Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 611701 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1971 poslato: 14. Decembar 2017. 00:24:37 »
neverovatna prica je recimo onog francuya sto je sakupljao 14 godina pomoc za srbe na kosovu
kad je dobio posao u Zenici, cini mi se
i kaze dolazi mu u susret devojka u belom kaputu, ide preko mosta njemu u susret.
Kaze Arno Gujon koji je napisao i knjigu
SVI MOJI PUTEVI VODE KA SRBIJI - Arno Gujon | Delfi knjižare
ne prilazim devojkama na ulici, ali me nesto gurnulo da je pitam
-da li vam je hladno
A ona mu rece na savrsenom francuskom jeziku: Vi ste francuz?
Ispade da je dosla na samo 1 dan , da vidi roditelje, a nije godinama dolazila, jer zivi na samo 80 km od njegovog rodg grada u Francuskoj
i BAS TAD da se upoznaju!!!
Zaljube se, vencaju dobiju dve cerke.. i sad zive u BG!!
Sudbina...
Prica jeste bas zanimljiva, a inace se desilo u Zvorniku(mom gradu).
Slicnu pricu je suprugu i meni pricao jedan poznanik kome je nekad neko prorekao da ce mu druga zena biti plava(a inace se razveo od prve posle gubitka djeteta, tacnije ona ga ostavila i malo je reci da je bio depresivan) I on prica da od tad uopste nije gledao crnke. I slucajno u drugom gradu od mjesta gdje zivi na pjesackom mu ispred auta prodje plavusa u bijeloj jakni i cizmama i on onako u sebi pomisli(jer mu privukla paznju) mozda je to Ona. I kasnije opet jureci autom kroz grad vidi je ispred nekog kioska i za nekih tri sata opet. Na kraju se ispostavi da je izvistog mjesta odakle i on i da je nekim poslom dosla mislim da je NS bio u pitanju...uglavnom u braku su i imaju dvoje djece.

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #1970 poslato: 13. Decembar 2017. 21:09:35 »
Ja u sedmom polju imam cak tri planete. Inace DC mi je u Jarcu.  :mudrac: :ball:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1969 poslato: 30. Novembar 2017. 20:27:04 »
zanimljiva je takodje prica mame od moje drugarice..
ona razvedena, i ima 67 godina...ode do suda da resi neki pepir, sudija izasao, kazu joj da dodje za 1 h, i zavrsice posao. Ona sta ce, kako
ode na Kalemegdan sedne na klupu da tu saceka 1 h.
Pored nje zena strika. Pocnu da pricaju, ispostavi se da su bile najbolje drugarice kad su imale 18 godina, ali se nisu videle 49 godina, pa se nisu odmah prepoznale!
Ta drugarica je upozna sa svojim sticem, i oni se vencaju.
Divan covek pukovnik u penziji. To je bilo najlepsih 6 godina njenog zivota. Raj.
Dok deka nije umro, ..bio je 14 god. stariji od nje.
Ove godine na leto, i ona je umrla.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1968 poslato: 30. Novembar 2017. 20:22:31 »
neverovatna prica je recimo onog francuya sto je sakupljao 14 godina pomoc za srbe na kosovu
kad je dobio posao u Zenici, cini mi se
i kaze dolazi mu u susret devojka u belom kaputu, ide preko mosta njemu u susret.
Kaze Arno Gujon koji je napisao i knjigu
SVI MOJI PUTEVI VODE KA SRBIJI - Arno Gujon | Delfi knjižare
ne prilazim devojkama na ulici, ali me nesto gurnulo da je pitam
-da li vam je hladno
A ona mu rece na savrsenom francuskom jeziku: Vi ste francuz?
Ispade da je dosla na samo 1 dan , da vidi roditelje, a nije godinama dolazila, jer zivi na samo 80 km od njegovog rodg grada u Francuskoj
i BAS TAD da se upoznaju!!!
Zaljube se, vencaju dobiju dve cerke.. i sad zive u BG!!
Sudbina...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #1967 poslato: 30. Novembar 2017. 15:22:55 »
ma znam, ali sto vise vreme prolazi zivot mi se otvara na nacin kada nece biti mesta za tako nesto...

nemoj da zezas,za takve stvari uvek ima mesta i dese se uvek kad se najmanje nadas

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #1966 poslato: 24. Novembar 2017. 20:08:45 »
bozo, moj svekar se ozenio u 80 toj sa zenom od 60 g.
i to drugi put
ziveli 3,5 god i on umro.

Nikad nije kasno ;)
ni za1 ni za 2 ni za 3 brak <3
ma znam, ali sto vise vreme prolazi zivot mi se otvara na nacin kada nece biti mesta za tako nesto...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1965 poslato: 24. Novembar 2017. 19:43:42 »
bozo, moj svekar se ozenio u 80 toj sa zenom od 60 g.
i to drugi put
ziveli 3,5 god i on umro.

Nikad nije kasno ;)
ni za1 ni za 2 ni za 3 brak <3

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #1964 poslato: 24. Novembar 2017. 19:34:01 »
cuj nestalo..
okreni kartu pa udari po derivatnim :D

aha,gledaju vladara,suvladara i Jupiter koji boji vladara,nista od toga nije izrazeno
gledaj ti nju lepo preko Mesec i Venera za brak,dopuni opis
meni je drazi taj Mesec u Jarcu,nego vl.Uran u Strelcu 0Ju
mozda strankinja,mozda zivi u inos.mozda radi tamo.

trebalo bi da ima neke veze sa inostranstvom,mozda hedonista,mozda neverna,
mozda pametuje,mozda da se ne zenis? :D

mozda i jeste najpametnije sve to bataliti, sad sam inako po zivota prozivio...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #1963 poslato: 24. Novembar 2017. 16:25:27 »
Da li bi neko mogao da mi opise mog bracnog partnera?Interesuje me da li ce biti stariji ili mladji, da li ce imati mozda brak iza sebe i decu? Moram priznati da su me do sada privlacili stariji muskarci.Nekada me uhvati strah i tesko mi je jer godine lete a ja nemam partnera i decu koju mnogo zelim.
Unapred hvala

zbog vladara 7 u Vodoliji moze biti razveden,slobodnjacki tip
tip za vanbracnu zajednicu,sa tvoje strane brak iz ljubavi/zbog dece zbog vladara  7 u 5
Ve90Sa90Ju - brak koji mozda vremenom sivi i koji nosis ti kao teret,umesanost tvoje porodice
On je opisan i Merkurom i Uranom

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #1962 poslato: 24. Novembar 2017. 16:17:34 »
ma to je sve jedna (buduca) zena, tri astrologa je gledaju predstavljenu kroz 3 razlicite planete
sad vec ponestaje planeta za opis :smeh:

valjda bi bilo najbolje da je Jupiter pa Saturn i ne daj boze Uran

cuj nestalo..
okreni kartu pa udari po derivatnim :D

aha,gledaju vladara,suvladara i Jupiter koji boji vladara,nista od toga nije izrazeno
gledaj ti nju lepo preko Mesec i Venera za brak,dopuni opis
meni je drazi taj Mesec u Jarcu,nego vl.Uran u Strelcu 0Ju
mozda strankinja,mozda zivi u inos.mozda radi tamo.

trebalo bi da ima neke veze sa inostranstvom,mozda hedonista,mozda neverna,
mozda pametuje,mozda da se ne zenis? :D