Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850387 puta)

0 Članovi i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1468 poslato: 09. Decembar 2013. 13:35:28 »
Ja sam kod mojih tipova primetila jednu stvar a to je da su dvojica od trojice imali tj jos uvek imaju Mars u 7 kuci i ja sam to nekako povezala sa mojim aspektom Mesec  :0: Mars . Sad kako sam tacno to povezala nemam pojma i da li to stvarno ima veze nemam pojma ali rekoh da unesem i da vidim da li je kod jos nekog bio slican slucaj :)

Koliko vidim, povezala si s vladarem 7 i njegovim prvim aspektom.;
Ali zasto?

     Sama reč "konjunkcija" označava "kopulaciju" ;;) i šta njen Mesec želi, šta žele njene emocije? Žele kopulaciju sa Mars pa samim tim ona će i da traži pa samim tim i prvlači muškarce koji na neki način imaju jakog Mars ~ tu ne igra veliku ulogu simbolika polja :pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1467 poslato: 09. Decembar 2013. 13:24:10 »
Koliko vidim, povezala si s vladarem 7 i njegovim prvim aspektom.;
Ali zasto?

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1466 poslato: 09. Decembar 2013. 13:12:36 »
Ja sam kod mojih tipova primetila jednu stvar a to je da su dvojica od trojice imali tj jos uvek imaju Mars u 7 kuci i ja sam to nekako povezala sa mojim aspektom Mesec  :0: Mars . Sad kako sam tacno to povezala nemam pojma i da li to stvarno ima veze nemam pojma ali rekoh da unesem i da vidim da li je kod jos nekog bio slican slucaj :)

 
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1465 poslato: 09. Decembar 2013. 13:01:32 »
pa,ako je naglasen jako neptun,znaci da zanimanje novijeg doba jeste ukljuceno u opis te osobe,ali primarno jupiter,uvek...cesto upada u spoljasnji uticaj na partnera,okolina,neki opis okoline njegove nikad na licnost da boji njegove osobine...

Hvala ;)
Lakse mi je kad je vladar jedna planeta, tipa ovaj moj  Mars iako nema puno aspekata, a ko za inat sve ove moje imaju  :as:Devica.
Natal

* Things are always working out for me *

leyla11*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1464 poslato: 09. Decembar 2013. 11:54:29 »
Zdravo svima na temi :) Ja bih isto volela ako bi neka bila raspolozena i ako ima vremena da meni pogleda opis buduceg partnera  =) Bila bih vam jako zahvalna.

http://tinyurl.com/nxxl242

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1463 poslato: 08. Decembar 2013. 16:01:22 »
ja ne odustajem ! to je on, samo jos nije svestan ;)
da ti kaže ovaj Mars90Uran - "ljubav po svaku cenu"....drago mi je da je separacijski. :-)

marijana*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1462 poslato: 08. Decembar 2013. 15:51:02 »
ja ne odustajem ! to je on, samo jos nije svestan ;)

:D :D :D :D :D
Lude zene! :)
Bravo!

To se zove stav!

Van mreže momira.đ*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 96
  • Reputaciona snaga: 107
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1461 poslato: 08. Decembar 2013. 14:46:50 »
Bas  je  :kenjac: U svakom slucaju  sve ono sto smo ti pisale ocajna domacica i ja   u takvoj simbolici ce i biti  taj  buduci .  <3

ja ne odustajem ! to je on, samo jos nije svestan ;)

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1460 poslato: 08. Decembar 2013. 12:34:23 »
Vecito razbijam glavu s jednim pitanjem :mislilac:
Imam vise drugarica (ko za inat) sa  :desc:Ribe. Sta primarno gledate- Neptun ili  Jupiter ili oba podjednako?

pa,ako je naglasen jako neptun,znaci da zanimanje novijeg doba jeste ukljuceno u opis te osobe,ali primarno jupiter,uvek...cesto upada u spoljasnji uticaj na partnera,okolina,neki opis okoline njegove nikad na licnost da boji njegove osobine...

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1459 poslato: 08. Decembar 2013. 12:29:16 »
Vecito razbijam glavu s jednim pitanjem :mislilac:
Imam vise drugarica (ko za inat) sa  :desc:Ribe. Sta primarno gledate- Neptun ili  Jupiter ili oba podjednako?
Natal

* Things are always working out for me *