Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 2473 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1096
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #70 poslato: 06. Septembar 2017. 22:30:14 »
e, pa nisam ja rekla da im je Saturnov tranzit doneo ljubav, vec da se ljubav dogodila uprkos tome...a kod njih dve Sade Sari su oznacile i potpuni preobrazaj u dotadasnjem zivotu, obe su bile mlade 19 godina kada su se udale i prakticno od devojcice prekonoci postale majke i zene...

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #69 poslato: 06. Septembar 2017. 22:04:20 »
ne znam kako tranzit Saturna preko meseca moze donet ljubav? meni je to vise urnisanje na emotivnom nivou grubo receno neka vrsta odrastanja...al eto lepo procitat da nekom uspelo

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #68 poslato: 06. Septembar 2017. 21:56:54 »
Sad se setih da pogledam i za moju tetku koja ima fenomenalan brak. sad ce i zlatnu svadbu da proslavlja takodje je upoznala teca kad je bila u prvoj fazi Sade Sati.

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #67 poslato: 06. Septembar 2017. 21:52:42 »
Moja snajka kada je usla u veyu sa mojim rodjakom bila je u prvoj fazi Sade Sati, udala se vrlo brzo kad je bila u II fazi Sade Sati. Brak u kome imaju troje dece i traje vec 25 godina i i dalje su zaljubljeni.Jedan od najskladnijih parova koje znam. Mesec joj je u ribama a Saturn u blizancima i to retro... ima nade za ljubav tokom Sade Sati <3 <3 <3

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35520
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #66 poslato: 05. Septembar 2017. 17:12:07 »
     Pa sve zavisno od ostalih planeta :hum: Generalno, po Djotišu, veze koje se tada dešavaju su sudbinske (retko kad sa happy end-om ~ sem u slučaju da je sam D1 tj D9 dobro postavljen što se tiče yoga za ljubav & brak)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
« Odgovor #65 poslato: 05. Septembar 2017. 17:06:52 »
     Ček, 3 faza Saturn Jarac - znači :nat: je Mesec u Strelac ?

Da, ova moja sasava prijateljica .... pa nikako da utvrdim
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #64 poslato: 05. Septembar 2017. 17:04:45 »
     Ček, 3 faza Saturn Jarac - znači :nat: je Mesec u Strelac ?
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #63 poslato: 05. Septembar 2017. 17:03:27 »
Hmmm
Lepo bom
I ja sam nadrljo ko žuti sa tim sadesati Al ok, kod mene i ne cudi sa Mesec u Lav
Al ako je saturn u Jarcu? Još tu je i lll faza SadeSati, pa nešto posumnjah da će loše da krene zbog domicila!

Dalje?
Ima li još ko šta da iznese a da ima saturn u jarcu? (Da budem jasniji)
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #62 poslato: 05. Septembar 2017. 16:59:10 »
     Lično, u 1 fazi SS ( Saturn u Lav ~ pa tako i Saturn povratak - XI polje) bila sam već par godina u vezi sa starijim kolegom sa posla (15 godina stariji ~ bilo je prelepo) I kako se :tr: Saturn približavao Venera tako se naša veza hladila, jer mi je natalno Saturn vl. 5 polja (a veza je počela kada je Saturn bio u Blizanci - kod mog Mars vl. 7p, tj kod nj Sunce Venera :as: Vaga inače)

Kada je :tr: Saturn došao do same Venera tako se veza prekinula (vrlo prijateljski prekid) i posle kraćeg vremena sam upoznala Dudinog oca i kada je počela 2 faza SS ( Devica Mesec XII polje) tako ja prekidam taj odnos. 6 meseci kasnije, kada je :tr: Saturn bio :retro: i bio na granici izmedju Devica i Lav , Dudin otac gine u saobraćajnoj nesreći... 2 meseca posle toga dolazi Duda te tako 2 faza SS je bila na svim poljima (fizički-emotivno-psihički) užasna... preživljavanje post-porodjajne depresije u 2 fazi je zaista teško...

Kada je :tr: Saturn pokrenuo 3 fazu SS ( Vaga :as: Sunce Merkur itd...) ja sam bila totalno zatvorena u svojoj ljušturi i ništa mi nije išlo od ruke, ni sa Bik (koji je nešto u to vreme čak redovno zvao i pitao kako sam bla bla bla)  U tom periodu sam se "zakačila" za Spasoja... i svi znamo kako se to neslavno završilo...

Tako da moje lično iskustvo sa 1-2-3 fazom SS je generalno (uslovno rečeno) loše... a opet... i nije... jer me je naučilo neke stvari i dalo mi je bolju sliku nekih ljudi iz moje okoline i realno mi je skinula ružičaste naočare da bih mogla da odrastem i što se tiče emocija i onoga što meni zaista treba u životu u ljubavi.
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #61 poslato: 05. Septembar 2017. 16:36:38 »
Koliko je dobro odpoceti tokom Saturnovog prelaska preko meseca ljubav? (sadesati)

Šta kaže vaše iskustvo?
sve ostalo sam ja!

-vivi-