Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 583008 puta)

0 Članovi i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ana cepic*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • ana cepic has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1984 poslato: 13. Februar 2018. 13:17:13 »
Cao svima, nova sam na forumu a astrologija me intersuje pa bi volela da caskam sa vama.

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1197
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
« Odgovor #1983 poslato: 13. Februar 2018. 09:40:25 »
Dobar dan! Interesantna tema, pa bi ja da se uključim malo. Meni je sedma kuća u blizancima na 18 stepeni sta to znači? Hvala unapred  <3

To znaci da moras imat minimalno 5 poruka na temama sa ovog foruma i reci nesto o sebi.

Van mreže ana cepic*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • ana cepic has no influence.
« Odgovor #1982 poslato: 13. Februar 2018. 08:27:51 »
Dobar dan! Interesantna tema, pa bi ja da se uključim malo. Meni je sedma kuća u blizancima na 18 stepeni sta to znači? Hvala unapred  <3

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #1981 poslato: 04. Februar 2018. 20:47:55 »
Ja u sedmom polju imam cak tri planete. Inace DC mi je u Jarcu.  :mudrac: :ball:
Ne sikiraj se, ima nas sa 5 u 7mom  :mesec:

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8959
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #1980 poslato: 14. Decembar 2017. 12:54:35 »
Hvala.

Joj, kada cujem rec ''karmicki'' smuci mi se sve, odmah pomislim na neki tezak i mucan odnos.

Sladjo, jel to Emina na avataru?

Ni pod razno .
Ja ne slušam domaće pevačice . Ustvati mislim da ih i nemamo . Sve su "pištoline".
Ovo je Olivia sa kanala E Wags serija.

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1979 poslato: 14. Decembar 2017. 12:54:14 »
evo-Рођен је 27. новембра 1985. године у Греноблу у Француској.
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BD%D0%BE_%D0%93%D1%83%D1%98%D0%BE%D0%BD

natal, ASC nije ok
https://ibb.co/ggALc6

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #1978 poslato: 14. Decembar 2017. 12:51:10 »
neverovatna prica je recimo onog francuya sto je sakupljao 14 godina pomoc za srbe na kosovu
kad je dobio posao u Zenici, cini mi se
i kaze dolazi mu u susret devojka u belom kaputu, ide preko mosta njemu u susret.
Kaze Arno Gujon koji je napisao i knjigu
SVI MOJI PUTEVI VODE KA SRBIJI - Arno Gujon | Delfi knjižare
ne prilazim devojkama na ulici, ali me nesto gurnulo da je pitam
-da li vam je hladno
A ona mu rece na savrsenom francuskom jeziku: Vi ste francuz?
Ispade da je dosla na samo 1 dan , da vidi roditelje, a nije godinama dolazila, jer zivi na samo 80 km od njegovog rodg grada u Francuskoj
i BAS TAD da se upoznaju!!!
Zaljube se, vencaju dobiju dve cerke.. i sad zive u BG!!
Sudbina...

Sudbina  <3.

Inače mi je lik antipatican skroz.

Bez obzira na moj lican stav , da li znaš šta je u horoskopu ? Mozda mu je natal zanimljiv .

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #1977 poslato: 14. Decembar 2017. 12:46:10 »
Hvala.

Joj, kada cujem rec ''karmicki'' smuci mi se sve, odmah pomislim na neki tezak i mucan odnos.

Sladjo, jel to Emina na avataru?

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1976 poslato: 14. Decembar 2017. 12:37:11 »
Meni receno brak nikako pre tridesete jer cu u suprotnom mnogo toga preziveti.

I bice kao neki tamniji, mrsav muskarac.  :neraz:
po meni, je ovako
kasniji brak, jer je sunce ukljesteno u 12 kuci, kasnije se brak desava jer je sunce simbol muza
a to sto je saturn u 7 takodje na to ukazuje,plus vl 7 u 7
stariji bar 8 godina-jer se taj broj uzima u obzir kad je saturn u pitanju-tako mi rece Pedja astrolog,
plus,
saturn je retrogradan-pa je to karmicka veza
(imas ti vise retro planeta, koje su karmicke ..tj vracanje neke karme)

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
« Odgovor #1975 poslato: 14. Decembar 2017. 12:33:50 »
Meni receno brak nikako pre tridesete jer cu u suprotnom mnogo toga preziveti.

I bice kao neki tamniji, mrsav muskarac.  :neraz:

Meni više liči da ce buduci partner biti stariji bar 10 godina.