Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 643024 puta)

0 Članovi i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 340
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2081 poslato: 18. Maj 2020. 18:44:51 »
Skinula sam je nedavno, ali mi teško da povežem. Početnik sam, ali trudim se.  =)
Ovo su neki moji zaključci ako ima smisla: Bik na  :desc: znači tamniji partner koji je nižeg rasta. Pročitala sam da 19. stepen - stepen  Vaga znači da je šarmantan. Vladar 7. u 9. kući - upoznavanje u inostranstvu/na putu/na fakultetu i taj   Lav možda znači da voli da se eksponira. Ako 9. polje gledam derivatno to je 3. polje pa je možda blizak sa braćom/sestrama (u knjizi vladarstava se 3. polje vezuje sa mladjom braćom/sestrama pa ne znam mogu li to da kažem baš tako)... Dosta, sigurno sam se već dovoljno nalupala.  :rolf:

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36356
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2080 poslato: 18. Maj 2020. 18:18:47 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #2079 poslato: 18. Maj 2020. 17:35:15 »
Hvala na odgovoru.  :heartshape: Taman sam stavila kartu u potpis ako se vidi? Ove tekstove sam čitala i baš su super. Sad ću ponovo.  :idea1:

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
« Odgovor #2078 poslato: 18. Maj 2020. 17:28:01 »
     Merkur :0: Venera je vrlo čest aspekt, jer te dve planete i ne mogu da imaju ni jedan drugi aspekt, bilo bi lakše ako bi mogla da postaviš kartu :)

Prilikom :sherlok: mesta upoznavanja zanimljivo je da se koristi derivatna podela polja :news:

~ https://dnevnikjednogastrologablogspot.wordpress.com/2018/01/10/o-derivatnim-poljima-i-jos-sto-sta/
~ https://dnevnikjednogastrologablogspot.wordpress.com/2018/08/31/derivatna-polja-ko-je-ko/
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #2077 poslato: 18. Maj 2020. 16:02:22 »
Poz  :159s: Čitam ovu temu i učim, ima mnogo divnih objašnjenja  :up:
Ako je neko voljan da odgovori s obzirom da sam nova... Interesuje me kako se odražava aplikacioni aspekt  Venera :0: Merkur kada je  Venera ( na 25. stepenu) vladar 7. kuće (ona je takodje i vladar 11. i 12. kuće), a  Merkur (na 23. stepenu) vladar 8. i 10. kuće.  VeneraMerkur se nalaze u 9. kući u umetnutom znaku  Lav. Negdje sam pročitala da ova  :0: može značiti da ću upoznati partnera u društvu neke osobe, ali nisam sigurna koliko je to tačno s obzirom na ostale postavke :upitnik:

Van mreže mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 10
  • mimica has no influence.
« Odgovor #2076 poslato: 06. Februar 2020. 12:52:37 »
otvorila sam ja. ne bih vezivala taj mesec za njegovu profesiju jer je to po derivacijama njegovo deveto polje. pre bi bilo ovo sunce na 15 stepenu skorpije u tvojoj sestoj a njegovoj 12.kuci.

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #2075 poslato: 03. Februar 2020. 07:33:59 »
     Srećice, ne mogu da otvorim link od natala, Tinypic ne radi, jel možeš da zameniš u potpisu karu?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 56
  • Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #2074 poslato: 02. Februar 2020. 23:59:30 »
     Neki put i samo 2 polje može da pomogne pri utvrđivanju zanimanja neke osobe, jer je to polje novca, tj izvora prihoda :aha:
Zanimanja kao simbolike?
Meni je to mesec u 3. kuci- bloger mozda? A inace taj mesec je u kvadratima ima samo sekstil sa asc
Verovatno zarada nije velika zbog ovih kvadrata ili cu nalaziti na prepreke ( sto i jeste tako).

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1132
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #2073 poslato: 31. Januar 2020. 15:04:53 »
     Neki put i samo 2 polje može da pomogne pri utvrđivanju zanimanja neke osobe, jer je to polje novca, tj izvora prihoda :aha:
To u mom slucaju(ukoliko partnera budem uopste imala, posto sam ozbiljno pocela da sumnjam) znaci da ce partner da prodaje **** za bubrege  Merkur Blizanci u II derivatnom :histerija:

Van mreže mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 10
  • mimica has no influence.
« Odgovor #2072 poslato: 31. Januar 2020. 10:45:22 »
ja sam gledala po derivacijama, pluton u skorpiji  tj. njegovo deseto polje, mozda psihijatar, pa ako se u celu simboliku ukljuci i 7.polje koje pocinje u ribama....medicina..
a slazem se sa AmarNat, ako bismo u celu  simboliku ukljucili i marsa u ovnu, lekar koji radi pri nekoj vojnoj ustanovi...
a izgled bas ne  umem da odredim zbog ovih riba, moze biti i izrazito svetao i izrazito taman...