Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 501648 puta)

0 Članovi i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži poslasticarnica*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 456
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1184 poslato: 24. Februar 2014. 14:46:00 »
@Cor Hvala ti...ako sam razumela retro Hiron daje srecu detetu ako se nadje u polju deteta... moja mama ima retro Hiron u petoj, a ja sam joj prvo dete

Van mreže Cor Scorpionis*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 221
  • Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #1183 poslato: 24. Februar 2014. 14:41:08 »
@Večiti Putnik, hvala ti puno.  <3 :) Bas se izblamirah... :D

@poslasticarnica, imam samo Chirona u 7. polju koji je retrogradan. I pravi mi samo dobar aspekt sa Jupiterom, aplikacioni sekstil orbisa 2 stepena. To mi valjda daje kao srecu u ljubavi ili I dijete koje ce biti srecno i uspjesno, neko sudbinsko dijete. :)) Inace sa ostalim planetama pravi grozne aspekte, od inkonjukcija do opozicija, osim sa Marsom, Neptunom i Plutonom. Chiron prije svega govori o tome gdje smo najslabiji, posto VII kuca simbolizuje i javne neprijatelje npr, ne mora da se odnosi na to da ces propatiti sa buducim bracnim partnerom. Moze znaciti to da npr kad te neko razocara da bi se sa njim oci u oci suocila i rekla javno o svemu sto mislis sto se doticnog ili doticnih tice. Pokazatelj verbalnog sukoba kad je to neophodno, odnosno, kad te neko povrijedi.   
Bog me voli i čuva i svaki dan mi donosi Ljubav, lijepe misli, divna iznenađenja, snagu, znanje, dobro zdravlje i uspjeh na mom životnom putu... :)

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #1182 poslato: 24. Februar 2014. 14:37:31 »
Ne razumijem se u te dispozicije... :( Ucicu uz Vas i ovaj Forum pa cu valjda biti preciznija u davanju tumacenja. A shvatila sam da je vec imala carski rez, mislila sam da si onda pitala za sledecu trudnocu... Trece dijete bi bilo IX kuca a samim tim bi trudnoca bila X kuca... Da li je ona u II braku, a ako jeste jel srecna? Po meni, nije... Mozda predikcija drugacije zbori. :)
Nije, razvedena je ... ne mislim da će više rađati ...
Meni se čini ovaj drugi brak bolji, vladar devete kao drugog braka Mesec u Vaga, dispozicijom u Bik - egzaltaciju ... suvladar Lav, Sunce u Bik - nije loše ...
A ako gledaš sedmu i za drugi brak, prvi bi bio Venera koja jeste u sjedištu, ali konjukcija Jupiter - amoralan tip, Venera u njegovoj 12 može dati ljubavnicu, opzicija Uran iz 12 - razvod zbog nekih tajni ... što se sve i desilo ...
Drugi bi bio Merkur u sjedištu, podržan od Saturn... Retro - možda straa ljubva, poznanik iz djetinjstva ... jeste ovdje opozicija Neptun iz njegove pete ...

Van mreže Autism_Ninja_Mom*

• "Ti si HRABRIJI nego što veruješ, JAČI nego što ti se čini, PAMETNIJI nego što misliš, VOLJENIJI više nego što i predpostavljaš"
  • * Jyōtiṣī ज्योतिषी *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 32338
  • Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!Autism_Ninja_Mom is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • » Kartanje sa Sudbinom «
« Odgovor #1181 poslato: 24. Februar 2014. 14:30:08 »
Ne razumijem se u te dispozicije... :(

Dispozicije = dispozitori = vladari ~ pr. Mesec Ovan pa dispozitor Mars ili Saturn Bik pa dispozitor Venera :pamet:
•○• natal •○• Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Astrološki Dnevnik Večitog Putnika Facebook

(click to show/hide)

Na mreži poslasticarnica*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 456
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #1180 poslato: 24. Februar 2014. 14:22:19 »
Ima li neko situaciju da u sedmoj kuci ima Hirona i Fortunu? Meni su oni u sedmoj, u Blizancima, u konjukciji, orbis 1. Uvek me je ovaj Hiron plasio jer, kako sam citala, ova kombinacija kada je u sedmoj pa jos u Blizancima daje dvolicnu osobu, licemera, nekoga koga je izuzetno tesko "provaliti", kao i njegove namere (uvek zaglavim sa tako nekim). A sa druge strane su mi rekli dug i srecan brak zbog ove Fortune, mada ona sama po sebi pravi lose aspekte ,  :90: sa Mesecom i Merkurom (vladar sedme), opoziciju sa Uranom, jedino sa Jupiterom (vladar Asc) pravi sekstil, ako to moze da izvuce situaciju. I da li uopste njima da pridajem znacaj?

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!
« Odgovor #1179 poslato: 24. Februar 2014. 13:55:18 »
Ne razumijem se u te dispozicije... :( Ucicu uz Vas i ovaj Forum pa cu valjda biti preciznija u davanju tumacenja. A shvatila sam da je vec imala carski rez, mislila sam da si onda pitala za sledecu trudnocu... Trece dijete bi bilo IX kuca a samim tim bi trudnoca bila X kuca... Da li je ona u II braku, a ako jeste jel srecna? Po meni, nije... Mozda predikcija drugacije zbori. :)
Bog me voli i čuva i svaki dan mi donosi Ljubav, lijepe misli, divna iznenađenja, snagu, znanje, dobro zdravlje i uspjeh na mom životnom putu... :)

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #1178 poslato: 24. Februar 2014. 13:44:23 »
To zavisi od toga koje bi joj dijete bilo po redu i kakve aspekte ta kuca pravi, a tu su i tranziti kao i predikcije za koje mislim da su mjerodavniji pokazatelj onoga sta ce se desavati u odnosu na solarni horoskop. S obzirom na to da joj Mars i Mjesec prave 90 orbisa od 6 stepeni, mislim da se ovaj aspekt moze aktivirati uz znacajne tranzite tu do 50-e godine zivota. Dosta pokazatelja mora da bude da bi se nesto odigralo. Kvadrat jeste aspekt koji daje neku akciju i borbu ali ne mora uvijek dati onu losu konotaciju...

ne, nismo se razumjele ... već je imala carski rez, drugo dijete ... Ovaj kvadrat, kad gledaš dispozicije, ipak Mesec ide u egzaltaciju ...

• * Svraća na kafu *
  • **
« Odgovor #1177 poslato: 24. Februar 2014. 13:20:30 »
Ovaj aplikacioni Mars Mesec je kod nje već dao porod na carski rez?! Da li može i dalje da se gleda i u tom kontekstu koji si spomenula?

To zavisi od toga koje bi joj dijete bilo po redu i kakve aspekte ta kuca pravi, a tu su i tranziti kao i predikcije za koje mislim da su mjerodavniji pokazatelj onoga sta ce se desavati u odnosu na solarni horoskop. S obzirom na to da joj Mars i Mjesec prave 90 orbisa od 6 stepeni, mislim da se ovaj aspekt moze aktivirati uz znacajne tranzite tu do 50-e godine zivota. Dosta pokazatelja mora da bude da bi se nesto odigralo. Kvadrat jeste aspekt koji daje neku akciju i borbu ali ne mora uvijek dati onu losu konotaciju...

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 4143
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #1176 poslato: 24. Februar 2014. 13:17:50 »
Ne znam, mozda je moj vid tumacenja pogresan... Sebe bih nazvala ljubiteljem a ne kao nekoga ko bi se imalo proslavio u ovoj oblasti... Mislim da je u tvom slucaju partner taj od koga ce zavisiti brak, da je on taj koji je dominantniji i sl.  :-?
Ne, ne daleko od toga da mislim da je pogresan nacin tumacenja, ti si svakako osvezila forum sa svojim novinama, samo kazem drugacije posmatranje, pa je lepo i tako razmisliti :) A svakako i ima smisla ;)
Hvala Cor :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

• * Svraća na kafu *
  • **
« Odgovor #1175 poslato: 24. Februar 2014. 13:11:44 »
Ne znam, mozda je moj vid tumacenja pogresan... Sebe bih nazvala ljubiteljem a ne kao nekoga ko bi se imalo proslavio u ovoj oblasti... Mislim da je u tvom slucaju partner taj od koga ce zavisiti brak, da je on taj koji je dominantniji i sl.  :-?