Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 606699 puta)

0 Članovi i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35454
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1991 poslato: 01. Januar 2019. 12:18:06 »
Imamo li temu za broj brakova...
Zanima me jesam li zavrsila ili me ceka jos jedan
Da se ne dam ili odmah da se predam :D

Imamo :aha: https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=883.0
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #1990 poslato: 01. Januar 2019. 12:10:59 »
Imamo li temu za broj brakova...
Zanima me jesam li zavrsila ili me ceka jos jedan
Da se ne dam ili odmah da se predam :D

Van mreže cokoladamilka*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • cokoladamilka has no influence.
« Odgovor #1989 poslato: 30. Decembar 2018. 23:54:35 »
Pozdrav! ovo je moj prvi post, pa se ipak nadam da ce mi netko pomoci...

ovako, zanima me sta se iz mog natala moze vidjeti o mom buducem partneru?

ja cu sama takoder pokusati, iako napominjem ja sama ucim.
meni je venera u strijelcu pa sam ja sva leprsava.... e sad brak, za to gledam 7 polje, 7 mi je u jarcu i tu imam saturna u jarcu i sjeverni mjesec cvor.
Ja znam da Saturn donosi neke razlike, to moze biti u vjeri ( ali u mene nema aspekta sa Jupiterom pa sam iskljucila razliku u vjeri) , godinama , stupnju obrazovanja.
Takodjer , Saturn daje stabilnost, trajnost.
https://imgur.com/a/CeY2Zfw

https://imgur.com/a/RybSwEM

E sad, nadam se da ce netko baciti oko na moju kartu i pomoci mi sa daljnim tumacenjem.

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #1988 poslato: 27. Februar 2018. 10:20:16 »
meni je jedna članica odavde kroz derivatna polja opisala budućeg partnera kao moćnog i situiranog kojeg mogu upoznati preko prijatelja ili na nekom mestu gde se jede, sve je to super samo ne verujem da će biti baš tako, meni to moćan i situiran zvuči previše dobro da bi bilo istinito  :smeh: pozz za divnu članicu kosmopolitu  <3 saosećajna i divna osoba  :*

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1987 poslato: 27. Februar 2018. 09:47:22 »
moram da vam napisem moje iskustvo a vezano za opis partnera
Pa, ovako vam je verovali ili ne
:)
OPIS je isti za sve ..u globalu
i moze ih biti vise, svi se negde uklope u 10-20 recenica koje se vezuju za 7 kucu-i opis partnera.
Kad se veza prekine, naidje sledeci sa slicnim opisom..
ako ste vi negde napredovali, u vasem karateru, znanju, dobroti, generalno napredovali u zivotu
svaki sledeci partner je bolji za nijansu od prethodnog
u nekom slislu,
il je boplji covek
ili je obrazovaniji
ili je materijalno stabilniji..taj neki fazon

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #1986 poslato: 13. Februar 2018. 16:47:50 »
To znaci da moras imat minimalno 5 poruka na temama sa ovog foruma i reci nesto o sebi.

:kraljica: :D

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35454
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #1985 poslato: 13. Februar 2018. 13:21:04 »
Citat: Pravilnik Foruma
:welcome: OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE : :welcome:

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Svi koji tumače,
to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja,
ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja
i da ne uznemiravaju ostale članove Foruma pitanjima preko privatnih poruka.
U suprotnom u skladu sa Pravilnikom Foruma biće spovedene opomene i sankcije.

Hvala i drago nam je što ste sa nama :tale:

Pozdrav Ana :wave: Dobrodošla :)

Evo možeš krenuti odavde : https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=2276.0 sa upoznavanjem sa ostalim članovima Foruma :trep:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ana cepic*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • ana cepic has no influence.
« Odgovor #1984 poslato: 13. Februar 2018. 13:17:13 »
Cao svima, nova sam na forumu a astrologija me intersuje pa bi volela da caskam sa vama.

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1462
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
« Odgovor #1983 poslato: 13. Februar 2018. 09:40:25 »
Dobar dan! Interesantna tema, pa bi ja da se uključim malo. Meni je sedma kuća u blizancima na 18 stepeni sta to znači? Hvala unapred  <3

To znaci da moras imat minimalno 5 poruka na temama sa ovog foruma i reci nesto o sebi.

Van mreže ana cepic*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • ana cepic has no influence.
« Odgovor #1982 poslato: 13. Februar 2018. 08:27:51 »
Dobar dan! Interesantna tema, pa bi ja da se uključim malo. Meni je sedma kuća u blizancima na 18 stepeni sta to znači? Hvala unapred  <3