Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 516697 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Arahna*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 506
  • Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!Arahna is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1208 poslato: 25. Mart 2014. 19:46:08 »
Zdravo svima! Nova sam na forumu i voljela bih kada bi mi neko mogao pomoci u otkrivanju fizickog izgleda mog buduceg partnera, kao i o vrsti posla kojim bi se on mogao baviti? Da li je u pitanju neki privatni biznis ili bi zbog vrha sedme u  Ribe mogao biti neki umjetnik, glumac i sl. Unaprijed hvala :)

Van mreže vigga*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 1
  • vigga has no influence.
  • Pol: Žena
    • vigga
« Odgovor #1207 poslato: 16. Mart 2014. 22:46:05 »
Verovatno je po onoj teoriji da svakom stepenu redom dodele neki znak, pa je 1. stepen Ovan, drugi Bik itd, pa je po tome 27 stepen Blizanaca. Ja lično ne obraćam pažnju na to, mislim da je to Imšina teorija, veze nemam...
... da po tome sam se ravnala.Ako cemo po nekim drugim izvorima ,tri osobe su mi rekle,ali ne preko horoskopa, da cu se udati za udovca ili razvedenog u znaku raka i da ce imati 2 sina.Na sta sam se ja ono nasmijala (svaki put),jer su meni fatalni skorpije,dugo sam bila u vezi s jarcem(podznak bik)ja jos uvijek cekam.

Van mreže vigga*

• * Posetilac *
  • *
    • vigga
« Odgovor #1206 poslato: 16. Mart 2014. 22:21:58 »
ovo boldovano,otkud mesec na 27 step vodolije-blizanci,jel mislis na stepen,to ne postoji,imas samo stepen merkura,jupitera itd po Monomoira tabeli
...aha ok. nisam znala za to oprosti.Ako sam dobro pogledala tablicu onda je mjesec u vodenjaku na 27°  Mesec,dok je u manjoj tablici  Merkur.Valjda sam dobro shvatila.Bilo kako bilo .Ti stupnjevi su me malo zbunili ,no gledano u globalu .Moj  :as:  :mcc:  :desc:  :ic: su na 4°- ( Jarac  Rak  Škorpija  Bik)stupanj raka (ako to kaj znaci).

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #1205 poslato: 16. Mart 2014. 19:36:47 »
I bez TA, mislim da je to preveliko razvodnjavanje. I ne znam po kom osnovu su dodeljivani ti stepeni, nisam zalazila u dubinu, ali definitivno treba odustati od toga.
:)

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 12635
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #1204 poslato: 16. Mart 2014. 19:34:36 »
aha,meni ta teorija nije u praksi pila vodu,pa kako kome,definitivno sve sto je islo tradicionalnom je imalo vise efekta :)

sad se setih,vidis pre sam je probala,i vec sam i zaboravila :)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #1203 poslato: 16. Mart 2014. 19:25:52 »
Može li meni netko pomoći? Pliz? :)

Ti treba da imaš precizno vreme rođenja u minut da bi bila sigurna oko položaja kuće. Najbolje je da ti neko uradi rektifikaciju, ali ovako grubo, možeš i sama da proceniš da li ti se partneri uklapaju u Vodoliju ili Ribe i njihove vladare, jer 7. kuća ne opsuje samo bračnog već sva partnerstva i svaki partner će ispuniti neki deo simbolike planete i njenog položaja.

ovo boldovano,otkud mesec na 27 step vodolije-blizanci,jel mislis na stepen,to ne postoji,imas samo stepen merkura,jupitera itd po Monomoira tabeli

Verovatno je po onoj teoriji da svakom stepenu redom dodele neki znak, pa je 1. stepen Ovan, drugi Bik itd, pa je po tome 27 stepen Blizanaca. Ja lično ne obraćam pažnju na to, mislim da je to Imšina teorija, veze nemam...
:)

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 12635
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #1202 poslato: 16. Mart 2014. 19:23:21 »
zasto je kod mene sve tako komplicirano?Ajmo od pocetka : VII kuca u raku na 4° raka.Vl. mjesec je otisao u 2.(ukljestenu) brak zbog novcane sigurnosti,vodenjaka na 27°   Blizanci.Mladi je sigurno,zanimaju ga razne stvari ,komunikativan,mozda umjetnicka dusa,zna zaraditi novce, menader ..neznam gdje bi ga mogla upoznati,e sad u 7. mi se proteze na  Lav ,tamo mi je uran retro na 9° strijelca.Sto bas i nije dobro za brak,sve nabrzaka.Uran koji je dispozitor  Mesec mi radi opoziciju sa Sunce iz 1. ( Sunce mi je sve skvadrirano)ako se uzima i  Saturn kao suvlad.  Vodolija on je u strijelcu na 21° Strelac. Mjesec ima dobre aspekte sa Mars i Saturn :60:  Neptun, Jupiter, :mcc: ima  :120: jedini los je sa  Pluton ret. koji je u 8.( na  1° ovna)(ukljestenoj)Kod 5. kuce je ovako pocinje u  Bik  Venera retro je 1. vodenjak. znaci on dolazi meni na noge (tako kazu) venera nema nijedan dobar aspekt(mozda  :0: kiron) :90:  Neptun  :90: mc dispozitor  Venera je onaj famozni  Uran u 7. u  Lav.Peta se nastavlja u  Blizanci  Merkur je  :0:  :as:  Jarac. Kaze se da je  Mars sto ces dobiti,ah i tu je koma. Mars u strijelcu na 21.  Strelac u 12.kuci :0: sa  Saturn .Mozda neki sportski tip,stranac ili tako nesto.Dispozitor  Jupiter je u  Škorpija (na 0  Ovan)u 9. kuci vage .Venera ret u 1.Mislim da mi je bolje ne gledat na muske  _-_

Van mreže cookie*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 2
  • cookie has no influence.
« Odgovor #1201 poslato: 16. Mart 2014. 19:20:47 »
Pozdrav, moja 7 k počinje na 29.44 stupnju vodenjaka, eh sad neki kažu da se u tom slučaju ne uzima vodenjak kao vladar, nego ribe. Da li je to točno? Inače, vladar moje 7k je u 5k u jarcu, što znači da bi brak trebao biti iz ljubavi, pravilo je da 7 u vodenjaku znači ružan brak i razvod,  ne znam protumačiti što bi moglo biti loše u mojem braku prema natalu, pa molim pomoć. Hvala. http://tinypic.com/view.php?pic=2z9f9ep&s=8#.Ux-E3fvh6Sr
Može li meni netko pomoći? Pliz? :)

Van mreže vigga*

• * Posetilac *
  • *
    • vigga
« Odgovor #1200 poslato: 16. Mart 2014. 16:27:38 »
zasto je kod mene sve tako komplicirano?Ajmo od pocetka : VII kuca u raku na 4° raka.Vl. mjesec je otisao u 2.(ukljestenu) brak zbog novcane sigurnosti,vodenjaka na 27°   Blizanci.Mladi je sigurno,zanimaju ga razne stvari ,komunikativan,mozda umjetnicka dusa,zna zaraditi novce, menader ..neznam gdje bi ga mogla upoznati,e sad u 7. mi se proteze na  Lav ,tamo mi je uran retro na 9° strijelca.Sto bas i nije dobro za brak,sve nabrzaka.Uran koji je dispozitor  Mesec mi radi opoziciju sa Sunce iz 1. ( Sunce mi je sve skvadrirano)ako se uzima i  Saturn kao suvlad.  Vodolija on je u strijelcu na 21° Strelac. Mjesec ima dobre aspekte sa Mars i Saturn :60:  Neptun, Jupiter, :mcc: ima  :120: jedini los je sa  Pluton ret. koji je u 8.( na  1° ovna)(ukljestenoj)Kod 5. kuce je ovako pocinje u  Bik  Venera retro je 1. vodenjak. znaci on dolazi meni na noge (tako kazu) venera nema nijedan dobar aspekt(mozda  :0: kiron) :90:  Neptun  :90: mc dispozitor  Venera je onaj famozni  Uran u 7. u  Lav.Peta se nastavlja u  Blizanci  Merkur je  :0:  :as:  Jarac. Kaze se da je  Mars sto ces dobiti,ah i tu je koma. Mars u strijelcu na 21.  Strelac u 12.kuci :0: sa  Saturn .Mozda neki sportski tip,stranac ili tako nesto.Dispozitor  Jupiter je u  Škorpija (na 0  Ovan)u 9. kuci vage .Venera ret u 1.Mislim da mi je bolje ne gledat na muske  _-_

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1622
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #1199 poslato: 16. Mart 2014. 10:33:32 »
Ali Fortuna se vise vezuje za tu pricu o djeci, posebno ako se nadje u znaku Lava ili 5-om polju i ako jos gradi konjukciju, posto kad su u pitanju fiksne zvijezde ti aspekti jedino i rade "posao".
aj pojasni, posto imam fortunu bas u 5. polju na zadnjim stepenima raka