Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 615325 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2021 poslato: 08. Maj 2019. 01:17:36 »
     Evo primer ~ ženski čart : moja Kuma Deni ~ 3 braka ~ 26-03-1968 Bgd u 02h05am (preminula 26-02-2018)

Totalna lunarna eklipsa 13-04 na 23° Vaga ; Delimična solarna eklipsa 28-03 na 08° Ovan ; Syzygy pak u Devica ...

(click to show/hide)

1. brak čini mi se negde 1987-1988 (rođena ćerka Avgust 1988, brak trajao par godina) on njen vršnjak
2. brak čini mi se negde 1994-1995 napr (bez dece, brak trajao par meseci samo) malo mlađi od nje (napr 3g)
3. brak upoznavanje sa kumom Bobanom kraj 1997, rođenje ćerke 09-05-2002, venčanje 09-05-2003 (mlađi od nje 6g) razvod negde sredina 2015-2016

Zaboravila sam iskreno detalje (tačne datume) a nje više nema, ali makar eto okvirno periodi... Inače i njena mama je imala 3 braka, i njena baka (mamina mama) a i sa očeve strane isto svako imao po barem 2-3 braka...[/font]
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #2020 poslato: 08. Maj 2019. 01:04:38 »
     Pa nije samo 7 polje vezano za brak, tu je 5 polje, Sunce i Mars (žena) tj Mesec i Venera (muškarac) isto tako arapske tačke braka & seksa i ostalih dogodovština u privatnom životu, pa sama snaga planeta (dal su bata zloće ili nisu) pa postavka neke planete u samom 7 polju, pa VT tog :desc: Ih... puno faktora za :84s:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže likica*

• * Administrator *
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 386
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #2019 poslato: 08. Maj 2019. 00:49:30 »
     E tek tu priču o 7-9-11 itd... ne uzimam za ozbiljno... jer po toj logici šta ako taj partner je već imao brak iza sebe, znači ti nisi više osa 3/9 polja, već se mrdaš dalje, osa 5/11 polja... Imam primere žena & muškaraca koji su imali više od 3 braka... i bez toga smatram da može da se utvrdi da li će osoba imati više brakova i kakav će koji brak da bude. Al otom-potom :pamet:
pa da je on imao i sto brakova to ne moras da gledas kroz moj natal,valjda se gleda koliko cu ih ja imati a, kroz te kuce se vidi da li je razveden,stariji,mladji ovakav i onakav....sta ce mi derivati,jedino da gledam kaakve su mu zene bile...pi sto me to zanima,recimo :D aj sutra cemo o tome ,ja koliko zelim brak,najmanje sam se time bavila,uvek posao,posao,posao i ako mi neko nesto kaze o ljubavi,ali ja sama nesto da blejim pa bas i nisam. no jedno znam nema vise vencanja,ali opet krpz sedam se vidi i nevancani brakovi...pa sad zamisli neko imao par nevencanih zajednica i kako bi sve uklopili....necemo da komlikujemo ,pobamo redom il dajte primetre koji jasno ukazuju sta je i kako.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #2018 poslato: 08. Maj 2019. 00:44:22 »
     E tek tu priču o 7-9-11 itd... ne uzimam za ozbiljno... jer po toj logici šta ako taj partner je već imao brak iza sebe, znači ti nisi više osa 3/9 polja, već se mrdaš dalje, osa 5/11 polja... Imam primere žena & muškaraca koji su imali više od 3 braka... i bez toga smatram da može da se utvrdi da li će osoba imati više brakova i kakav će koji brak da bude. Al otom-potom :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže likica*

• * Administrator *
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #2017 poslato: 08. Maj 2019. 00:30:44 »
     Bilo bi dobro dati primere natala koji imaju poklapanje opisa partnera.
Ako krenem tebe da analiziram, tj opis kod tebe, ja nema šanse da koristim Uran Neptun Pluton i ostale... evo 10min gledam takav čart i ne ide :lol: neće mozak na tu stranu :smeh:

nek kace ljudi te natale da vidimo,a ja neeeenoooo trazim treceg...i nikako mi nije jasno,a sutra cu o tome,razlicita su misljenja,mogla bi ih uklapati,ako ne gledam samo sedmu....nego,sedma se uklapa sa prvim,drugi brak se uklapa sa devetom kucom,a 11 bi trebala biti treci pod uslovom da mi sedma kazuje tri,ali kakava je garancija kad je tu merkur,blizanac suvladar...sutra nastavim,sad vec spavam.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #2016 poslato: 08. Maj 2019. 00:23:56 »
     Bilo bi dobro dati primere natala koji imaju poklapanje opisa partnera.
Ako krenem tebe da analiziram, tj opis kod tebe, ja nema šanse da koristim Uran Neptun Pluton i ostale... evo 10min gledam takav čart i ne ide :lol: neće mozak na tu stranu :smeh:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže likica*

• * Administrator *
« Odgovor #2015 poslato: 08. Maj 2019. 00:03:22 »
kod mene su uvek masili u opisu bracnog patnera,u mom slucaju dva bracna partnera i ne znam da li sam ispucala i poslednju sansu i da li ce se i treci desiti....kao intelektualci trt- mrt...prvi vozio autobus,drugi imao svoju firmu jaku za vodu, grejanje ,klime itd...u sustini je vodoinstalater, al eto uspesni....ko bi rekao po mom natalu?drugo,opis je uvek bio stranac....prvi nije bio stranac,jeste mesan polu madjar,polu srbin,ali iz srbije,moj komsija i krsten srbin,znaci daleko od stranca...drugi stranac ,bosanac u nemackoj  :histerija:,jedino ajd druge je vere....i kako ja sad da na to gledam kad simboliku ne pokazuje moj natal i kakao uopste da znam da ce se neko meni pojaviti u zivotu do kraja zivota sto u stvari zelim od detinjstva ,ali eto taj moj glupi neptun u prvoj kuci u strelcu ludak me omandjija :D help!hilfe!pomoc! :D

Van mreže Nobi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 21
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
« Odgovor #2014 poslato: 11. Januar 2019. 16:29:36 »
Uh bas puno toga...vise sam mislila da li jos nesto moze da ukaze na mesto upoznavanja bracnog partnera kroz tu 6 kucu osim standardno preko posla i u vezi posla...

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 733
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #2013 poslato: 10. Januar 2019. 19:00:57 »
Lajka hvala ti  <3 .
A imam jedno pitanje jos,posto je vladar 7 u 6 i obicno vladar ukazuje na mesto gde cemo upoznati bracnog partnera.Sta jos sve moze da znaci 6 kuca osim posla?

Rad, zdravlje posluga, tebi podredjeni zaposleni ili oni koji rade za tebe, kucni ljubimci, odeca, higijena, bolest, tetke, tece, strine, stricevi ujne, ujke

Van mreže Nobi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 21
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
« Odgovor #2012 poslato: 10. Januar 2019. 14:42:47 »
Lajka hvala ti  <3 .
A imam jedno pitanje jos,posto je vladar 7 u 6 i obicno vladar ukazuje na mesto gde cemo upoznati bracnog partnera.Sta jos sve moze da znaci 6 kuca osim posla?