Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 850430 puta)

0 Članovi i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1588 poslato: 14. Januar 2014. 15:35:23 »
Jupiter u Jarcu bi dao staro znanje ili ono koje se prenosi s kolena na koleno, a i s vladarem 6 u Jarac je državni posao.

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1587 poslato: 14. Januar 2014. 15:10:24 »
:38s: jeee bice i od mene astrolog :D hvala vam cure .Sad mi je ovo podsticaj da idem jos da ceprkam i istrazujem.Mozete mi samo rci ovo sto sam povezala sa njenim zvanjem/da je mozda pravnik,advokat ,sudija ili da jednostavno radi u nekoj pravnoj ustanovi?

Ja mislim, a ja sam početnik kao i ti, da njena derivatna šesta koja počinje u Strijelcu a Jupiter je također u šestoj može dati nekog ko se bavi pravom, a ovaj Jarac u šestoj da da okolinu u kojoj radi - npr., neka stara zgrada ili sl. Na njenom dervatnom MC je Bik a Venera je u sedmoj, što može značiti da joj je karijera povezana sa javnošću, sedma označava i sudske sporove, parnice, sud, ali ja ne znam koliko je to u kontekstu zanimanja i koliko se Bik može povezati sa pravom ...

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1586 poslato: 14. Januar 2014. 14:52:25 »
 :38s: jeee bice i od mene astrolog :D hvala vam cure .Sad mi je ovo podsticaj da idem jos da ceprkam i istrazujem.Mozete mi samo rci ovo sto sam povezala sa njenim zvanjem/da je mozda pravnik,advokat ,sudija ili da jednostavno radi u nekoj pravnoj ustanovi?
Natal

[url=htt

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1585 poslato: 14. Januar 2014. 14:14:01 »
Mislim da si baš ok.tumačila. Ako je ovaj Mesec u 8 polju i 90 Jupiter, posle toga što je Rak na vrhu 7mog, koji ukazuje da bi brak bio iniciran trudnoćom ili se u brak ulazi zbog toga što partnerka ostane u drugom stanju, onda bi ova separacija mogla da ukazuje da u tom momentu to nije bila njena želja, ali dobro. Onda dolazi ovaj trigon s Merkurom što bi ukazalo na pametnu odluku.....

A u njenoj derivatnoj petoj je Uran koji uvijek govori o neplaniranim trudnoćama, u sekstilu sa Mjesecom - sa povoljnim ishodom ...

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1584 poslato: 14. Januar 2014. 14:08:13 »
Mislim da si baš ok.tumačila. Ako je ovaj Mesec u 8 polju i 90 Jupiter, posle toga što je Rak na vrhu 7mog, koji ukazuje da bi brak bio iniciran trudnoćom ili se u brak ulazi zbog toga što partnerka ostane u drugom stanju, onda bi ova separacija mogla da ukazuje da u tom momentu to nije bila njena želja, ali dobro. Onda dolazi ovaj trigon s Merkurom što bi ukazalo na pametnu odluku.....

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1583 poslato: 14. Januar 2014. 13:47:50 »

Evo jedne muske karte koju sama tumacim ali ne znam da li sam na dobrom putu.
Ja bih rekla da je  njegova partnerka dosta osecajna,nezna,porodican tip(zbog Raka na vrhu sedme).Mozda brakom dobije i stan ili kucu ili brzo zasnuju porodicu.e sad s obzirom da stepen vrha sedmog polja odgovara vagi a i sam vladar u vagi mozda ona ima neke veze sa pravom???A i ovaj aspekt Mesec trigon Merkur treba da da ucenu i inteligentnu zenu?Vladar sedme u Vagi -ona je dama,lepih manira. Ako neko moze samo da mi potvrdi ima li ikakve logike ovo moje tumacenje?
Natal

[url=htt

Van mreže momira.đ*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 96
  • Reputaciona snaga: 107
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1582 poslato: 10. Januar 2014. 19:38:59 »

Takodje, Venera će u 25oj preći u Strelca, vidi jel prešla sad u tom chartu Solar arc combined s Natal i progressed. Što znači da će obrazovati opoziciju s Jupiterom natalnim, koji je suvladar ili drugi vladar 7 polja.

jeste presla u ovom chartu koliko vidim

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1581 poslato: 10. Januar 2014. 18:13:07 »
Po ko zna koji X, Venera je u PRVOJ, ne u 12.
I uopšte ti se crno ne piše, jer ima jedan jedini aspekt, pozitivan s Merkurom koji je na MC, u svom znaku, a dispozitor Venere je odvodi u njen znak, uostalom recepcija je pa ukazuje na ISHOD!!!! Mars je odvodi u 11 polje, a ovde Ti voliš da dominiraš, pa ako ti se crno piše, onda kreni od početka.
nemam pojma odakle ovako povezuješ, kad u startu ne postaviš tačnu "formulu zadatka"?????????????????????

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1580 poslato: 10. Januar 2014. 18:00:41 »
Kod mene u natalu vrh sedme u biku, donosi mir i "kucicu u cvecu", u braku... ali zbog venere kao vladara  sedme kuce u 12 nije dobar položaj za brak, jer partner ima sklonost da vara, pa brak u ovom položaju nema perspektivu. Znaci,  partner može biti i sa sklonostima koje ga vode u sukob sa zakonom, sa ne lakim posledicama. Neretki su i psihički problemi partnera, kao i sklonost alkoholu. Brak sa umetnikom mozda... ili da je partner povezan s institucijama zatvorenog tipa, laboratorije, instituti .... Zato sam jednom pitala, mozda medicinski radnik...
Kako god okrenem, crno mi se pise.  :iju:  xD

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1579 poslato: 10. Januar 2014. 12:00:20 »
Hjoooj, matchmaking između Strijelaca preko Strijelca :D

 :rolf:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...