Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 628699 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Jelencica*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 4
  • Jelencica has no influence.
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1957 poslato: 15. Oktobar 2017. 17:12:33 »
Meni je Ju u 5polju u jarcu a Ma u 6p.vodoliji😊

Van mreže bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2531
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #1956 poslato: 15. Oktobar 2017. 16:38:57 »
Ja na tvom mestu ne bi gledo neptuna jer je to generacijska planeta, pre bi mi fokus bio na Jupiteru u IV kuci
Vrh 7 polja u znaku Riba po samoj analognosti ovog znaka sa 12 poljem zodijaka tajna i misterija, moze naslutiti da u brak ulazis tajno ili iz neke tajne veze...Drugo mars u Jarcu moze da ti donese i neko uniformisano lice. Inace taj Jupi u IV kuci se meni svidja, osoba okrenuta porodici i kuci a i mesto upoznavanja mozda moze kroz simboliku IV kuce (mozda i net recimo jer surfas od kuce lol)...

jedina mana svega sto sam napiso je da ja nisam astrolog  :lol:

Van mreže Jelencica*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 4
  • Jelencica has no influence.
« Odgovor #1955 poslato: 15. Oktobar 2017. 16:06:45 »
Pozz drustvo.Evo da se i ja ukljucim u ovu temu.Ja sam skorpija-devica.Moje 7polje je u ribama(zaljubljenost,osecanja)sto znaci da cu ljubav ostvariti pod uslovom obostrane zaljubljenosti.Ne vladar 7polja je u strelcu 4polje, pa on moze biti stranac .U polju strelca je Me pa ce on biti sarmantan,duhovit,komunikativan.Ju suvladar 7polja je u Jarcu (To predpostavljam da znaci nesto staro,tradicionalno)Vl 7polja u 4 polju (mesto rodj.druga polovina zivota)govori da izabranika srecem u razdoblju izmedju 28 i 35 god.Kako se Ne nalazi u 4 polju nas dvoje se na neki nacin poznajemo.Nadam se da sam na dobrom putu u tumacenju :3Ako je neko zainteresevon da neka se ukljuci
https://www.astro.com/tmpd/chqjfileZs96P1-u1491652327/astro_2gw_jjelena_g.50745.12646.gif?12977

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1131
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #1954 poslato: 12. Oktobar 2017. 23:10:50 »
Naravno da ne znači, ima gomila faktora koje treba razmatrati kada je brak u pitanju. I opozicije nisu definitivno ne, samo ukazuju na problematične stvari.
A pa ja bez problematike ne umem ni da funkcionisem.

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #1953 poslato: 12. Oktobar 2017. 20:09:59 »
a ti se vec tri puta zenio :P hahaaahahh...pa kao tri od tri ne valja,bice da je do tebe Boki ;) hahahaah
citaj koju stranu u nazad, bilo tu pisancije i sa grobljem :smeh:

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #1952 poslato: 12. Oktobar 2017. 20:08:19 »
ja ne smem ni da citam ovu temu, prva zena mi bila Uran, druga Saturn a treca Jupiter
sto ljudi sto cudi
a ti se vec tri puta zenio :P hahaaahahh...pa kao tri od tri ne valja,bice da je do tebe Boki ;) hahahaah

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #1951 poslato: 12. Oktobar 2017. 20:03:01 »
ja ne smem ni da citam ovu temu, prva zena mi bila Uran, druga Saturn a treca Jupiter
sto ljudi sto cudi

Van mreže Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6202
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
« Odgovor #1950 poslato: 12. Oktobar 2017. 19:42:22 »
Naravno da ne znači, ima gomila faktora koje treba razmatrati kada je brak u pitanju. I opozicije nisu definitivno ne, samo ukazuju na problematične stvari.
TV - Tripicitetni vladar.
USB - pod sunčevim zracima.
vAsc (ili vI, vII...) - vladar Asc (ili I, II...).
vdAsc - vršilac dužnosti vladara Asc.

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1131
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #1949 poslato: 12. Oktobar 2017. 19:36:47 »
Uzajamna recepcija jeste dobra stvar, ali ne kada se dešava putem opozicije. Mislim i tada je dobra, ali je opozicija nepomirljiv aspekt.
Jel to znaci da nece doci do braka?

Van mreže Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6202
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
« Odgovor #1948 poslato: 12. Oktobar 2017. 19:17:13 »
Uzajamna recepcija jeste dobra stvar, ali ne kada se dešava putem opozicije. Mislim i tada je dobra, ali je opozicija nepomirljiv aspekt.
TV - Tripicitetni vladar.
USB - pod sunčevim zracima.
vAsc (ili vI, vII...) - vladar Asc (ili I, II...).
vdAsc - vršilac dužnosti vladara Asc.