Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 849696 puta)

0 Članovi i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1498 poslato: 25. Decembar 2013. 19:14:20 »
Znaci, posto je 7. polje u  Bik, a vladar je  Venera, moze se reci da ce biti nizeg do srednjeg rasta, crne ili tamno smedje kose, negde nadjoh podatak da ovakav polozaj ukazuje i na istaknutu Adamovu jabucicu... Najverovatnije cetvrtasta izrazena vilica, snazni vrat i ramena... To je ono sto znam o fizickim karakteristikama. E sada, ako sam pogresila, ispravite me. Tek sam pocela da istrazujem, koliko mi je zanimljivo, toliko je i zbunjujuce.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1497 poslato: 25. Decembar 2013. 18:58:59 »
     Pošto je :desc: partnerov :as: on predstavlja glavne fizičke i psihičke odlike kod njega. Samim tim kada opisujemo potencijalnom "mr. right" ondak kombinujemo znak na vrhu VII, vladara VII polja i planete u VII polju da bi videli kakav bi on mogao da bude :pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1496 poslato: 25. Decembar 2013. 18:52:27 »
Ahaa ok.  :hvala: A to sto je 7. polje u biku, jel dobro ili lose? Odnosno vrh 7. polja.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1495 poslato: 25. Decembar 2013. 18:45:58 »
     Ne mora baš Škorpija može da ima istaknutog Mars u natalu, Mars na uglovima (1-4-7-10 polja) ili pak Mars u :0: sa svetlima ili ličnim planetama, ili Sunce u VIII polju i sl. :pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1494 poslato: 25. Decembar 2013. 18:38:23 »
Znaci nesto skorpionsko mi ne gine... Pitam zato sto sam negde procitala da se tako gleda sta je buduci partner u horoskopu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1493 poslato: 25. Decembar 2013. 17:46:06 »
     Ne mora da znači samo zato što je vladar :desc: u Škorpija ... partner bi mogao da ima fizičke karakteristike Škorpija (jer je napr Škorpija istaknuta u nj natalu)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1492 poslato: 25. Decembar 2013. 17:17:43 »
Jel me oci varaju ili ce moj buduci partner biti u znaku Skorpije?  :omg:

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1491 poslato: 15. Decembar 2013. 18:58:17 »
Zavisi to od mnogo faktora, u principu fiksni znaci na descedentu govore o jednom braku, kardinalni govore o mogućnosti više brakova, isto tako i primenljivi znaci. Neplodni govore o poteškoćama da bude i jednog braka, plodni pak govore u prilog nekoliko brakova. Pa onda gledaš koje planete su u sedmoj, koliko ih je, koje aspekte prave, pa vladara sedme, aspekte koje pravi i sl. Naravno, sve ovo procenjuješ i kroz temperament, jer će kolerici i sangvinici pre da se odluče na razvog nego melanholici ili flegmatici, pa tako možeš da imaš teškog flegmatika sa nekoliko pokazatelja za više brakova, ali on eto završi samo sa jednim. Sve u svemu tačan broj brakova je teško predvideti, a za tako nešto je potrebno uraditi sve moguće predikcije, videti kada su dobri periodi za brak, kada su loši periodi za brak, pa to sve nekako uklopiti u početnu procenu o tome da li osoba ima potencijal za više od jednog braka ili samo jedan.

Hvala Vivi :)

Zbog toga sam I pitao, jer sam po literaturi nalazio da neki procenjuju to prema znaku na vrhu sedme, neki po vladaru sedme, neki po veneri.Dbr. logicno I da temperament odlucuje o tome...

Van mreže momira.đ*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 96
  • Reputaciona snaga: 107
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1490 poslato: 15. Decembar 2013. 18:55:29 »
a kako se gleda u kojoj godini zivota ce doci do braka?

Vivi*

  • Gost
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1489 poslato: 15. Decembar 2013. 18:45:29 »
Zavisi to od mnogo faktora, u principu fiksni znaci na descedentu govore o jednom braku, kardinalni govore o mogućnosti više brakova, isto tako i primenljivi znaci. Neplodni govore o poteškoćama da bude i jednog braka, plodni pak govore u prilog nekoliko brakova. Pa onda gledaš koje planete su u sedmoj, koliko ih je, koje aspekte prave, pa vladara sedme, aspekte koje pravi i sl. Naravno, sve ovo procenjuješ i kroz temperament, jer će kolerici i sangvinici pre da se odluče na razvog nego melanholici ili flegmatici, pa tako možeš da imaš teškog flegmatika sa nekoliko pokazatelja za više brakova, ali on eto završi samo sa jednim. Sve u svemu tačan broj brakova je teško predvideti, a za tako nešto je potrebno uraditi sve moguće predikcije, videti kada su dobri periodi za brak, kada su loši periodi za brak, pa to sve nekako uklopiti u početnu procenu o tome da li osoba ima potencijal za više od jednog braka ili samo jedan.