Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850401 puta)

0 Članovi i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1488 poslato: 15. Decembar 2013. 18:17:45 »
A kako da sagledamo potencijal za broj brakova?

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1487 poslato: 15. Decembar 2013. 17:19:10 »
Ne, peto polje se ne vezuje za osobe, više su to aktivnosti. Svaki partner je predstavljen 7. kućom.
ok, hvala..hvala :)

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1486 poslato: 15. Decembar 2013. 17:01:32 »
Ne, peto polje se ne vezuje za osobe, više su to aktivnosti. Svaki partner je predstavljen 7. kućom.
:)

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1485 poslato: 15. Decembar 2013. 16:23:57 »
Cool , hvala Neno . Ja sam isto bila ubedjena da su prevozna sredstva 3 polje dok vi niste napisala da je 2 pa sam morala da vidim kako bi se to preko mog natala videlo jer iskreno nikada nisam posmatrala prevozna sredstva ni kod sebe a ni kod drugih.
Cu kamere da postavim u isti :D

EDIT > U prilog onoga da sam sve bivse mogla u 7 da strpam.
Spanac je obozavao svoja kola koja je nasledio , mada je na posao isao metroom. Devica koristi prevoz gradski i nema kola , ali zato bicikl njegov se pazi i licka kao da je od suvoga zlata. A Jarac poslednji , ja mislim da taj nece voleti nikoga kao sto voli i pazi svoja kola (ne znam da li je od oca dobio ista ) i koristi ih za poslovna putovanja po drzavi :)

A razmisljam, zr ne bi trebalo da imovina nasih "momaka" bude nase sesto polje ? (oni su nam ljubavi, vfeze koje nisu rezultirale brakom) a 7 polje je bas bracnni partner, pa je 8 polje njegva imovina... jel treba da se napravi ta razlika ili sve guramo u 8 polje ?

Zato sto je meni vl. 6 polja  SaturnJarac i moje dva bivsa decka (prave veze) su u fazonu old tajmera..
jedan je i vozio nekog starog forda i bio opsednut tim "oldfashion" automobilima i titovim automobilima i tako redom.
uklapa se u 6 polje.. i  SaturnJarac
A gospodin pravi bi trebao da vozi neki porodicni auto, veliki... Jupiter vl. 8 u  Rak

mozda vise automobil bude imao, zbog  Ribe RakJupiter...


a kod tebe ninicak  Merkur vl. 6 polja  :0: Uran (bicikl) koliko sam razumela bicikl je  Vodolija ( Uran)
 Merkur  :0: Uran (MENE OVO asocira i na metro, bus, voz)  Uran(mnogo ljudi) svi kolektivno idu na posao  Merkur :)
Sta mislite, jel sve svrstavamo u 8 ili mozemo i 6 polje da gledamo?

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže momira.đ*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 96
  • Reputaciona snaga: 107
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1484 poslato: 14. Decembar 2013. 20:41:32 »
Postavicu ponovo njegovu kartu  nesto mi sve bez veze otvara


ipak ne mogu da se pomirim s cinjenicom da mi nece biti žmu. možda i hoće.. sta vi mislite? p.s. ako se poklapa koja kola voziM.. ja sam ;)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1483 poslato: 12. Decembar 2013. 00:28:24 »
Anoid, nemam. Ali sam samo primetila da kako promene auto,  ponavlja se da ix privlaci auto koji je pod vladavinom znaka u kom je vladar III. :-( ??

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1482 poslato: 11. Decembar 2013. 23:39:14 »
Da koliko je to slozen svet...oni menjaju, kupuju akcije I prodaju iste da bi samo zaradili profit a to je toliko kompleksno...

Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1481 poslato: 11. Decembar 2013. 22:58:11 »
A možeš li da postaviš ako imaš nešto od literature na temu planete koje i kako signifikuju automobile?

Bolje da to preselimo na odgovarajuću temu, ali ajde ovde da kažem još da se tu stalno nešto menjaju vlasništva i mnogo je teško ispratiti.

Evo šta sam našla:

Citat
BMW owns: Mini and Rolls Royce.

Fiat owns: Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Ferrari, Jeep, Lancia, Maserati, Ram and SRT.

Ford Motor Company owns: Lincoln and a small stake in Mazda.

General Motors owns: Buick, Cadillac, Chevrolet, and GMC. GM owns a controlling interest in Opel and Vauxhall in Europe and Holden in Australia. (The U.S. Treasury Department is in the process of selling off the remaining GM stock holidngs.)

Honda owns: Acura.

Hyundai owns: Kia.

Tata Motors (India) owns: Jaguar and Land Rover.

Mazda mostly independently owned (Ford has small stake)

Mitsubishi is independently owned.

Daimler AG owns: Mercedes-Benz and Smart.

Nissan owns: Infiniti. (Nissan, in turn, is owned by Renault.)

Saab is owned by National Electric Vehicle Sweden (NEVS).

Subaru: Owned by Fuji Heavy Industries with Toyota a minority partner.

Tesla: Toyota is a minority partner. Partnership with Daimler AG.

Toyota Motor Company owns: Lexus, Scion, Daihatsu and Hino Motors, with a stake in Fuji Industries (Subaru's parent company) and Isuzu.

Volkswagen owns: Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, and overseas-brands SEAT and Skoda.

Volvo is owned by Chinese-automaker Zhejiang Geely Holding Group, aka Geely.

Pa sad čiji je Jaguar, indijski ili engleski?  :mislilac:


:)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1480 poslato: 11. Decembar 2013. 22:47:13 »
Evo ja opet. Prodjoh karte vozača i kod mene se poklapa sa vladare 3 u znaku opisuje auto, vise nego II????
Onda mi je logicno, da se drzim vladara 3 i po derivatima.

Van mreže Amy*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 138
  • Reputaciona snaga: 39
  • Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1479 poslato: 11. Decembar 2013. 22:34:16 »
     E moram da se ubacim :pamet: KOLA / AUTO / BICIKL / MOTOR ~ sve je to 2 polje ~ pokretna imovina vlasnika ~ dok je 3 polje način na koji koristi i dal uopšte koristi taj prevoz ;)

Moj buduci (ako ga bude bilo  :214s:) bi trebalo da vozi nemacki auto zbog  Ovan na vrhu moje VIII a njegove druge kuce, kako je vladar otisao u  Bik u III derivatnu kucu trebalo bi da to bude sportski auto, a posto je u konjukciji sa  Sunce koje je vladar njegovog VI polja mozda ce mu i posao biti vezan za putovanja...nadam se da nisam previse omasila  :hum:

 :103s: