Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 635239 puta)

0 Članovi i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #32 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:22:02 »
Citat: mirami
Jedno pitanje za sve...Naime cesto puta sam cula da pojedini astrolozi nekome kazu"ti biras ili ti ces biti izabran od strane partnera" zanima me gde se to vidi,mislim ima li neki aspekt za to BIRATI ILI BITI IZABRAN  :???:
Citat: zelena dolina
glupost...šta znači biraš ? pa valjda treba da je obostrano ?

....uostalom to je sve pitanje svesti tj stanja svesti, šta sve lupetaju ti naši vajni astrolozi da crkneš od smeha, najbolji su astrolozi anonimci koje ćeš susresti na ovakvim ili sličnim forumima...

elem možda ima istine kada je vladar 7 u jedan da će ti budući doći tj da se ne moraš truditi tj ići negde nego će taj neki gde god da živi doći na tvoju teritoriju...ali šta ćemo sa ostalim jadnicima kojima nije vladar 7 u 1  :kez I:

ps.ako ćemo gledati tradicionalne vladare (a ja sve više gledam po TA...samo moram da učim više da bi razumela) moj vladar 5 kuće je SA a on mi je u 8 kući ..a vladar 7 mi je u 3 pa ne znam kako bi to definisala astrologija ali ja sam svoje momke, ljubavnike i ostala čudesa susretala na različitim mestima i nikad nije bilo isto mesto a samo dva ili tri puta je bilo kafić (ništa čudno jer se tu sreću milioni ljudi) tako da ne umem da povežem ništa kod sebe  :O

i da se malo prisetimo našeg poznatom Gorana Milekića

"...................Upravo horoskopi naših partnera i uopšte osoba koje su nam značajne, pokazuju šta smo mi u nekom odredjenom životnom dobu, šta hoćemo i šta možemo postati.
Mi možemo ovo negirati i biti toga nesvesni, ali je to istina. Ako se radi o sudbinskoj vezi i ako sa tom osobom moramo živeti do kraja života, postajemo svesni kako nas ta osoba doživljava, kako smo prikazani u njenom horoskopu, ali i kakvi zaista jesmo i kakvi ćemo biti u budućnosti, a ne kakvi smo bili. Ako želite to možete jasno videti u horoskopu svog partnera.

Možete pomisliti da nas neke osobe svojom snagom ili slabošću primoravaju da budemo baš takvi, njima primereni – što je sigurno istina. (Ovo neka pročita TanjaIv)

Ali, istina je i to da mi nikada ne bismo sreli, a kamoli živeli sa nekim, u čijem se horoskopu ne nalazimo. Ta osoba, tj. naš partner, nas objašnjava u vremenu.

U partnerovom horoskopu videćemo šta smo sada i u šta ćemo se preobraziti ako želimo da živimo zajedno. Možda ćete zaželeti da pronadjete osobu koja u horoskopu ima moćnog i bogatog muškarca ili lepu i spokojnu ženu, ali je to nemoguće. U partnerovom horoskopu uvek nailazimo na sebe kakvi smo tog časa, te godine, ali ni za dan više, sem ako nismo istinska mera i slika tih simbola koji prikazuju našu snagu i inteligenciju, naše potrebe, sklonosti i sveobuhvatnost našeg bića i likova koji nas okružuju.

I što više prepoznajete sebe u nečijem horoskopu veza će duže trajati. Ali, ako sebe ne pronalazite i ne prepoznajete, bez obzira da li ste tamo prikazani kao jaki ili slabi, vi ćete ili pobeći ili ćete biti najureni i isterani odatle. Čovek može živeti sa nekim onoliko dugo koliko u partnerovom horoskopu postoji balans, ravna mera njihovih snaga. Čim se vaša i partnerova snaga ličnosti ne usaglase dolazi do razlaza. I nije važno ko koga nadjačava i prevazilazi."

Goran Milekić

U prevodu ja treba da izbegavam muskarce sa VE u sco jer ne želim da budem VE u sco, kao što neću da budem ni MO u lavu, to je sve površno i strastveno...želim ljubav  to znači da tražim šta ? :)
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #31 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:19:50 »
Citat: Majana
Citat: zvjezdica
Majana, molim te kad nađeš vremena, ako želiš, da pogledaš moju 7 kuću. Hvala
Draga zvjezdice po orbisnom luku ti se Ve0So, gde je venera vladar 7 a Sunce 10 ostvaruje u 29 godini i tada će se nešto jako bitno dogoditi po pitanju statusa, to može značiti brak ali i napredak u karijeri, jer mislim da se baviš nekim javnijim poslom.
Dc u biku, Venera, Merkur, Sunce u vagi u njegovoj 6 pa je to osoba puna manira koja voli da radi i uživa u poslu, verovatno i uspešna.
Možda i malo nervozniji, promenljivog raspoloženja i malo zahtevan jer mu mesec vlada poljem komunikacija a nalazi se u devici u 5. Mesec u 5 u devici pa voli decu, možda talentovan za pisanje što potvrđuje i Ve0Me u njegovoj 6.
Posao vezan za putovanja, vladar Mc je Uran na samom vrhu 9.

Citat: dobrila
Dobar dan, za sve forumase.
Odusevio me je forum. Ja se uopste ne razumem u horoskop (i pored najvece volje), ali bih vas zamolila ko moze da mi pogleda da li cu se uopste udati i koji ce znak biti moj buduci. Ne bih vas maltretirala, ali nalazim se izmedju dva muskarca i potpuno sam rastrojena i dezorijentisana.
Hvala svima unapred

moja karta>
http://img838.imageshack.us/img838/282/astrow2gw01dobrila15hp4.gif

Dobrila teško je reći koji će znak biti ali se može dobiti opis partnera.
Tvoj partner bi mogao biti zagrižen za posao i rad, neko ko želi da bude u pravu po svaku cenu i voli da bude vođa, neko sa kim ne možeš da izađeš na kraj u polemisanju i ko uvek ima keca u rukavu ;)
Možda će imati mali kiks sa firmom ukoliko poseduje svoju - neplaćen porez, proneveren novac, problemi sa državom i slično, a to potvrđuje i pluton u 6 koji mu ne dozvoljava da mu svakodnevica prolazi mirno.
Mislim da mu je posao koji obavlja pun akcije i jurnjave, možda nešto sa ekonomijom. Takođe i prijatelji malo "sumnjivi", neobični.

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #30 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:17:23 »
Citat: marijana/8
Draga
Majana ako ti nije tesko mozes meni nesto reci o opisu bracnog partnera.nikad se nisam udavala a sve vise sumljam da hocu!Ako ti nije problem reci mi da li ce uopste doci do braka sa ovako lose aspektovanim merkurom,vladarom 7 polja i kakav moze biti moj muz?hvala unapred!

Marijana
Tvoj Merkur samo previše analizira i razmišlja, a mesec kao vladar 5 i u raku na vrhu 5 govori da daješ previše sebe u ljubavnim vezama i da to može da bude jako bolno kada dođe do raskida - Mesec 90 Pluton.
Tvoj muž bi bio ovakav:
Dc u DEvici a Merkur u Scorpiji u nj 2 polju - istraživač, veoma tajnovit a to potvrđuje i konjunkcija sa Marsem u Sco koji vlada nj 8 pokljem, dakle opet tajne, Neptun u nj III - tajne i ne govori ono što misli, kvadrat sa Saturnom u Lavu u nj 12 - opet skrivanje misli. Izuzetno ambiciozan i sposoban, brzog uma, inteligentan. 5 u Jarcu, Saturn u 12 - moguće da nije imao puno ljubavnih veza jer traži sigurnost i retko ko mu odgovara.
Jupiter u 8 u biku - nasledstvo koje zbog opozicija može biti izgubljeno, a pošto su to tvoja 2 i 8 pazi kako barataš novcem da ne dođe do pronevere, kazni, bankrota i sl.
Pluton u 1 -
Možda ovo sve govori da nećeš ući u brak već imati tajnu vezu.
Po direkcijama ti je ovo godine i do pola sledeće Merkur na Veneri u 10 - pa merkur kao vladar Dc može doneti ljubav jer je venera ljubav, a sve to u 10 - promena statusa, budućnost, i plus što venera vlada 3 - susreti. Za 3 godine Sunce staje na Veneru pa je to još jedna mogućnost veze.
Ove godine je po direkcijama Venera prešla u znak vodolije što je jako dobro za tebe jer je izašla iz Jarca, pa ćeš u narednih 30-ak godina biti malo više otvorenija što se tiče ljubavi, jer venera u jarcu nikako nije dobra za osećanja, a u vodoliji je već druga priča. Takođe po direkcijama je jupiter iz blizanaca ušao u raka gde je u egzaltaciji a vlada tvojim Mc-om, možda si već počela da osećaš promene u svom ponašanju. Sledeće godine ti i direktivni Saturn vladar 11 staje na vertex pa ćeš da upoznaš mnogo bitnih ljudi za tebe. Opet kažem ne brini ;)
Ti si trenutno u planetarnom periodu Sunčevog dispozitora, to su Pluton u Vagi u 7 i Mars u Strelcu na kraju 8. Od 22 - 31 godine si bila u Sunčevom planetarnom periodu i verujem da ti je taj period bio jako težak, pogotovo na ljubavnom planu jer Sunce nosi Saturna iz 6 u sebi, koji inače vlada 11 poljem - očekivanja, tako da ti sada dolazi lepši period. Ako gledamo Pluton, on je u vagi/brak u 7/brak, ima sekstil sa Saturnom i Neptunom vladarem Asc. Da se vratim na Pluton 90 Mesec - taj orbis se ostvario u 26 par meseci +-, možda si tada bila loše psihički.
Drugi dispozitor Mars je nsa kraju 8, pa ti u ovom periodu bude aktivan seksualan život, a pogotovo što je i dir.Venera prešla u vodoliju pa je slobodna sada. Mars vlada 2 poljem ali je skoro ceo u 1, što govori da ćeš se  drastično promeniti.
O tvojoj 27 god govori i So0Ma takođe teži period jer je u 8,a Sunce vlada 6/nervoza, depresije.
U direkcijama ti pluton staje na sunce za dve godine, pa mislim da je to vreme kada će se dogoditi nešto po pitanju ljubavi i braka.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #29 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:15:42 »
Citat: damsel
Moja 7.kuća u  :vodolija: daje mi partnera pomalo neobaveznog, kojeg sam upoznala preko interneta ( :uran: u3.kući) koji obožava brze, sportske automobile, brzu vožnju...avione, ima položen ispit za neku vrstu pilota no ne znam točno koju.
To je opis mog sadašnjeg partnera ali bih voljela da mi vi koje ste prave maherice tako malo opširnije opišete tog mog budućeg i kakav bi to odnos bio.
Budući je  :uran:  :90:  :sunce: i :mesec: to je osoba koja je vrlo često u konfliktima sa okolinom a može pokazivati i sukobe i neslaganja samnom, s mojim osjećajima...prekide, svađe. u naših 6 godina veze imali smo jedan prekid, vrlo oštrih riječi je bilo...
Ajd cure voljela bih vašu analizu....kad stignete! Please... :hvala:
Uran kao vladar njegovog Asc daje mu originalnost, brzinu, snalažljivost...Ako gledamo Uran i kuću u koju je otišao kao mesto gde ste se upoznali onda to potvrđuje tvoju priču. Uran/ internet u 3/sve vrste komunikacije, računari u Vagi pa je to bilo na nekom zabavnom forumu, gde se govori o ljubavi/vaga i politici, muzici. Sada gledamo njega
Vladar Asc u 9 -  Uran/automobili,  brzina u 9/putovanja. vodolija je druželjubivost, vaga je diplomatija a kažeš da je često u konfliktima sa okoinom. Naša komunikacija i način razmišljanja je predstavljeno našim III poljim, kod njega je Ovan na vrhu III što govori da voli da bude uvek u pravu i ne trpi autoritete, dalje gledamo vladara Mars koji je u padu pa je to Mars koji je agresivan i tvrdoglav, dominantan u 6 u njegovoj svakodnevici, na njegovom poslu. Mars je u egz.konjunkciji sa vladarem 5/ljubav i 8/strasti i sve to na 29 stepenu što ga usmerava na malo "čudan" stav i odnos prema simbolici tih kuća a dodatno je dispozitor Mesec u njegovoj 12 u izgonu pa ima veliki problem sa iskazivanjem emocija i iskrivljenu sliku ljubavi i osećanja.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #28 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:14:23 »
Citat: Maki28
[justify]Pronađoh nešto, mada ne znam koliko je to pouzdani pokazatelj, jer ipak je bitan i znak na vrhu 7. kuće.
- U ženskom horoskopu, ako se Sunce nalazi u 1, 2, 3, 7, 8, ili u 9.kući - partner će biti mlađi. Takođe, ako je u ženskom horoskopu Sunce jače od Marsa.
- Merkur u 7.kući daje mlađe partnere i u muškom i u ženskom horoskopu.
- Saturn u 7.kući daje starijeg partnera.
- U Muškom horoskopu ako se Sunce nalazi u jednoj od ovih kuća: 4, 5, 6, 10, 11 ili 12.toj
kući, a Mesec raste u jednoj od istih kuća - njegova partnerka će biti mlađa od njega.

Evo i ovo, možda bude zanimljivo ;)

Sedmo polje će opisati kako će izgledati partner, kakve će biti okolnosti u braku, na koji način se ulazi u brak i sl. Za detaljnu analizu je bitno, da se pogleda cela natalna karta i veliko iskustvo u tumačenju uporednih natalnih karti.

Ascedent Ovan-Descedent Vaga

Vaga u sedmom polju donosi često brak iz ljubavi, sa partnerom koji je izuzetno fizički lep, uglađen šarmantan, slatkorečiv. Partner lepih očiju, toplog pogleda, može imati rupice na bradi ili obrazima, lepih usana i uredne kose. Osoba koja se može baviti nekim javnim poslom ili umetnički nadarena. Upoznavanje se odvija na nekom lepom mestu, proslavi, javnoj manifestaciji. U samom braku može biti dosta problema i oscilacija, najčešće kada ponestane strasti, mada često može da se održi zavisno od ostalih aspekata, posebno Venere.

Ascedent Bik-Descedent Škorpija

Sam brak započinje sa problemima, već pri upoznavanju, ali i pri samom činu venčanja. Početak veze može da bude baš u trenutku krize u kojoj se partner ili sama osoba nalazi. Mogući su i finansijski problemi. Brak je zasnovan iz strasti i slepe zaljubljenosti. Partner je dominantan, posesivan, može da bude veran, ali opet svađa će biti uvek. Trebalo bi da to bude osoba, guste kose, jakih spojenih obrva, malo problematične kože, prodornog pogleda, malo uvek namršten i nervozan.

Ascedent Blizanci-Descedent Strelac

Brak koji često može da bude bez papira, pre se odlučuju na zajednički život. Partner se može upoznati u inostranstvu, zatim na nekom vidu doškolavanja, blizu fakulteta i sl. Partner je krupan, obarzovan, produhovljen, nasmejan, optimista, može biti sklon gojaznosti. Kosa malo slabija, svetlija, krupne nasmejane oči. U ovom slučaju brak može da uspe uz dosta tolerancije i slobode. Ovaj položaj je dobar i za javne poslove.

Ascedent u Raku-Descedent u Jarcu

Sedmo polje u Jarcu daje partnera koji je dosta stariji i kasnije ulazak u brak. Brak je sudbinski i teško se razvodi. Partner može biti hladan i zatvoren. Suvlje građe, svetlije puti, slabije tamnije kose, sporih pokreta. Samim ulaskom u brak vrlo brzo krenu problemi, često mogu da se pojave problemi oko izgradnje nekretnine ili vezano za mesto boravka. Kako vreme odmiče postoji tendencija da brak dobija na stabilnosti i trajnosti.

Ascedent u Lavu- Descedent u Vodoliji

Brak sa osobom koja može biti razvedena ili je upravo prekinula dugu vezu. Brak koji se sklapa na brzinu, nepromišljeno. Upoznavanje može biti kroz neki vid druženja, preko prijatelja ili čak preko interneta i sličnih novih vidova komunikacije. Partner može biti ili dosta stariji ili čak i dosta mlađi, zavisno od aspekata. To će biti visoka osoba, svetlije kose, nervoznog ponašanja, krupnijih očiju. U trenutku ulaska u brak kreću neki neplanirqani problemi i neočekivane situacije, vezano za partnera. Brak koji jeste podložan razvodu, osim ako ostali aspekti to ne potvrde drugačije.

Ascedent u Devici-Descedent u Ribama

Samo zabavljanje i ulazak u brak sa ovim položajem će biti romantičan, neobičan i čaroban. Međutim često se dešava sa ovim položajem da partner krije nešto, što kasnije izlazi na videlo. To može da bude vezano i za posao, ali i za sam karakter osobe. Zato treba biti oprezan i u ovom slučaju se ne zaletati sa potpisom. Da bi se malo unlažila ova simbolika, poželjno je prvo obaviti crkveno venčanje ili ući u brak u tajnosti. Takože sa ovim položajem bii oprezan ukoliko se nešto krije, zato što tajne mogu da izlaze u javnost.

Ascedent u Vagi- Descedent u Ovnu

U brak se ulazi impulsivno iz strasti, nepromišljeno. Partner koji je svojeglav, uporan i strastven. Samo upoznavanje može da bude u trenutku kada partner krene da gradi nešto ili započinje neki bitan posao. Upoznavanje u toku neke bitne utakmice ili u blizini nekog sportskog terena.Trebalo bi da bude svetlija osoba, atletski tip, oštre kose, visokih zalizaka, naglašenog nosa i vilice, sportista. U braku svađe i pomirenja. Brak je teško održiv, osim ako na to ne ukažu ostali aspekti.

Ascedent u Škorpiji- Descedent u Biku

U brak se ulazi iz ljubavi, ali i zbog materijalne sigurnosti. Partner bi trebalo da bude osoba koja dobro zarađuje, u kasnijim godinama malo lenj i usporen. Sreću se negde u blizini restorana, pekare, pijace. U brak ulazi promišljeno i polako. Partner bi trebalo da ima meku smeđu kosu, krupnije građe, srednje visine, senzualnih usana, četvrtaste brade. Ovaj brak je održiv, posebno ako je Venera lepo aspektovana i postavljena u natalu. Obratiti pažnju na poslednje stepene znaka  Bika, zbog fiksne zvezde Algol, koja može doneti dosta problema u braku i partneru.

Ascedent u Strelcu- Descedent u Blizancima

Ova osoba bi trebalo da svog budućeg partnera upozna u komšiluku, preko brata ili sestre, može da se desi i na nekom kursu i sl. Partner je inteligentan, šarmantan, duhovit, komunikativan. Može biti mlađi ili mladolikog izgleda. Vitkog tela, svetlije puti, malo spicaste brade, tanke svetlije kose. Brak u kojem može stalno biti problema, posebno u komunikaciji, zbog neozbiljnosti partnera. Ovaj položaj donosi mogućnost dva braka, osim ako ostali aspekti ne pokažu drugačije.

Ascedent u Jarcu – Descedent u Raku

Ovaj položaj donosi ulazak u brak zbog trudnoće ili pritiska okoline. Partner može biti veliki emotivac, promenjivog raspoloženja, čak i edipovac ili jako vezan za svoju porodicu. Lice ovalno, blede puti, slabije vilice i svelije kose. U ovaj brak se često meša porodica, nekad samo jednog, a nekada i oba partnera, što može biti uzrok nestabilnosti. Brak koji često započinje u zajednici. Ima mogućnost trajanja, ali uz stalne oscilacije od sjajnih faza do onih najtežih.

Ascedent u Vodoliji- Descedent u Lavu

Partner se upoznaje na javnom mestu, u toku neke proslave ili skupa. Osoba koja može biti vrlo uspešna dominantna, ostvarena  i na položaju, može biti malo egocentričan i sebičan, zavisno od aspekta koje Sunce ima u natalu. Žena često bira partnera koji liči na oca. Partner srednje visine, krupnog grudnog koša, svetlijih krupnih očiju, kasnije moguće slabije kose. Brak koji može biti kvalitetan, ukoliko se izbalansiraju karakteri.

Ascedent Ribama- Descedent u Devici

U brak se ulazi sporo i promišljeno. Ovaj položaj može ukazati i na kasniji brak. Partner se upoznaje preko posla. Osoba koja se može baviti medicinom ili nekim zanatom. U braku može da bude manjak strasti, zbog fokusiranosti partnera na posao i materijalnu egzistenciju.  Trebalo bi da to bude osoba sitnije građe, ovalne glave, sitnijih očiju, vitka. Ova osa takođe može ukazati na brak koji se sklapa iz neke koristi. Postoji mogućnost razvoda, što se može izbeći komunikacijom i otvorenošću partnera.

http://astroziza.wordpress.com/2009/09/16/misterija-odnosa/[/justify]

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #27 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:13:21 »
Citat: Dreamer
Ako je neko raspoložen, bila bih mu vrlo zahvalna :)
Pozdrav svima :)

Natalna karta: http://i50.tinypic.com/qyvb60.gif

Dsc u ovnu, Ma u raku u 9oj kuci, moze biti neki stranac, verovatno ces ga upoznati na nekom putovanju, mozda cak i pored vode, a posto je u sekstilu sa Ve to moze biti na nekom odmoru. Ma je u raku pa bi to mogao da bude neko ko je vezan za svoju porodicu, i neko jako emotivan. Ma predstavlja I alat, sto potvrdjuje I sekstil sa Mo (kupovina masina I alata) pa moze cak imati neku svoju radionicu kod kuce.

Hmm... mnogo toga se poklapa sa mojim sadašnjim dečkom (zajedno smo tačno 1,5 god.). On je stranac (iz Crne Gore je - tamo živi, a to je sad inostranstvo ;) )... Upoznala sam ga preko interneta, mada prvi put kad smo se videli (on je došao), to jeste bilo pored vode (igrom slučaja)... Njemu je Asc u Raku i jeste jako vezan za svoju porodicu, a i jako emotivan (iako se to na prvi pogled možda ne bi reklo) :D E, ovo oko alata i radionice me malo zbunjuje, al se poklapa sa njegovim planovima...

Imam samo još jedno pitanje (tek da vidim da li je možda on u pitanju) - da li se može videti da li je taj 'moj budući' mlađi ili stariiji od mene, pošto je moj sadašnji dečko mlađi on mene 2 god. !?! ;)

I da ne zaboravim - hvala ti puno na ovoj analizi :) :) :)

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #26 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:12:08 »
Citat: grkinja85
Ja sam zadivljena ovim opisima i smelim detaljisanjima koji su tako logični da nemam reči .-) Evo ostavljam i ja link pa Majana, jadranka ili ko već stigne nek virne, ako nađe vremena...u svakom slučaju svaka čast, a posebno majani na takvim opisima sa toliko iskustva  :molim:
Ju ju al me nahvali  :blam:

Pa ovako s obzirom na  :pluton: na Asc i vladarem III  :saturn: u 1 ni tvoj partner ne može biti mnogo običan i jednostavan.
VII u  :bik: a  :venera: i  :mars: u njegovoj 5 pa mora verovati u ljubav i biti u duši romantik.  (mada otvoreno ne pokazuje to) :venera:  :120:  :mesec: u 9 u  :vodolija: - otvorenog i slobodnog uma, kreativan -ne znam baš koliko je kreativan?, umetnik, filozof, sa sopstvenim stavom , željan putovanja i lutanja. Ovaj aspekt ti se ostavaruje oko 21 god pa je moguće da si tada upoznala nekog stranca - svaka čast!, 21,5 godina, on je iz BiH -ili nekoga na nekom putovanju.  :venera:  :120:  :jupiter: pa je to još jedan pokazatelj putovanja i inostranstva koje će imati veze sa tvojim izabranikom, takođe aspekt optimiste. Sa vladarem 5  :mars: u :devica: i dispozitorom  :merkur: u :škorpija: to je neko ko dosta analizira žene pre ulaska u vezu sa njima - ima merkur u 7  u biku:-). Sa 11 u  :ribe: i  :neptun: u 8 - neko ko ima jako uticajne prijatelje i koji su mu podrška na svim poljima. Mc u  :vodolija: a  :uran:  :120:  :asc: - može biti uspešan i imati moderno zanimanje a lako možže i zarađivati od umetnosti, može biti npr muzičar, neko ko mora da radi i ko može omađijati javnost.

Svako čast, sve zatamnjeno je potpuno tačno, jedino ga ne mogu povezati sa umetnošću i muzikom - ostalo  :bravo:        Bavi se advokaturom i dosta je specifičan i u karijeri, a bio na faxu (svi su znali za njega zbog njegovih rezultata  da se tako izrazim)
Hvala draga puno, ako ti bude interesantno ti tumaci ja cu da ti dajem povratnu informaciju :-)

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #25 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:11:09 »
Ja sam zadivljena ovim opisima i smelim detaljisanjima koji su tako logični da nemam reči .-) Evo ostavljam i ja link pa Majana, jadranka ili ko već stigne nek virne, ako nađe vremena...u svakom slučaju svaka čast, a posebno majani na takvim opisima sa toliko iskustva  :molim:
Ju ju al me nahvali  :blam:

Pa ovako s obzirom na  :pluton: na Asc i vladarem III  :saturn: u 1 ni tvoj partner ne može biti mnogo običan i jednostavan.
VII u  :bik: a  :venera: i  :mars: u njegovoj 5 pa mora verovati u ljubav i biti u duši romantik.  :venera:  :120:  :mesec: u 9 u  :vodolija: - otvorenog i slobodnog uma, kreativan, umetnik, filozof, sa sopstvenim stavom, željan putovanja i lutanja. Ovaj aspekt ti se ostavaruje oko 21 god pa je moguće da si tada upoznala nekog stranca ili nekoga na nekom putovanju.  :venera:  :120:  :jupiter: pa je to još jedan pokazatelj putovanja i inostranstva koje će imati veze sa tvojim izabranikom, takođe aspekt optimiste. Sa vladarem 5  :mars: u :devica: i dispozitorom  :merkur: u :škorpija: to je neko ko dosta analizira žene pre ulaska u vezu sa njima. Sa 11 u  :ribe: i  :neptun: u 8 - neko ko ima jako uticajne prijatelje i koji su mu podrška na svim poljima. Mc u  :vodolija: a  :uran:  :120:  :asc: - može biti uspešan i imati moderno zanimanje a lako možže i zarađivati od umetnosti, može biti npr muzičar, neko ko mora da radi i ko može omađijati javnost.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #24 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:10:27 »
od jadrankar taj Ned 31 Okt 2010 - 22:21

za clana laborant 55 link za natalnu kartu
http://img229.imageshack.us/img229/1902/astro2gw211laborant5574.gif

Na molbu clana laborant 55 evo postavljen njen link za natalnu i odradjena analiza partnera

Citat: jadrankar
Analiza Laborant 55
Vrh tvog 7 polja u znaku Vodolije na 16 st koji je analogan 4 kuci I Raku .Sam znak Vodolije ukazuje na humanu I druzeljubivu osobu .On iznad svega ceni svoju slobodu ,ne trpi autoritete I zivot po ustaljenim pravilima njemu je nezamisliv. Uvek je taj koji krsi pravila,pa ipak svaki problem voli da resava na miran nacin.  Sa njim nikad nije dosadno.Poseduje specifican humor ,originalan ,vrlo je omiljen u svom drustvu.Zene ga obozavaju jer se prema njima zastitnicki ophodi.Vrlo je iskren I bez problema ce reci ono sto zaista misli.Ne voli pesimiste. Pa ipak u dubini duse on je stidljiva osoba ,svaka promena raspolozenja se vidi na njegovom licu.Oci su mu tople ,blage,vodnjikave I ima brizan pogled .Lice je okruglo I mozda ima neki deformitet na licu.Prati modu ,lepo se oblaci .U sebi krije jedno veliko dete  koje je uvek zeljno paznje ,ljubavi igre  koje ce u nekim momentima otkriti tu detinjastu crtu .Prema tebi ophodice se prijateljski ,I na sve nacine pokusace nekim originalnim postupcima da pokaze kako se on razlikuje od drugih ,od njega ces cuti neverovatne price.A u stvari je sve samo prikrivanje straha od bracnih obaveza,jer vezivanjem smatra da na neki nacin gubi svoju slobodu. Veliki je mastar ,sanjar ,inspirativan  pa se moze desiti da svoja osecanja pretvara u literature ili u slikarstvo. Odluke donosi sporo I uporan je pri ostvarivanju svojih ciljeva.Tvrdoglav ,ljubomoran,I on je stara cekalica.Kod njega nema zlatne sredine.Stvari mu se ili dopadaju il ne dopadaju.Vise se oslanja na zivotno iskustvo nego sto se moze nauciti iz knjiga.  Vrlo je emotivan ,sex mu je veoma vazan ali I vrlo komplikovan ,klasican,plodnost je naglasena I ima veliku ljubav prema deci. Voli da se zabavlja da izlazi na mesta gde moze biti vidjen ,cesto odlazi na koncerte.Veoma je vezan za svoju majku I jako mu je stalo do njenog misljenja prilikom odabira svoj partnerke,ili se prema svojoj deci majcinski ophodi.Okrenut je materijalnom sticanju  I on je neko ko  ne zna sa parama,imao je cesta potkradanja I gubitke novca.Njegova porodica je imucna,poseduju veliku kucu I imanje .Okrenuti su stvaranju materijalnog a svoje imanje nikad ne prodaju .Otac je glavna I vrlo dominantnai stroga  licnost u porodici.Moguce je I da su mu roditelji razvedeni, Ili da je izgubio jednog od roditelja.Cesto je izmedju njih dvojice  razvijen takmicarski duh ili on voli da se takmici.Moguce da otac ima neke veze sa vojskom ili policijiom ,da u kuci postoji kolekcija nekog oruzja,ili da se kuca nalazi u blizini vojnog objekta. Ako je gubitak roditelja u pitanju to moze biti otac koji je stradao ili je ubijen u inostranstvu .Vrlo je zivahno kod njih u kuci.Stalno se nesto radi , popravlja ,kuca je puna alata. Vrlo je prometno kao na autobuskoj stanici.Postoji verovatnoca da je u nekom periodu sa njima u kuci boravio neki rodjak.  Njegovo samo detinjstvo bilo je ispunjeno igrom zabavom,mladost vecim brojem ljubavnih a cesto I paralelnih veza.Od malih nogu razvijana je neka kreativna sposobnost.  Kod njega je prisutno osecanje nedostatka ljubavi .cini mu se da su drugi uvek dobijali vise I bolje.zato je u ljubavi posesivan vise uzima nego sto daje ljubav.Rano se osamostalio .Njegova velika ljubav su automobili. Pa ipak voznju nije polozio iz 1 puta. U voznji zna da uziva ,reklo bi se da cak I skolski vozi I mozda je imao sudar prilikom voznje u rikverc ili pak obaranje pesaka.Vrlo je tradicionalan ,u ishrani je zastupljeno meso .On uziva u dobroj hrani I picu.Trpeza je uvek bogata.Voli prirodu ,cvece I vest je u bastovanstvu.Dosta je putovao po Evropi.Cesto je odlazio u inostranstvo preko prijatelja ili pak ima prijatelja u inostranstvu.Ima dosta intelektualnih prijatelja. Cesto je menjao svoje poslove mada mu stoji uspeh u poslu..Ima dosta srece u obavljanju poslova ali moze biti I neka poslovna saradnja sa inostranstvom.Mnogo veci uspeh mu stoji u 2 polovini zivota .

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #23 poslato: 27. Oktobar 2011. 01:08:27 »
Citat: SnezaBG
moze li meni neko dati opis mog buduceg? vladar 7 u 3 znaci da bi to moglo biti komsiluk, preko brace sestre, mreze?
 p.s kako da postavim kartu?
Tvoj suđenik ima punu 8 kuću -  ,      
Ima i  na  u 6 - ovo je neko jako ambiciozan i zagrižen za posao. Puna 8 govori da se može baviti finansijama ili može imati svestan kontakt sa opasnostima. Takođe može biti i neki hirurg jer su tu  -bolnice, anestezije,   - veština i brzina a  govore da on tu želi da zablista i da mu sve to uzima i deo duše.  u 6 - svakodnevno suočen sa opasnostima, transformacijama. Takodje može biti i psiholog.
A pošto je Asc Bik takođe je to neko kome je materijalna sigurnost jako bitna, i vladar u 9 to je neko visoko obrazovan, Venera/kreativan u vodoliji/originalan, sa svojom životnom filozofijom/uran,9.
     u - nikako pasivan i miran, ovo je ipak malo okrutniji aspekt.
Vladar asc u tvom 3 - možda je to neko iz tvog komšiluka ili te neko od tvojih rođaka, brat, sestra upoznaju sa njim. Možeš ga upoznati na nekom kraćem putovanju/3 - možda ti pomogne oko kvara     na automobilu   u