Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 606688 puta)

0 Članovi i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 734
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2001 poslato: 09. Januar 2019. 10:03:22 »
Ovde na prvoj stranici u prvom postu pise da ako je  Vodolija na vrhu 8 polja razvod je neminovan.     
Pa da li je to uvek bas tako?

Naravno da nije tako, gledaju se i drugi pokazatelji.  A i ne znam zasto  bi Vodolija u 8. dala razvod jer je razvod pitanje 7. kuce

Van mreže Nobi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 22
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
« Odgovor #2000 poslato: 09. Januar 2019. 00:37:14 »
Ovde na prvoj stranici u prvom postu pise da ako je  Vodolija na vrhu 8 polja razvod je neminovan.     
Pa da li je to uvek bas tako?

Van mreže Juliana*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • Juliana has no influence.
« Odgovor #1999 poslato: 05. Januar 2019. 21:49:44 »
Postovana Coko, evo uradila sam kako ste rekli. Doduse sitni su brojevi ne znam da li cete videti jasno. Mada ima tabela sa strane.. <3

Van mreže cokoladamilka*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • cokoladamilka has no influence.
« Odgovor #1998 poslato: 05. Januar 2019. 19:26:59 »
Julijana na ovoj karti znas ne vidim stepene na kojim pocima koje polje...

vidim da imas sedmo polje u skorpionu, a vladar skorpiona je planeta pluton koja ti se nalazi u 6 kuci. Sesto polje simbolizira posao.

e ovako : skorpion na vrhu 7 kuce daje partnerstva su joj dosta nejasna. Osoba je stabilna i ima ukorenjene navike, i ako nađe komplementarnog partnera veoma će dugo ostati u braku, zbog svoje urođene odanosti, ali mora kontrolisati svoju ljubomoru. Traži stalno dokazivanje. Cjeni vernost, odanost. Ima opasne neprijatelje. Privlači vodene tipove.

vladar 7 u 6 kuci :  Ukoliko je vladar jak predstavlja partnera koji je lekar, veterinar, ili je jako moguće da se upozna partner kod lekara, veterinara. Ukoliko je vladar u padu, ili ima stresne aspekte predstavlja brak sa neprijateljem i sa nekim ko je nižeg statusa.

napominjem uzmi sa rezervom jer i ja jos ucim... i izradi kartu kako sma ti rekla da vidim bolje aspekte i stepene...

Van mreže cokoladamilka*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #1997 poslato: 05. Januar 2019. 19:18:10 »
Postovani, ovo je moj prvi post, sasvim slucajno sam usla na ovaj forum, pokusavam sama da dokucim i nadjem da moju natalnu prevedem ali mi nikako ne ide od ruke. hahaha i pocela sam da citam po forumima ne bili ukapirala posto mi je sve konfuzno (previse informacija) Da li biste mi pomogli da je prevedem, moju natalnu. Mislim konkretno me zanima brak, hoce li ga biti i kakav ce taj partner izgledati tj biti i gde cu ga upoznati...

Meni je 7 kuca u skorpionu u prvoj kuci, venera mi je kao i mesec u vodoliji u desetoj i mars mi je u biku u prvoj. Hvala Vam unapred.  <3

Jako mi je lose sve gledati na ovoj slici.
Hajde molim te izradi natalnu na astrodentist.com

Van mreže Juliana*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • Juliana has no influence.
« Odgovor #1996 poslato: 05. Januar 2019. 03:04:45 »
Postovani, ovo je moj prvi post, sasvim slucajno sam usla na ovaj forum, pokusavam sama da dokucim i nadjem da moju natalnu prevedem ali mi nikako ne ide od ruke. hahaha i pocela sam da citam po forumima ne bili ukapirala posto mi je sve konfuzno (previse informacija) Da li biste mi pomogli da je prevedem, moju natalnu. Mislim konkretno me zanima brak, hoce li ga biti i kakav ce taj partner izgledati tj biti i gde cu ga upoznati...

Meni je 7 kuca u skorpionu u prvoj kuci, venera mi je kao i mesec u vodoliji u desetoj i mars mi je u biku u prvoj. Hvala Vam unapred.  <3

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5743
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #1995 poslato: 04. Januar 2019. 12:28:52 »
Nije to samo optimizam, to je i hrabrost da se prekine ,,ono sto ne valja,, . Mnogi ostanu u jednom braku koji je mucenje za oboje..

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9264
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #1994 poslato: 04. Januar 2019. 10:34:47 »
:) Ma imam ja i drugog muza (bivseg) :D
IX polje  BikVeneraLav XI polje,  Venera :90: Uran i upitna  Venera :0: Saturn

Sve u vodi :lol: . Mesec Merkur Jupiter Sunce .
Loš izbor uvek .
Možda je bolje da tražiš momka (to je sada svakako in ), a muža da ostaviš za neki naredni život.
11 polje za 3 brak nije obećavajuće.
1 polje za 4 brak isto pada u vodu.
Možda 5 bude dobar izbor.
Mars u Devica.
Ako se tako dalje gleda. Ne bi znala.

Kao Elizabet Tejlor . :lol:
Ili Nataša Bekvalac .

Svakako divim ti se na tolikom optimizmu.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #1993 poslato: 04. Januar 2019. 08:00:21 »
prvi brak opisuje sedmo polje.
A drugi brak opisuje 9 polje.
Imas li planeta u 9 polju? Sta ti je na vrhu 9 pola? Kakve aspekte pravi vladar i planete u 9 polju.... ???

:) Ma imam ja i drugog muza (bivseg) :D
IX polje  BikVeneraLav XI polje,  Venera :90: Uran i upitna  Venera :0: Saturn

Van mreže cokoladamilka*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #1992 poslato: 03. Januar 2019. 17:05:09 »
Imamo li temu za broj brakova...
Zanima me jesam li zavrsila ili me ceka jos jedan

prvi brak opisuje sedmo polje.
A drugi brak opisuje 9 polje.
Imas li planeta u 9 polju? Sta ti je na vrhu 9 pola? Kakve aspekte pravi vladar i planete u 9 polju.... ???