Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850402 puta)

0 Članovi i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1518 poslato: 27. Decembar 2013. 12:30:07 »

jel mogu da zamolim Jadranku iz posta na 54str.da samo proveri u delu gde pise da je Venera u derivatnoj 2. Ili ko je slobodan od vas prisutnih članova.
Hvala  <3

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1517 poslato: 27. Decembar 2013. 00:38:52 »
     Ja ga normalno (džabe) skinula. Probaj sa mog linka :
http://www.scribd.com/doc/193696422/Aleksandar-Imsiragic-Knjiga-Vladarstava-u-Astrologiji
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Saša*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1166
  • Reputaciona snaga: 3785
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1516 poslato: 26. Decembar 2013. 23:29:28 »
     Evo ti link za ovu Imšinu knjigu. To je jedina knjiga koju uvek imam pored sebe (iako sam preko 20god u astro-vodama) jer mi odlično dodje kao podsetnik :aha:

     Knjiga Vladarstva - A. Imširagić

     Što se tiče simbolike VII polja i naših partnera, pisah baš o tome pre nekog vremena, dal ovde na ovoj temi, dal na nekoj drugoj, ne mogu da se setim. Ako nadjem taj post, postavim ga ovde opet :komp:

Ili ja nesto ne znam, ili traze da se skine knjiga sto se naravno placa. -.-"

P. S. I ja imam oziljak na glavi. :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1515 poslato: 26. Decembar 2013. 18:16:37 »
Imam ja oziljak na glavi, u vlasistu s leve strane i visini cela. Ali meni je vladar Asc. Ovan (glava), kao sto je i Mars vladar horoskopa. Mars u Devici 60 Mesec  :0: SunceŠkorpija.

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1514 poslato: 26. Decembar 2013. 00:48:52 »
Upravo tako! :ok:

E hvala ti Kockice , morala sam da pitam i proverim jer znam sebe nisam opusteni tip tako da spontano bilo kakvo drugacije upoznavanje ne bi nikada proizaslo u tako nesto :D

Ah da i neko mi je rekao da Mars konjukicja Mesec moze da da oziljak na telu , najverovatnije na glavi . Taj deo je takodje ispao tacan , poslednja dvojica : jedan 4 puta lomio nos i drugi operisao usi. Prvu dvojicu ne mogu da se setim tih detalaja :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1513 poslato: 26. Decembar 2013. 00:31:40 »
Neno a kako se posmatra da do upoznavanja sa partnerima dolazi preko prijatelja?

Npr gledajuci ove moje bitnije sve sam upoznala preko meni u tom momentu izuzetno bliskih prijatelja u kaficima . Je'l to moze da se pripise  Mesec :0: Mars ( kako je Mars vladar mog 11 polja , a njihovog 5 - prijatelji / kafic_)

Upravo tako! :ok:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1512 poslato: 26. Decembar 2013. 00:24:40 »
Neno a kako se posmatra da do upoznavanja sa partnerima dolazi preko prijatelja?

Npr gledajuci ove moje bitnije sve sam upoznala preko meni u tom momentu izuzetno bliskih prijatelja u kaficima . Je'l to moze da se pripise  Mesec :0: Mars ( kako je Mars vladar mog 11 polja , a njihovog 5 - prijatelji / kafic_)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1511 poslato: 25. Decembar 2013. 21:02:32 »
Citat
     Kod mene je vladar 7 polja Mars u 9 polju ~ ja nisam upoznala pokojnog Dudinog oca u inostranstvu, ali on jeste bio iz inostranstva, tj iz Hrvatske ~ mada ja to i dan danas ne gledam kao "inostranstvo" al ajd.. dodatno mi je to podpomogao i Jupiter u 7 polju... i on se doselio u Srbiju kada je bio ondak tamo rat ( Mars ) ona "Oluja" ili kako već...

     A ako bih gledala derivantno, vladar 7 polja je otišao u derivantno 5 polje ~ mi smo se upoznali u kafiću preko moje prijateljice (to je i dalje moje 11 polje, a planeta je Venera ...) Ja sam svaki dan morala da prolazim baš kroz taj kafić da bih došla do posla (taj kafić je u sklopu vlasništva te firme bio dok sam tamo radila) i tako smo se stalno pozdravljali i na kraju sam posle 3 meseca pristala da popijemo kafu... ostalo je istorija...

     Inače, svi partneri koje sam imala su ili bili iz inostranstva ili pak druge vere od mene ~ to je em Jupiter u 7 polju, em vladar 7 polja u 9 polju. Svi su na neki način bili vezani za "put" i "kretanje" ~ em Jupiter Ovan em Mars Blizanci ~ zbog posla, em su svi na neki način voleli da se bave sportom.



     Simbolika tog 3 polja se ostvarila ne kroz komšiluk, već kroz predškolsko :lol:[1]A moj prvi dečko sa kojim sam bila jako dugo, upoznali smo se u predškolskom (i dan-danas smo prijatelji) bavi se sportom (i ime mu je u simbolici Mars planete dodatno ~ Mars u nj 3 polju = ime) a radi kod privatnika u osiguranju (vl. njegovog 10 polja je u Jarac sa Saturn u njegovom 4 polju ~ privatan biznis, a Saturn je taj koji čuva, ogradjuje itd... i ima :60: sa Sunce Pluton ~ preko oca je došao na to radno mesto, a ima i :120: Neptun i :90: sa Uran ~ nevoljno je pristao na sve to, ali da udovolji svom ocu...) Okoreli je sportista i zagovornik zdravog života. Inače nj :nat: Venera je baš na mom :nat: Mars egzaktno.

     Drugi posle ovoga je kolega sa posla - taksista - vl. njegovog 1 polja u njegovom 3 polju Mars u Blizanci pa na :EKV: izmedju Venera i Jupiter ~ inače je po struci trebao da bude dizajner, ali je prekinuo školovanje i krenuo da taksira... isto zaljubljenik u zdrav život i sport. I danas u svojih 53god izgleda super ~ a što je najsmešnije :lol: nedavno se preselio na par kilometara od mene :lol: pa eto opet simbolike Blizanci i 3 polja :lol: Inače, njegovi :nat: Sunce Venera su tačno egzaktno na mom :nat: Mars + njegovi :nat: Mesec Mars su kod mog Jupiter u 7 polju. Dolazi iz iste pola-pola porodice kada je reč o veri kao i ja - mešanac pravoslavnog i katoličkog.

     Treći, Dudin otac, bavio se svim i svačim, aj da kažemo bio je "trgovac" i puno je putovao. Nije nešto preterano bio zagovornik sporta i zdravog života, al nije baš ni bio raskalašan. On je bio poreklom iz Hrvatske kao što sam rekla. Koliko god to čudno zvučalo, nisam stigla da ga upoznam. Jurio me je 3 meseca, 3 meseca smo se zabavljali i to je bilo to. Ja ostala trudna, nisam znala i u tom baš periodu ga ostavljam. I ostalo je opet... istorija... Njegov :desc: :0: moj :nat: Mesec i njegovo Sunce Merkur :0: moji Jupiter Hiron u 7 polju.
 1. (ja malo drugačije delim te obrazovne institucije ~ 3 polje je predškolsko (jaslice, vrtići, obdaništa u današnje "moderno" vreme) 5 polje je osnovna škola, 7 polje srednja & viša škola i naravno 9 polje više obrazovanje tipa fakulteta itd...)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1510 poslato: 25. Decembar 2013. 20:56:03 »
Hvala za knjigu.  :fala: Potrazici ja taj tvoj post, ne moras da se cimas.  :uci:

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1509 poslato: 25. Decembar 2013. 20:52:18 »
     Evo ti link za ovu Imšinu knjigu. To je jedina knjiga koju uvek imam pored sebe (iako sam preko 20god u astro-vodama) jer mi odlično dodje kao podsetnik :aha:

     Knjiga Vladarstva - A. Imširagić

     Što se tiče simbolike VII polja i naših partnera, pisah baš o tome pre nekog vremena, dal ovde na ovoj temi, dal na nekoj drugoj, ne mogu da se setim. Ako nadjem taj post, postavim ga ovde opet :komp:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."