Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850419 puta)

0 Članovi i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1578 poslato: 10. Januar 2014. 11:16:05 »
kazes ovaj covek nema zenu...A sta mislis da nas upoznas,gle sto nam lepa sinastrija,jos rodjeni isti dan! :D

Moj Jupiter  :60: njegov  Mesec  SunceMars
njegov  Jupiter  :120: moje  Sunce
svetla su nam u aspektu,  :120::0: sto je bas lepo...
moj  Mars na njegovoj  Venera pa eto i malo strasti...
malo kvari sliku ovaj njegov  Saturn na mom Mesecku da ne bi sve islo ko po loju
ih,a meni u kartici bas stoji neki stariji tip! :rolf:

Hjoooj, matchmaking između Strijelaca preko Strijelca :D

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1577 poslato: 10. Januar 2014. 00:23:40 »
Pa ja sam vežbala prvo sa kartama (uglavnom) žena,  koje su udate, pa sam tek posle prešla na ove kao iskušenje.
A zašto onda ljudi postavljaju sinastrije svakojake  sem ako ne žele da vide da li im se ta osoba uklapa u natalnu priču? !
Uostalom , nisam ja te koja je postavila teorije. A vala nisu ni izučavali (Ptolomej - ako se već bavio time) da bi samo potvrdili, već  da bi verovatno kroz poznate i primere sa potvrdama, mogli "predvidjati"..

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1576 poslato: 10. Januar 2014. 00:00:42 »
Kockice, evo virni malo ako imaš kad :)

sad nesto gledam,nije mi bas jasna poenta ove teme...Analiziramo VII polje,tj buduce brakove,kako onda dati feed na tako nesto ako se to jos nije desilo...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1575 poslato: 09. Januar 2014. 17:50:47 »
preoduševljena znanjem očajne domaćice.....

Lakše konju bez samara 
 :D :D :D :D :D

Oboje smo rodjeni u istom gradu,a sad oboje zivimo u drugoj drzavi u istom gradu tako da nam je mesto rodjenja sa ovog sadasnjeg aspekta u inostranstvu.A ovo da se radi o mestu pored vode-moja kuca je skoro na samoj obali reke a on zivi na drugom kraju grada isto blizu vode. A evo kako se na mene odrazio ovaj Uran i Neptun u 4.-dosta puta sam se iznanada selila(Uran) i sad imam svoju kucu bas pored vode(Neptun)
Pa izgleda da vam je to zajedničko, selidbe.

Partner na vrhu 4 polja ima znak Blizanaca, pa je to primarni znak čestih selidbi. Život obično započinje u zgradama, a neretko se u kući živi i sa rodjacima. Razigrano detinjstvo. Ali kako je veoma aflikovana planeta, osoba ako ode u inostranstvo očekuju ga nesreće, mogući lomovi i udesi. Osoba nema jasan osećaj gde mu je mesto pripadanja, što zbog znaka Riba(nedefinisano), što zbog samo tog što se vladar derivatnog 4 našao u derivatnom 12(opet prirodno polje Riba). U stvari to ga i tera na daleka putovanja, traži korene, u najudaljenijim mestima, život u askezi. Ali mu konjukcija sa Venerom, daje lepo kućno vaspitanje. Mdjutim aspekt Merkur90Mars i Saturn ukazuje da ima sukobe ili mržnju prema strancima, veoma loš odnos i svadju s prijateljima)što zbog toga što su Mars i Saturn vladari derivatnih 9 i 11, što zbog toga što su u derivatnom 9 polju i znaku koji prirodno vlada strancima). Ovde bi moglo da se kaže i da je njegova kuća ili porodica upravo u inostranstvu, zbog nekakvog bega od strane vlasti ili mešetara, žrtve su državnog sistema i sl.

~Vrh 5 polja u znaku Raka pokazuje da je neku žensku osobu voleo poput majke, reklo bi se da je ona obeležila njegov život. Ovaj muškarac traži savete svoje majke, ali ne nailazi na podršku. Kako je u znaku Bika, može ukazati da je ta najveća ljubav koja mu je obeležila život u stvari udata žena, sa kojom nije mogao da ostvari vezu kakvu je zamišljao. Njegova porodica može biti velika, a da u njoj pretežno ima ženske dece, tetki puno. Jer je naglašen znak Bika kroz bliske rodjake - derivatno polje 3. Ali kako je aflikovan, svaka sudbinska ljubav u životu tih žena, je na neki način prenečena na njega. Umesto sreće, uvek se desi neka nesreća, koja ih sve povezuje. Jer je dispozitor u 90 sa Mesecom. Takodje, ovde verovatno da i ti znaš mnogo više o svojim emocijama, jer se nalazi u konjukciji sa zvezdom Algol. O tome, neka ti pričaju iskusniji od mene...i sa iskustvom ličnim. Pa ti to može otkriti sa kakvom se nesrećom nosio taj čovek. Jedno je sigurno, kada je vladar 5 polja ljubavi u derivatnom 3, da je moguće imao neku vezu s rodjakom, a da to nije ni znao.

~Mesec se našao u derivatnom 3 polju, pa ukazuje da osoba ima sklonosti ka pisanju - a u znaku Bika, mora imati neke veze sa kulinarstvom, a ponekad i sa pesništvom, al svakako sa nečim što se više pripisuje ženama, ženskim veštinama...

~Vrh derivatnog 6 polja ili opis posla bračnog partnera, sa znakom Lava ukazuje da bi osoba mogla biti šef i u konjukciji sa vladarem njegovog MC - Jupiterom, naglašava tu mogućnost.
Medjutim kako su ovde vladari 6 i 10 u derivatnom 12 polju, njegovo zdravlje fizičko je narušeno zbog psihičkog, i obratno. Razlog tome može biti da radi u instituciji zatvorenog tipa. Jupiter kao vladar profesionalne orijentacije, na poslednjem stepenu znaka Vodolije, pokazuje da je ova osoba doživela neki visok uspon, ali očigledno i pad s te pozicije, jer se našla u nesrećnom 12 polju. Dispozitor je u derivatnom 10, neaspektovan, ne daje podršku, ali je pod vladavinom Jupitera. Dakle, ova osoba stavlja glavu u torbu svojim poslom, opasno zanimanje, u vazdušnom znaku Vodolije, a sa Uranom u derivatnom 10, vatreni znak, upravo opasno, dinamično, svakako sa tim da je ili u uniformi ili šef, pa bih rekla da ima veze sa avijacijom ili vojskom.
--------------eventualno brodovima, velikim organizacijama(Vodolija).

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1574 poslato: 09. Januar 2014. 17:47:45 »
Što mi je drago zbog vas  :histerija:
Pa taman taj Jupiter da doprinese i malo na saradnji, iako nije ljubavni aspekt, ovde bi odradio ono što kod drugih ne bi ;)

Ali to je ta generacija, nažalost...znam jednog fenomenalnog sportistu iz B&H ili RS, ili kako god, s obzirom da su rodjeni u SFRJ, a koji je takodje imao lošu priču. I dalje je free.

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1573 poslato: 09. Januar 2014. 17:09:44 »
Kockice, evo virni malo ako imaš kad :)



kazes ovaj covek nema zenu...A sta mislis da nas upoznas,gle sto nam lepa sinastrija,jos rodjeni isti dan! :D

Moj Jupiter  :60: njegov  Mesec  SunceMars
njegov  Jupiter  :120: moje  Sunce
svetla su nam u aspektu,  :120::0: sto je bas lepo...
moj  Mars na njegovoj  Venera pa eto i malo strasti...
malo kvari sliku ovaj njegov  Saturn na mom Mesecku da ne bi sve islo ko po loju
ih,a meni u kartici bas stoji neki stariji tip! :rolf:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1572 poslato: 09. Januar 2014. 14:42:42 »
Oboje smo rodjeni u istom gradu,a sad oboje zivimo u drugoj drzavi u istom gradu tako da nam je mesto rodjenja sa ovog sadasnjeg aspekta u inostranstvu.A ovo da se radi o mestu pored vode-moja kuca je skoro na samoj obali reke a on zivi na drugom kraju grada isto blizu vode. A evo kako se na mene odrazio ovaj Uran i Neptun u 4.-dosta puta sam se iznanada selila(Uran) i sad imam svoju kucu bas pored vode(Neptun)
jako je bitno da stoje podaci rodjenja na kartama. Nikog ne zanima ovde ko si ti radi neke zavere, vec: -simbolika i drugo je sto ti niko ne moze videti da li su planete stacionirane, da li su krenule retro ili direktno u periodu oko rodjenja, samim tim i tumacenje se moze promeniti za 180'.

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1571 poslato: 09. Januar 2014. 12:08:42 »
Sto ja,nije valjda da verujes mojim pisanijima?!

Salim se malo...Nego kad odem na link pise image file has expired

Kockice, evo virni malo ako imaš kad :)


Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1570 poslato: 09. Januar 2014. 09:54:47 »
Kako misliš rodjeni ste u inostranstvu? Ako ste rodjeni oboje u istom mestu, onda ste jedno drugom sugradjani.
Ako bi gledali vrh 7 u Ribama, partner bi bio stranac ili neko ko i nije iz istog mesta rodjenja. Nadalje, Neptun kao vladar jeste u 4, pa ukazuje na poreklo isto, ali vrh 4 je u Strelcu, tako da ne bih rekla da je iz istog mesta rodjenja, već samo da ste oboje pravoslavne vere, Jarac ukazuje da je iz siromašnije sredine, ili ne tako plodne. SAturn kao dispozitor jeste na samom IC, pa ukazuje da partner tebi dolazi, njemu je to inostranstvo, a tebi domaći teren. (Jarac su Srbija i Bosna...)
Njegova kuća je u znaku Blizanaca, te merkur iza DC, a u Ribama ukazuje da se radi o mestu pored vode, manje mesto, a kako je to derivatno 12 polje - vladar 4 u 12 polju, neka tuga ili nesreća vezana za jednog roditelja. Smrt ili davljenje...

Oboje smo rodjeni u istom gradu,a sad oboje zivimo u drugoj drzavi u istom gradu tako da nam je mesto rodjenja sa ovog sadasnjeg aspekta u inostranstvu.A ovo da se radi o mestu pored vode-moja kuca je skoro na samoj obali reke a on zivi na drugom kraju grada isto blizu vode. A evo kako se na mene odrazio ovaj Uran i Neptun u 4.-dosta puta sam se iznanada selila(Uran) i sad imam svoju kucu bas pored vode(Neptun)
Natal

[url=htt

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1569 poslato: 08. Januar 2014. 23:41:29 »
Sto ja,nije valjda da verujes mojim pisanijima?!

Salim se malo...Nego kad odem na link pise image file has expired
Nisam primetila.
Pa ....ponestalo mi inspiracije, :D