima gde je tako nesto moguce.P roblem je u stvari naci osobu koja tebi odgovara.velika si zavodnica,ne volis da ti drugi sefuje ne volis kasnjenja na sastanke I tu si sklona rasturanju veza.Mislim I da si rano stupila u sex odnose ,opet iz znatizelje I da si u stvari zaljubljive prirode. Pronadjes osobu koja ti fizicki  mozda I odgovara ali se brzo I ohladis . Tebi u stvari treba jaka I dominantna licnost ,neko ko ce moci da prati tvoj tempo,neko ko ce uvek unositi novitete u vasu vezu ,neko ko moze I mentalno da te prati .Trazis nekog ko je hrabar , ko je u stanju da ucini sve sto ti zelis. Ono sto zelis to ces I dobiti.Tvoj buduci partner bice magnetski privlacan za tebe .Energija koja ce te vuci njemu je neverovatna.Kako ce se odrzati te vase energije ne znam ali bice tu I svadja ,I ljubomore,divljeg sexa .Svaka svadja zavrsavace se divljanjem u krevetu  sa puno vatrenih emocija Nema tu puno razmisljanja o kulturnom ponasanju na javnim mestima ,bice tu I psovki I ako nije sklon tome.Inace je fina kulturna osoba ali u nekim momentima narocito kod ljubomore onda ne razmislja,o lepom ponasanju. Ima sklonost naredjivanju.Vrlo deluje misticno  hladno I nezainteresovano.Nije od onih koji recima iskazuju ljubav .Put do njegovog srca je dug I mnogo vremena treba da se otopi To je ono sto ce tebi biti izazov ,osvojiti njegovo srce.Osecas ljubav a te reci ne izgovara. Mislim da je krupnije gradje ,sirih ramena ,punijih usana  ,garderobom naglasava svoj sexipil.Kosa I oci su mozda tamnije boje ,koza preplanula I vrlo prijatnog glasa. Moguce da je imao problem u osnovnoj skoli  u smislu neke povrede u sportu pa mu je to usporilo skolovanje.Brat je veoma vazan u njegovom zivotu I moze biti da je brat bio bolesljiv ,stalna briga oko njega  pa deluje da je otac vise vezan za njega. Cesto je menjao svoje mesto boravka.Potice iz radnicke porodice.Stan je mali I cesto je bio podstanar. Ulica je velika I poznata I moze biti u njoj neka drzavna institucija.On je veoma vezan za svoju majku po sistemu ,,ljubi ga majka,,I to cesto moze da nervira ali jednostavno ti tu nista neces moci da promenis.Bolje je pustiti I ne obracati paznju jer emocionalno on ce biti srecniji I opusteniji.On je imao puno veza u svom zivotu I moze se desiti da prvo ostanes u drugom stanju pa da tek onda dodje do braka.Cesto je menjao poslove . Trebao bi da bude na nekoj funkciji ,na mestu sefa a da je zanimanje u neku ruku opasno. Moze I biti neko ko je povezan s kompjuterima I da ce ti mozda pomoci u servisiranju tvog kompjutera.Sto se tice studija verovatno ih je naglo prekinuo.Moguce da ima I rasnog kucnog ljubimca koji pobedjuje na izlozbama.Ima I nekih pokazatelja da ce njemu to biti drugi brak I da ces ga upoznati na nekom putovanju(vrlo moguce na moru ,I da cak mozda on I zivi na moru,I da je stranac u pitanju.)telefonskim putem,ili preko interneta.Jedino u ovoj prici dsc na algolu ali u konj.s Jupiterom koji je I andjeo cuvar , kako to povezati nisam bas sigurna.Koliko ima istine u ovom opisusu videcemo.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #8 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:41:06 »
Citat: ganci
Evo ja citam jadrankina tumacenja i ne verujem...sa koliko detalja i specficnosti...Volela bih da mi kad i ako ima vremena opise mog derana buduceg:)
Ostavicu natal http://i38.tinypic.com/wkptec.gif
P.s.ja sam pokusala par puta ali ne znam koliko je sve to sto ja vidim subjektivno...
Hvala unapred!

Ganci
Tvoj buduci partner je vrlo energicna osoba,jasno zna sta zeli I slobodno ide napred.Vatrenog temperamenta,impulsivan i ljubomoran.Lepih crta lica ,kulturan,I sarmantan. Energija ga ne drzi na jednom mestu pa su izlasci iz kuce cesti.Borbenog duha,uvek spreman za bitku,iskren I direktan.Ne voli da ga ogranicavaju ili da mu govore sta treba da radi. Sebi uvek zadaje nove zadatke.Ulaskom u brak dosta ce smeksati.Svojim radom sve stice sam u zivotu.Materijalno mu puno znaci I tezi da obezbedi sigurnost.Novac brzo zaradjuje ali ga brzo I potrosi.Moguce da ima veze sa uniformom I da radi u drzavnoj sluzbi.Zainteresovan za mnoge stvari u zivotu I moze se baviti najtezim poslovima I resavati najteze probleme sa lakocom.Vrlo mudro uspeva da vecinu situacija okrene u svoju korist.Moguce da je u o.s. postojao neki problem,I da ima problem govora . Moze to biti u vidu mucanja ili suskanja ili taj problem ima neko od brace ili sestara.Ceste probleme ima I sa njima.Odrastao je u kuci koja je puna dece  I verovatno da neko od njih zivi sa njim .Veoma je vezan za dom I porodicu I to je mesto gde on puni svoje baterije.U kuci stalno nesto ceprka,popravlja ali zna I da se povuce u osamu citajuci neku knjigu.Imanje je nasledjeno po porodicnoj lozi tako da I kuca moze biti nova I velika ,u nekom centru ali je gradjena na porodicnom imanju.Otac u kuci ima dominantnu ulogu ali se on ne slaze naj bolje sa njim.Daleko bolji odnos ima sa majkom.Majka je lepa I sarmantna.Mislim da su mu roditelji obrazovani ljudi, I da u kuci imaju dosta knjiga. Neki pregradni zid postoji u kuci  ,pa moze to biti I dvojna kuca koja ima zajednicki zid sa komsijom pa je I kuca sa 2 ulaza.  Kod njih u kuci je vrlo prometno ,(kao na stanici ).Neko iz komsiluka im je kucni prijatelj I svakodnevno im ulazi u kucu I ponasa se kao u svojoj.Moze to biti I neko dete koje je vise vremena u odrastanju provodilo kod njih nego u svojoj kuci.Moguce da u kuci ima akvarijum s ribicama ili par papagaja .Njemu je prva polovina zivota daleko teza ali u 2 polovini je daleko uspesniji.Moguce I da je talentovan za pevanje.Kad prica on prica vrlo glasno I cesto zauzima neke poze pa se stice utisak kao da glumi.Sto se tice ljubavi tu je veoma odmeren,pomalo stidljiv,previse bira .Sklon je zvocanju ,stalno trazi neke greske ,voli onoliko koliko je voljen.sklon je zaljubljivanju na prvi pogled I uvek misli ,,to je ona prava,,.Njegova partnerka mora biti lepa I obrazovana I mora da prati njegov tempo.Mada ,voli da se zabavlja , prati modu,voli da bude vidjen I uvek I bira takva mesta za izlaske.Godisnji odmori su uvek prava razonoda za njega.Mozda je to I jedino vreme kad on odmara.Vredno radi tokom cele godine ali zato na odmoru sebi priusti velika zadovoljstva.Bira hotel, ishrana je u restoranima.Sto se njegovog zdravlja tice moguci su stomacni problemi I postoji mogucnost neke genetske nasledne bolesti ili je u pitanju neka hronicna bolest koja dugo traje. Vise puta je menjao poslove ,jer mesto koje mu stvara nervozu ili ljudi s kojima radi on to menja.Mislim da je imao I nagli prekid studija ili da je cak bilo I kupovine diplome.U ostvarivanju svoje karijere on ima dosta ambicija.Uporan je u ostvarivanju svog cilja .ima dosta problema ,prepreka ali on grabi dalje.Cesto se I sukobljava sa autoritetima na poslu,I cesto se dogadja da napada pogresne ljude.Imao je I nekih promasenih investicija u zivotu.On ce za tebe biti vrlo privlacan ,sex ce te se dobro slagati ali ti nece biti lako s njim.Osecaces tezinu njegove ljubavi pa sve I da hoces da odes bice to jako tesko.Od njega ne mozes pobeci jer mislim da je on tvoja sudbina koja ce vas I spojiti.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #7 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:39:38 »
Citat: princess77
Princes ti si sklona idealizaciji partnera I nikad nisi zadovoljna odabirom. Ti si osoba koja tesko podnosi samocu I stalno si u potrazi za idealnim partnerom ali te nekako uvek zadese neki porocni ili komplikovani tipovi.Svako razocarenje u vezu tesko si podnosila.Tvoje ljubavne veze su bile sa puno strasti ,ljubomore i .posesivnosti. sve tacno
Kada neka ljubavna veza treba da predje u brak trebamo pogledati 6 kucu koja nema direktne veze sa pitanjima ljubavi ali planete u 6 kuci I vladar nam ukazuju na dogadjaje koji ce se neposredno odigrati pre ulaska u brak.Vrh tvoje 6 je Jarac pa samim tim ukazuje da ce se na ulazak u brak cekati duze nego sto mislis ,otvoreno ce se razgovarati o braku . Zbog nekih losih vesti bices dosta brizna I zabrinuta .Moguce da ces imati I grizu savesti..Bice tu jos dosta sitnih prepreka ali ces ih sve prevazici I na kraju svojom slobodnom voljom stupices u brak.Sunce u Vodoliji cesto hoce da ukaze na brak sa razvedenom osobom.
Vrh 7 polja u znaku Vodolije,kako je sam vladar ovog polja Uran jasno je da je brak prilicno neizvestan I da sam ulazak u brak moze biti ishitren ili da ulazak u brak bude prilicno odlagan.Ovo je zanimljiv polozaj za 7 polje,pre svega jer je sve neizvesno od kvaliteta braka,samog partnera do vaseg stava prema ulasku u brak.Trebalo bi da je brak slobodan,partner sloboduman I da u vasem odnosu vlada pre svega diplomatija. Neizvesno je cak i koliko ce brak opstati jek kao sto je poznato ukoliko je vrh 8 polja u znaku Vodolije razvod je neminovan. ja mislila da se ovo odnosi na vrh 8 u ribama pa se tjesila da se ne odnosi na mene 
Vladar 7 polja uran je u trigonu s Venerom. Ovde je prisutna zaljubljenost u slobodu.Cak ni dobar aspect Venere sa Uranom nije pozeljan za brak.Ovde ljubav trazi iznenadjenja.Mora se uvek dogadjati nesto novo I originalno Ovde se ne razmislja o trajanju veze ,ova ljubav mora da uziva bilo kada I bilo gde.Ovaj aspect moze da ukaze da je ovo ljubav sa prijateljem koja se dogodi iznenada I ne ocekivano mi se nismo podnosili u pocetku pa nas je bas iznenadila ljubav. Mesto moze biti na aerodromu,zeleznickoj stanici ,u avionu ,vozu ali moze biti I ljubav preko interneta. vec duze vrijeme se sve odvija upravo preko interneta a da bi se vidjeli avion je neizbjezan
Zbog pozicije Sunca u 6 kuci I Meseca koji raste ovo bi trebao biti brak sa mladjom osobom on se ovdje ne uklapa. Ono sto tebe privlaci su druzeljubive ,neobicne,buntovnickog duha osobe.Ali kao sto uglavnom biva retko dobijemo ono sto zelimo.Ti ces dobiti partnera koji je ambiciozan,ozbiljan,poseduje magnetsku privlacnost ,vrlo je ponosan a sve to se upravo vidi na njegovoj rukovodecoj funkciji na kojoj mu se ljudi dive.Nije im preterano drag jer njegova dusa je prilicno hladna na prvi pogled je zaista hladan i rijetko ko moze da vidi njegovo pravo lice koje je kao kod male mace jer veci deo svog zivota proveo je bez oca pravog oca ne zna a sa usvojiteljem nema dobar odnos.On je prestrog ,konzervativan,retko ostvaruje toplu intimu jer je suzdrzan.Njegov spoljasnji hladan izgled samo ce usporiti proces tvog priblizavanja tacnoCak I kad se nadjes u njegovom krevetu put do njegovog srca je dug. On je neko ko zeli kontrolu nad svim tako da retko dopusta spontanost.Nikad nemoj ti insistirati na sexu jer on je taj koji odredjuje vreme za sex.Njemu strast ne manjka ,vec mu razum I kontrola ne dozvoljavaju da se do kraja opusti. ovo ce sad glupo zvucati ali on kaze da je imao problema sa dostizanjem vrhunca dok nije mene sreo, sad je sve super
Njegova finans.situacija je podlozna promenama.Veliki novac stice u inostranstvu.Ekonomski je nezavisan .Novac mu dolazi od mase ljudi ,zaradjuje ga lako
.U nekom periodu zaradjivace mozda nekom prodajom,kompjutera ,telefona .A moze biti I preko umetnosti ili prodajom finih I luksuznih stvari izmedju ostalog prodaja i odrzavanje luksuznih vila.
On nije u dobrim odnosima sa svojom sestrom nema sestru ali ima brata i nisu u dobrim odnosima.Po tom pitanju je dosta cutljiv.Postoji neka tajna u vezi sestre ,mozda su u pitanju neke njene mentalne tegobe ili neki boravak u bolnici. U njegovoj kuci prisutne su ceste svadje . Odrastao je uz obrazovane osobe . Mislim da su mu roditelji razvedeni,da je odnos sa ocem los a da je vezan za majku obozava zenu koja ga je usvojila Veliki deo svoje energije ulaze u sticanje materijalne sigurnosti.Njegova kuca je velika I lepa,mozda u inostranstvu tacno, jeste u inostranstvu I velika verovatnoca da je on nasledio od oca tu kucu. On nema jasan osecaj gde je njegova kuca I gde pripada pa ga sve to tera na cesta daleka putovanja.Na putovanja ide planski ,ima tu I dosta kratkih putovanja koja su verovatno poslovna. On uziva u jelu I u picu ,cesto odlazi u restorane,I ima dosta veza iza sebe. sve sve tacno
U svom okruzenju on ima dosta prijatelja koji mu pruzaju pomoc ali ima I dosta opasnih prijatelja koji mogu biti kriminalci.Mozda je bio mobilisan u ovom posledjem ratu Jer Mars u Jarcu je ratnik (ako je to osoba sa nasih prostora a da zivi u inostranstvu )I da je bas u takvim opasnim okolnostima I stekao neke prijatelje.U .svakom slucaju zivot mu je u tom periodu zivota bio veoma ugrozen. nije mobilisan jer je bas stranac, nije sa ovih prostora, ali je ovdje radio za vojsku pa smo se tako i upoznali. i bio je zivotno ugrozen dok je bio ovdje Oko sebe mozda ima dosta prijatelja od kojih su neki alkoholicari,pa mozda I narkomani.(Moguca slika da stariji brat ili sestra ima problem sa nekom vrstom opijata ) brat ima problema sa alkoholom, zato i nisu dobri Dosta njih se predstavljaju kao prijatelji a u stvari ogovaraju ga iza ledja ,spletkare I u stvari su mu veliki neprijatelji a on to ne primecuje. Sto se njegove karijere tice ima naglih promena.Cesto je davao I dobijao otkaze jer on mora da menja sve sto mu se ne dopada.Njemu stoji ortacki posao ,pa ce mozda to biti I vas zajednicki privatan biznis jer njemu karijera I ljubav idu zajedno. ovo je sve tacno, ako mu se ne svidja on odmah mijenja. a pricali smo i o otvaranju neke agencije nas dvoje
Da bi vasa veza opstala mozda je bolje da to bude brak bez papira jer nemas puno pokazatelja za odrzavanje braka.Aspekt Venera Jupiter ukazuje da ces finansijski u braku biti obezbedjena ,dobijaces dosta poklona od partnera .Aspekt Venera Mars daje skladan odnos ljubavi I strasti .Medjutim los aspect Venere sa Saturnom vremenom ce ohladiti tu ljubav I doneti nezadovoljstvo. Koliko ima slicnosti sa ovim tvojim strancem ti prosudi sama.

Ja se izvinjavam sto sve citiram ali mislim da je red da Jadranki dam i neki feedback oko njenog tumacenja. Boldirano je sve tacno, negdje sam stavila i komentar da malo objasnim. Ne znam je li to zaista on ali po meni vecina toga zaista ima slicnosti sa mojim dragim. Nadam se da ce se uskoro neke stvari rijesiti pa cu vam javiti
Jadranka, hvala od srca na tumacenju i na vremenu koje ste odvojili, znam da treba truda da se sve fino pogleda.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #6 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:38:35 »
od jadrankar taj Sub 14 Avg 2010 - 9:56

Princes ti si sklona idealizaciji partnera I nikad nisi zadovoljna odabirom. Ti si osoba koja tesko podnosi samocu I stalno si u potrazi za idealnim partnerom ali  t e nekako uvek zadese neki porocni ili komplikovani tipovi.Svako razocarenje u vezu tesko si podnosila.Tvoje  ljubavne veze su bile  sa puno strasti ,ljubomore i .posesivnosti.
 Kada neka ljubavna veza treba da predje u brak trebamo pogledati 6 kucu koja nema direktne veze sa  pitanjima ljubavi  ali planete u 6 kuci I vladar nam ukazuju na dogadjaje koji ce se neposredno odigrati pre ulaska u brak.Vrh tvoje 6 je Jarac pa  samim tim ukazuje  da ce se na ulazak u brak cekati  duze nego sto mislis ,otvoreno ce se razgovarati o braku . Zbog nekih losih  vesti  bices dosta brizna I zabrinuta .Moguce da ces imati I grizu savesti..Bice tu jos dosta sitnih prepreka ali ces ih sve prevazici  I na kraju svojom slobodnom voljom stupices u brak.Sunce u Vodoliji cesto hoce da ukaze na brak sa razvedenom osobom.
Vrh 7 polja u znaku Vodolije,kako je sam vladar ovog polja Uran jasno je da je brak prilicno neizvestan I  da sam ulazak u brak moze biti ishitren ili da ulazak u brak bude prilicno odlagan.Ovo je zanimljiv polozaj za 7 polje,pre svega jer je sve neizvesno od kvaliteta braka,samog partnera do vaseg stava prema ulasku u brak.Trebalo bi da je brak slobodan,partner sloboduman I da u vasem odnosu vlada pre svega diplomatija. Neizvesno je cak i koliko ce brak opstati jek kao sto je poznato ukoliko je vrh 8 polja u znaku Vodolije razvod je neminovan.
Vladar 7 polja uran je u trigonu s Venerom. Ovde je prisutna zaljubljenost u slobodu.Cak ni  dobar aspect Venere sa Uranom nije pozeljan za brak.Ovde ljubav trazi iznenadjenja.Mora se uvek dogadjati  nesto novo I originalno Ovde se ne razmislja o trajanju veze ,ova ljubav mora da uziva bilo kada I bilo gde.Ovaj aspect moze da ukaze da  je ovo ljubav sa prijateljem koja se dogodi  iznenada I ne ocekivano. Mesto moze biti na aerodromu,zeleznickoj stanici ,u avionu ,vozu ali moze biti I ljubav preko interneta.
Zbog pozicije Sunca u 6 kuci I Meseca koji raste ovo bi trebao biti brak sa mladjom osobom .Ono sto tebe privlaci su druzeljubive ,neobicne,buntovnickog duha osobe.Ali kao sto uglavnom biva retko dobijemo ono sto zelimo.Ti ces dobiti partnera koji je ambiciozan,ozbiljan,poseduje magnetsku privlacnost ,vrlo je ponosan a sve to se upravo vidi na njegovoj rukovodecoj funkciji na kojoj mu se ljudi dive.Nije im preterano drag jer njegova dusa je prilicno hladna jer veci deo svog zivota proveo je bez oca.On je prestrog ,konzervativan,retko ostvaruje toplu intimu jer je suzdrzan.Njegov spoljasnji hladan izgled samo ce usporiti proces tvog priblizavanja.Cak I kad se nadjes u njegovom krevetu put do njegovog srca je dug.On je neko ko zeli kontrolu nad svim tako da retko dopusta spontanost.Nikad nemoj ti insistirati na sexu jer on je taj koji odredjuje vreme za sex.Njemu strast ne manjka ,vec mu razum I kontrola ne dozvoljavaju da se do kraja opusti.
Njegova finans.situacija je podlozna promenama.Veliki novac stice u inostranstvu.Ekonomski je nezavisan .Novac mu dolazi od mase ljudi ,zaradjuje ga lako .U nekom periodu zaradjivace  mozda nekom prodajom,kompjutera ,telefona .A moze biti I preko umetnosti  ili prodajom finih I luksuznih stvari.
On nije u dobrim odnosima sa svojom sestrom.Po tom pitanju je dosta cutljiv.Postoji neka tajna  u vezi sestre ,mozda su u pitanju neke njene mentalne tegobe ili neki boravak u bolnici. U njegovoj kuci prisutne su ceste svadje . Odrastao je uz obrazovane osobe . Mislim  da su mu roditelji razvedeni,da je odnos sa ocem los a da je vezan za majku. Veliki deo svoje energije ulaze u sticanje materijalne sigurnosti.Njegova kuca je velika I lepa,mozda u inostranstvu I velika verovatnoca da je on nasledio od oca tu kucu. On  nema jasan osecaj  gde je njegova kuca I gde pripada pa  ga sve to tera na cesta daleka  putovanja.Na putovanja ide planski ,ima tu I dosta kratkih putovanja koja su verovatno poslovna. On uziva u jelu I u picu ,cesto odlazi u restorane,I ima dosta veza iza sebe.
U svom okruzenju on ima dosta prijatelja koji mu pruzaju pomoc ali ima I dosta opasnih prijatelja koji mogu biti kriminalci.Mozda je bio mobilisan u ovom posledjem ratu  Jer Mars u Jarcu je ratnik (ako je to osoba sa nasih prostora a da zivi u inostranstvu )I da je bas u takvim opasnim okolnostima I stekao neke prijatelje.U .svakom slucaju zivot mu je u tom periodu zivota bio veoma ugrozen.Oko sebe mozda ima dosta prijatelja od kojih su neki alkoholicari,pa mozda I narkomani.(Moguca slika da stariji brat ili sestra ima problem sa nekom vrstom opijata ) Dosta njih se predstavljaju kao prijatelji a u stvari ogovaraju ga iza ledja ,spletkare I u stvari su mu veliki neprijatelji a on to ne primecuje. Sto se njegove karijere tice ima naglih promena.Cesto je davao  I dobijao otkaze  jer on mora da menja sve sto mu se ne dopada.Njemu stoji ortacki posao ,pa ce mozda to biti I vas zajednicki privatan biznis jer njemu karijera I ljubav idu zajedno.
Da bi vasa veza opstala mozda je bolje da to bude brak bez papira  jer nemas puno pokazatelja za odrzavanje braka.Aspekt Venera Jupiter  ukazuje da ces finansijski u braku biti obezbedjena ,dobijaces dosta poklona od partnera .Aspekt Venera Mars daje skladan odnos ljubavi I strasti .Medjutim los aspect  Venere sa Saturnom vremenom ce ohladiti  tu ljubav I doneti nezadovoljstvo.  Koliko ima slicnosti sa ovim tvojim strancem ti prosudi sama.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #5 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:32:50 »
od princess77 taj Pet 25 Jun 2010 - 18:18

"princess77"Ja bih pokusala da opisem svog buduceg partnera ali pri tom imam dva problema, jedan je nedostatak znanja a drugi je sto sam trenutno u jednoj vezi i ja njega vidim u svim tim pokazateljima jer sam jako subjektivna. Zato cu vas zamoliti za pomoc da me ispravite tamo gdje grijesim.
Znaci, V kuca pocinje u skorpiji, vladari Pl i Ma, Pl u trecoj ne znam kako da tumacim a Ma u sestoj mozda da cu ga upoznati na poslu i da bi mogao imati veze sa uniformom. U V imam Ne sto znaci da bih mogla imati dosta ljubavnih razocarenja, kao i da bi to mogla biti tajna veza prije braka. Posto mi je vecina V u strijelcu gledam i Ju koji je u X kuci. Ne znam, mozda i to znaci da ce moj buduci biti vezan za moj posao tj karijeru. VII mi je ukljestena u vodoliji, znaci kasniji ulazak u brak, moguce sa razvedenom osobom, ili cu ja da se razvedem. Vladar Ur je na 11* skorpije u IV, znaci upoznajem ga tu gdje ja zivim, neobican je zbog tog Ur, strastven zbog skorpije. E sad posto sam ja pristrasna ja ga vidim kao nekog ko dolazi u moju zemlju zbog svoje karijere (moje IV njegovo X) i da je u znaku vodolije (zbog stepena Ur) Zbog So na Dc-u i Sa, kao tradicionalnog vladara vodolije, mislim da ce biti stariji od mene, neko na polozaju. Sta jos, Ve mi je u ribama, mozda bi mogao biti neko iz daleka ili da cu ja zbog ljubavi otici daleko, sto bih potvrdila i time sto Ve gledam kao da je u IX sto opet simbolizuje stranca.
Dalje, moje XI tj njegovo V ide kroz 3 znaka, ja to kao totalna neznalica (i pristrasna zaljubljena djevojcica) gledam da bi moj buduci mogao imati troje djece. Vladari ta 3 znaka su Ve i Mo koji su u istoj kuci (on ima dvije djevojcice u braku) i Me u jarcu u njegovoj XII (ima starijeg sina iz veze prije braka, trudnoca bila tajna u pocetku). Pristrasna sam priznajem. :blam:
Recite mi je li bilo sta od ovog sto sam rekla primjenjivo ili sam sve fulala?
:udri:

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #4 poslato: 27. Oktobar 2011. 00:31:03 »

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

Sto se interesovanja za ovu temu tice sigurna sam da ce vrlo brzo izbiti u prvi plan interesovanja.S obzirom da je na proslom forumu imala posecenost od skoro 17000  x  sto je  zasluga  nasih clanova koji su se trudili da odrade analize,bio bi red da se neke od analiza i prikazu .
Izuzetno mi je drago sto je ova tema imala ogromnu posecenost i veliko interesovanje.
Stari  kao i novi clanovi su nestrpljivi sto se odgovora na njihova postavljena pitanja tice.Dosta poruka sa molbom za analizu   stize moderatorima na pm.
Svi koji ste ostali uskraceni za odgovor svoje pitanje ponovo mozete postaviti.

Zato hajde da je ponovo pokrenemo i da uzivamo u timskom radu.

Van mreže Kacci*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Kacci has no influence.
Odg: Mesto i način upoznavanja bračnog partnera
« Odgovor #3 poslato: 26. Oktobar 2011. 20:10:37 »
Imam dva pitanja! Kad kažeš da je muž predstavljen nekom planetom,to znači da je vladar 7. kuće ta planeta,jel? Znači ako je moja 7.kuća u Ovnu,moj muž je predstavljen Marsom? I druga stvar koja me interesuje je šta znači Južni mesečev čvor u 7.kući?

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
Mesto i način upoznavanja bračnog partnera
« Odgovor #2 poslato: 21. Oktobar 2011. 17:44:53 »
Mesto i način upoznavanja bračnog partnera
(delovi preuzeti sa : http://www.scribd.com/doc/16363427/Astrologija-Predbracna-Bracna-Ljubav-Ft-Sinastrija )

Kuća i znak određuju mesto i način poznanstva. Ako je ta planeta u jedanaestoj kući upoznaće se kod prijatelja ili pomoću prijatelja. Ako je u trećoj kući upoznaće se na putovanju ili putem prepiske.

Ako se planeta nalazi u petoj kući upoznaće se u pozorištu, bioskopu, na koncertu ili stadionu. Ako je u desetoj kući na poslu.

Ukoliko su u ženskom horoskopu Mesec i Mars, a u muškom Sunce i Mars u pozitivnim znacima: Ovan, Blizanci, Lav, Vaga, Strelac, Vodolija znači da će sama osoba u svemu aktivno učestvovati i biće pod velikim uticajem spoljnih događaja.

Ali, ukoliko se te planete nalaze u pasivnim znacima: Bik, Rak, Devica, Škorpija, Jarac, Ribe to ukazuje na pasivnost osobe i na njen bogat unutrašnji život. Pasivni ljudi lakše padaju pod uticaje sa strane, posebno pod uticaj onih koji im imponuju, koje vole i koje poštuju.

Ukoliko se Mesec žene i Sunce muškarca nalaze u pozitivnim znacima, a Mars u negativnom ili obrnuto, ti ljudi retko podpadaju pod uticaje sa strane i po pravilu ih je teško vaspitati, a još teže prevaspitati.

Ukoliko se bavite astrologijom potrudite se da prevaziđete zamke lošeg horoskopa, kad su brak i ljubav u pitanju. Ako niste u tim vodama potražite astrološki savet. On ne može da škodi. Makar će Vam pomoći da budete aktivniji i da vezu učinite što kvalitetnijom. Razvod dolazi u krajnjem slučaju.

Za početak menjajmo se, jer menjajući sebe, menjamo i okolinu. Vredi pokušati.

Karakter bračnog partnera
Položaj vladara sedme kuće u drugim kućama nam govori o karakteru bračnog partnera. Ako je vladar sedme kuće u dvanaestoj kući partner će biti ili siromašan ili invalid. Međutim, u istom slučaju, ukoliko su drugi pokazatelji dobro aspektovani sa vladarima druge ili osme kuće može doći do nasledstva.

Vladar sedme kuće u desetoj kući govori o poštovanom partneru. Ali ukoliko se vladar sedme kuće nalazi u šestoj i iz to je ugrožen partner može biti bolestan, radno nesposoban. Ako je u dobrim aspektima naznačava zajednički posao ili poznanstvo preko posla.

O karakteru međusobnih odnosa među partnerima možemo saznati nešto više tek posle detaljne analize horoskopa oba partnera. Ukoliko takve mogućnosti nema onda se analiziraju planete koje ukazuju na broj bračnih partnera.

Na harmoničan brak ukazuju nam dobro aspektovane jake planete, dok odsustvo tog kvaliteta ukazuje da će brak biti suprotan od onog kakvim smo ga mi zamišljali.

Bračni partner u ženskom horoskopu
Retrogradni Merkur u ženskom horoskopu, koji simbolizuje bračnog partnera, govori da je on štedljiv, vredan sem ako nije Merkur ugrožen. U tom slučaju on je sklon intrigama i avanturama.

Ako muža predstavlja retrogradna Venera on će poreklom biti siromašan, ali radost i ponos žene. U aspektu sa Saturnom biće još i skroman. U aspektu sa Jupiterom biće častan, pošten, obrazovan, filozofski nastrojen, religiozan, voleće putovanja.

U aspektu sa Marsom biće odlučan, sklon usputnim vezama. U aspektu sa Merkurom biće neskroman, voleće mlade devojke ili će naginjati homoseksualnosti.

Ukoliko muža predstavlja Mars, on će biti strastan, ljubomoran, samovoljan i agresivan. Od ovakve osobe retko možemo očekivati stabilnu i trajnu vezu. Muž, kao Jupiter je častan, pametan, pravičan. Interesovaće se za filoziofiju, religiju. Ali ako je Jupiter, daleko bilo ugrožen, onda može biti neveran, sklon neuspešnim finansijskim transakcijama praćenim gubicima.

Saturn u ulozi muža je surov, mračan, hladan, ali postojan. Ukoliko je on dobro aspektovan posebno sa Suncem i Merkurom, brak može biti uspešan.

Inače, Saturn u kući braka ukazuje na partnera koji je različitog nivoa obrazovanja, sa velikom razlikom u godinama. Najčešće osobe koje imaju Saturna u toj kući ukoliko se ožene, odnosno udaju pre Saturnovog povratka, odnosno pre 27-me godine imaju velike šanse na razvod.

Pošto je kuća u kojoj boravi Saturn, kuća našeg nezadovoljstva, osobe sa ovim njegovim položajem su uglavno nezadovoljne svojim brakom.

Uran kao muž se izdvaja iz mase ljudi svojim originalnim ponašanjem i mišljenjem, ljubavlju za slobodom i nezavisnošću. On je pun ideja i planova praktične prirode. Uran u sedmoj kući ukazuje najčečće na naglo sklapanje braka i na različitu nacionalnu i versku pripadnost partnera. Ugrožen Uran naginje aferama, čulnim zadovoljstvima. Ko ima Uran u kući braka mora biti uvek dodatno na oprezu.

Muškarac Neptunov tip je osoba koja ima božji dar, šesto čulo, vidovitost, ali može biti sklon prevarama, kleptomaniji, narkomaniji, iluzijama. Pluton daje muškarca, po pravilu nižeg obrazovanja i nižeg socijalnog statusa. Ukazuje na udovištvo.

Hiron u ženskom horoskopu u sedmoj kući daje dvoličnog muža, punog konflikata na nivou ličnosti. Nesiguran je u večitom pokretu.

Normalno, potrebno je bar tri konkretna dokaza za ovo.

Bračni partner u muškom horoskopu
Ako ženu u muškom horoskopu predstavlja Sunce ona će biti poštena, velikodušna, ukoliko Sunce nije ugroženo. U protivnom će biti zahtevna, prepotentna, gorda.

Ukoliko ženu predstavlja Merkur, ona mora da bude pametna, praktična, veštih ruku, dobra domaćica, dobar drug i dobar sagovornik. Ukoliko je Merkur ugrožen žena će patiti od unutrašnjeg nezadovoljstva, biće sklona kritizerstvu, spletkama i nervno labilna.

Ako ženu predstavlja Venera ona će biti lepa, vesela, optimista. Ali, ako je Venera ugrožena žena će biti sklona flertu, rasipna, ekstravagantna. Ukoliko ta Venera u isto vreme pravi aspekte sa Jupiterom, Saturnom, Merkurom, ona će biti uzdržana, praktična, vezana za muža i decu, spremna da u granicama kontroliše svoje želje. Ali, ako Venera pravi aspekt sa Marsom biće nekontrolisana, strasna.

Ukoliko muškarac ima Veneru u osmoj kući može imati bogatu ženu.

Ako ženu predstavlja Mars ona će biti energična, aktivna, dinamična, hrabra, ali i impulsivna. Imaće snažnu želju da gospodari nad mužem, mada će biti njegov drug i zaštitnik. Ukoliko je Mars ugrožen manifestovaće se negativne crte karaktera u vidu sitničavosti, agresivnosti, neskromnosti, samovolje, čak i nasilja. U tom slučaju svađe su normalna pojava. Ne daj Bože da je uključena i Venera. Tada su primetni nemoral i pohotljivost.

Jupiter, koji u horoskopu predstavlja ženu ukazuje na njenu dobrotu, pravičnost, filozofske poglede na život i po pravilu ona je uvek vesela. U tom slučaju u porodici će vladati harmonični odnosi, a žena će biti stub kuće. Ako je Jupiter ugrožen, njene osobine mogu biti prikrivene, zbog nekog fizičkog nedostatka ili zbog moralnih normi.

Jupiter u osmoj kući daje imućnu ženu. Ako je žena predstavljena Saturnom biće ozbiljna, verna, radna, štedljiva sa izraženim osećanjem odgovornosti. U protivnom, ukoliko je Saturn napadnut, ona će biti bolesna, sebična, egoista. Imaće potrebu za samoćom i retko će se smejati. Nije isključeno i siromaštvo žene, teško detinjstvo, problemi sa roditeljima.

Ukoliko se Saturn nalazi u kući braka (sedmoj), on tu pojačava nemir, smanjuje udobnost i intimnost bračnog života. Žena predstavljena Uranom može biti čudna, impulsivna, nezavisna, hladna, ali originalna sa naprednim pogledima na život. Ugrožen Uran pojačava njenu ekscentričnost.

Neptun predstavlja ženu, koja ima ekstrasenzorske sposobnosti, koja je iscelitelj, parapsiholog, pesnik. Ona voli prirodu, muziku, umetnost. Ugrožen Neptun donosi rasejanu ženu, nemoralnu, apatičnu, sklonu narkoticima, nije isključeno i bolesnu.

Osobe koje imaju Neptuna u kući braka najčešće se žene ili udaju iz sažaljenja ili kasnije saznaju nešto što je partner u toku zabavljanja vešto prikrivao, a šta je bitno za njihov brak. Sklone su da grade vezu po sistemu rame za plakanje.

Pluton predstavlja dominantnu ženu, prepotentnu, često bez razloga, i često nižeg obrazovanja ili socijalnog statusa od muža.

Hiron u sedmoj kući može da ukaže na dva braka, dvoličnost partnera, spletke i intrige u braku. Sunce, Uran i Pluton u kući braka, najčešće ukazuju na razvod, bez obzira na aspekte koje prave.

Ali to samo po sebi nije dovoljno, potrebno je još nekoliko astroloških dokaza o promenljivosti braka. Vrh sedme kuće, aspekti vladara sedme kuće, aspekti Venere.

Najvažnije fiksne zvezde koje ukazuju na razvod braka ili raskid veze u horarnoj astrologiji su Algol, Alkion, Sirius, Vindemijatriks, Antares i Fomalhaut.

Zvezde sa suprotnim značenjem početka veze ili formalnog sklapanja braka su Aldebaran, Regulus i Spika.

Za kvalitetno astrološko tumačenje moramo uvek imati bar 3 dokaza u natalnoj karti osobe.