Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850404 puta)

0 Članovi i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2048 poslato: 15. Maj 2019. 23:37:45 »
Izvini Likice, ovaj tvoj komentar me podsjeti na jednu anegdotu, kad se ,,baba,, zali drugoj babi: da sam znala da ce svaki naredni muz da bude gori od predhodnog nikad se od prvog ne bih razvela... ;)
na svoj racun se i sama salim jer ja to nikako da shvatim, da mi se to desilo :) al sta cu, jeste :) no, ne zalim u sustini, jedan mi dao dete, drugi psa hehhe a fala im na iskustvu... Ja ti sestro mila drigog i ne racunam, to ti je kao duga veza, ozbiljna, da sam bila u srbiji nikad ne bih potpisala ali okolnosti su bile takve...zato sam sekula 😂Uozbilji se i trazi opise, trqzi zene koje su vise brqkova imale i daj da vidimo koliko ti imas brakova i kakav je tvoj muz i daj da vidimo zene koje se nikad udavale nisu😝

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2047 poslato: 15. Maj 2019. 23:22:54 »
Izvini Likice, ovaj tvoj komentar me podsjeti na jednu anegdotu, kad se ,,baba,, zali drugoj babi: da sam znala da ce svaki naredni muz da bude gori od predhodnog nikad se od prvog ne bih razvela... ;)

Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2046 poslato: 15. Maj 2019. 22:47:03 »
     Pa ne starost u simbolici Saturn već starost u simbolici zrelosti tj Jupiter :hum: prvi sa težim temperamentom je znači Mars u kombinaciji sa Jupiter a ovaj drugi je Jupiter Mars :pamet: Tebi razlika u godinama stoji pa stoji, Venera ti je u dekanatu Saturn

ali postoji li neka opsta simbolika da moze lakse da se gleda,recimo ja to nikad ne bih protumacila,pa prvi put i cujem ovaj nacin....kako gledas kad nekom prognoziras? kroz sta znas da ce sigurno imati vise brakova i kako opises te muskarce?....prvi muz samo cetiri godien razlikea drugi 13 godina....drugi je bio mnogo gori i tezi od prvog neeeeenceee...prvi je mala bebica kakav je drugi bio,tezak i opak kao tri zemlje.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2045 poslato: 15. Maj 2019. 22:25:26 »
     Pa ne starost u simbolici Saturn već starost u simbolici zrelosti tj Jupiter :hum: prvi sa težim temperamentom je znači Mars u kombinaciji sa Jupiter a ovaj drugi je Jupiter Mars :pamet: Tebi razlika u godinama stoji pa stoji, Venera ti je u dekanatu Saturn
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2044 poslato: 15. Maj 2019. 22:06:31 »
prvi 12 godina,drugi cetiri...ne pije mi vodu da mars i jupiter simbolisu starost,a pogotovo poslove sa kojim se bave,a drugi je bio gori sto se temperamenta tice od prvog,prvi je mala beba za drugog.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2043 poslato: 15. Maj 2019. 21:58:44 »
     Pa postoji razlika u kombinaciji Mars Jupiter i Jupiter Mars ~ u prvom je Mars glavni, a Jupiter ga podržava ~ eto ti prvog supruga, dinamična prznica koja je na neki način bila vezana za drugu veru, sa kojim imaš i dete, drugi pak suprug ti je Jupiter Mars ~ imućni stariji muškarac iz inostranstva, sa kojim brzo prekidaš odnos (kardinalnost, egzaltacija, pad, Mars ovde i doneo razvod) Sad ti ostaje znači kombinacija Sunce Merkur i Merkur Sunce napr ~ Sunce Merkur stariji muškarac koji je već bio u braku, koji putuje, bavi se možda trgovinom, i opcija Merkur Sunce mlađi muškarac (ili tvoj vršnjak) koji je dugo bio sam i sad želi da se skrasi.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2042 poslato: 15. Maj 2019. 21:29:13 »
     Ja bih krenula od ove tvoje :nat: tačke Erosa Ero$ koja je u Ovan ~ kardinalni brzi znak, u aplikacionoj :180: sa Merkur a dispozitor upravo ovaj Mars u padu u :0: sa Jupiter koji je egzaltiran. Tu barem ima 3 muškarca koji će biti važni za tvoj privatan život ~ simbolika i Mars i Jupiter i Merkur ~ tj kombinacija muškarac Mars Jupiter pa obrnuto Mars Jupiter pa ondak Merkur Sunce tj Sunce Merkur napr...
gde se tu uklapaju moji muskarci do sad? ajde mars vladar pete ,pa sa prvim sam imala dete,drugi jupiter,vladar druge sa drugim sam imala para....ne znam kako bi ih opisivala? kad gledam ovo 7,9,11 i ima smisla...kao i veze pre braka 5 kuca i izmedju brakova osma kuca,negde se prepoznajem

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2041 poslato: 15. Maj 2019. 21:21:37 »
     Ja bih krenula od ove tvoje :nat: tačke Erosa Ero$ koja je u Ovan ~ kardinalni brzi znak, u aplikacionoj :180: sa Merkur a dispozitor upravo ovaj Mars u padu u :0: sa Jupiter koji je egzaltiran. Tu barem ima 3 muškarca koji će biti važni za tvoj privatan život ~ simbolika i Mars i Jupiter i Merkur ~ tj kombinacija muškarac Mars Jupiter pa obrnuto Mars Jupiter pa ondak Merkur Sunce tj Sunce Merkur napr...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2040 poslato: 15. Maj 2019. 20:41:47 »
gde smo ovde stale? ko je ovde imao dva muza ili tri da potvrdi? :D jel ste otkrile kako se nadje treca veza ,ljubav ili kao brak jer meni ne vredi da se vencavam kad vec je osudjeno na propast.Smejem se samoj sebi,ja kao sekula hehehe...ako gledam11 kucu  onda opet treba da pratim veneru...onda ova veza ima vise sanse,nego ovaj drugi brak,ako posmatram kroz devet jer bas je opisan sa saturn 120 mesec....al kako dalje nem pojma

Van mreže tau*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1723
  • Reputaciona snaga: 1125
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2039 poslato: 12. Maj 2019. 12:36:10 »
Ne znam kako vama, ali meni je zanimljiva ona prica od Domagoja(to je verovatno neko drugi smislio, ali ja sam od njega cula) da bracnog partnera opisuje planeta koja najblize aspekturje stepen Ascedenta- za  heteroseksualno orijentisane muskarce gledaju se zenske planete, a za zene muske planete... Koliko vidim kod likice   :desc: najblize aspektuje Saturn iz Lav  i to  :90: ...to su razvodi, velika razlika u godinama i sva ostala simbolika... ne znam da li se drugi muz moze uklopiti u ovaj opis, ali sad bi mozda mogao da dodje na red neki mladjani Crnogorac da ispuni ovu simboliku