Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 623047 puta)

0 Članovi i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 10
  • mimica has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2076 poslato: 06. Februar 2020. 12:52:37 »
otvorila sam ja. ne bih vezivala taj mesec za njegovu profesiju jer je to po derivacijama njegovo deveto polje. pre bi bilo ovo sunce na 15 stepenu skorpije u tvojoj sestoj a njegovoj 12.kuci.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35809
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2075 poslato: 03. Februar 2020. 07:33:59 »
     Srećice, ne mogu da otvorim link od natala, Tinypic ne radi, jel možeš da zameniš u potpisu karu?
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 49
  • Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #2074 poslato: 02. Februar 2020. 23:59:30 »
     Neki put i samo 2 polje može da pomogne pri utvrđivanju zanimanja neke osobe, jer je to polje novca, tj izvora prihoda :aha:
Zanimanja kao simbolike?
Meni je to mesec u 3. kuci- bloger mozda? A inace taj mesec je u kvadratima ima samo sekstil sa asc
Verovatno zarada nije velika zbog ovih kvadrata ili cu nalaziti na prepreke ( sto i jeste tako).

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1131
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #2073 poslato: 31. Januar 2020. 15:04:53 »
     Neki put i samo 2 polje može da pomogne pri utvrđivanju zanimanja neke osobe, jer je to polje novca, tj izvora prihoda :aha:
To u mom slucaju(ukoliko partnera budem uopste imala, posto sam ozbiljno pocela da sumnjam) znaci da ce partner da prodaje **** za bubrege  Merkur Blizanci u II derivatnom :histerija:

Van mreže mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #2072 poslato: 31. Januar 2020. 10:45:22 »
ja sam gledala po derivacijama, pluton u skorpiji  tj. njegovo deseto polje, mozda psihijatar, pa ako se u celu simboliku ukljuci i 7.polje koje pocinje u ribama....medicina..
a slazem se sa AmarNat, ako bismo u celu  simboliku ukljucili i marsa u ovnu, lekar koji radi pri nekoj vojnoj ustanovi...
a izgled bas ne  umem da odredim zbog ovih riba, moze biti i izrazito svetao i izrazito taman...

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35809
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2071 poslato: 31. Januar 2020. 10:18:34 »
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4193
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #2070 poslato: 31. Januar 2020. 09:26:59 »
uvek bih isto tumacila.   :kisikisi: :kisikisi:po derivacijama. sta bi ti meni rekla po derivacijama za zanimanje mog bracnog partnera ?

Kod tebe tek svasta moze biti. Ako se gleda i Mars i Jupiter simbolika je presiroka. Narocito Jupiter u Blizancima...
Mislim da se to teško može videti. Ok osobine i fizicki izgled ali zanimanje jok :D
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #2069 poslato: 30. Januar 2020. 19:29:49 »
uvek bih isto tumacila.   :kisikisi: :kisikisi:po derivacijama. sta bi ti meni rekla po derivacijama za zanimanje mog bracnog partnera ?

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4193
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #2068 poslato: 30. Januar 2020. 15:45:35 »
Hvala.  <3 sedmo polje pocinje u ovnu sa retro marsom u cetvrtoj i severnim cvorom u 7.  retro mars u jarcu bih gledala kao partnera koji je stariji od tebe i sa kojim si duze bila u vezi ili ste vise puta obnavljali vezu zbog retrogradnosti (Mladji dve godine od mene mada izgleda starije. Nije bilo prekida komunikacije ili veze ni na dan) sa severnim cvorom rekla bih da je tebi partnerstvo bas jako bitno (bitno jeste mada sam do njega bila vise sama nego u vezi), na tom polju se osecas ostvareno a moze doneti i muskarca jako lepih crta lica (meni lep, ali subjektivnost :D ). posto je vladar u cetrvtoj rekla bih da ste se upoznali preko porodice, porodicnih priatelja ili jednostavno da je iz mesta , odnosno blizu mesta stanovanja gde si zivela pre braka sa njim (Upoznavanje preko posla, radili zajedno. Nije iz mog mesta, nije ni tako blizu, 40ak km udaljenost) po derivativnim poljima njegovo zanimanje bi trebalo biti nesto vezano za vojsku, policiju ?? uz ovu opoziciju sa suncem, nikako ne trpi autoritete na poslu (Masinski inzenjer, nema veze sa policijom i vojskom, barem za sad. Kad mu posao ne odgovara, menja, ne trpi, ne ceka) .isto tako bih rekla da je njemu primarna porodica jako bitna, ali da je imao problema sa ocem (Jeste mu bitna porodica, brine oko njih a sa ocem sve ok, nije imao neki problem sa roditeljima). please, feedback  <3

Evo odgovori gore :)
I ja sam isto kao ti tumacila, na prvu loptu mi je tako delovalo ali simbolika je izgleda beskonacna, tesko je ubosti neke stvari.
Nadam se da pomaze, barem da se prosiri simbolika i drugacije gleda na neke aspekte.
Natal

* Things are always working out for me *

Na mreži mica77*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 227
  • mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!mica77 is awe-inspiring!
« Odgovor #2067 poslato: 30. Januar 2020. 15:13:59 »
ako hoces jos da vezbas evo ti i moj natal :)

https://imgur.com/orzQFzK