Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 2529 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #60 poslato: 19. Mart 2015. 08:44:14 »
i ja sam u Sade satima,
i zaista nista teze nego obicno, (ili sam se navikla, ne znam ni sama sta da kazem)
trenutno tr.saturn u strelcu, i trudim se da sredim potkrovlje, sa sto manje para, da kupim namestaj (cerki sam ostavila stan na 1 spratu)..a sve to ima logike-jer- dispozitor jupiter je u 4 kuci-pa punim kucu, sredjujem,ulazem...
Napeta malo jesam, jer za sve treba para, a znamo kakva su vremena,sta da vam o tome pisem,svi smo u istom cabru ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #59 poslato: 19. Mart 2015. 08:18:41 »
Krajem decembra mi je poceo sade sati. Prethodni sade sati je bio kad sam krenula u peti razred pa je trajao do kraja druge godine srednje. U tom periodu su mi poceli problemi intenzivni u kuci sa dedinom demencijom i agresijom prema meni. Krajem sade sati perioda sam pocela da budem depresivna i jako sam se promenila. Tada pocinje i moje traganje za visim smislom postojanja.
Sta ce ovaj novi period da donese ne znam? Saturn mi je inace isturen u karti pa me nije stedeo ni mimo sade sati perioda. Da li ima nekih iskustava da se i nesto lepo desilo? Ja sam na primer diplomirala konacno nakon pocetka 1. faze sada.
draga, imas saturna u 1 kuci, kao i ja-pa ga nosis celi zivot na glavi,
veruj mi - sade neces ni osetiti, bas zato-navikla si na njega-jer ga nosis sve vreme;)
tr.saturna kroz 8 kucu- e to pogledaj ...
a seda ti nam esec i merkur, manja otezanja vezana za novac(merkur vl 2 kuce)i osecanja(mesec)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #58 poslato: 19. Mart 2015. 08:11:27 »
Sade Sati i kod mene... Mesec mi je u strelcu, tako da prva faza jos malo pa gotova. Sto se tice mog iskustva, s obzirom na to mi je ujedno bio i povratak saturna kad je saturn usao u znak skorpije, nije mi bilo lako. I bas imam utisak da to traje i traje.. Trzavice i nezadovoljstva u kuci, pa dosta problema sa jednim zubom, svadje i nedoumice, da raskinem ili ne...Bilo je lepih stvari, diploma, pa veridba ipak, putovanja...Doduse, ja ne znam tacno sta bi oD toga bio uticaj Sade Sati, a sta nekog drugog tranzita i sl., ali ovih zadnjih par godina, bas cesto osetim neko nezadovoljsto, u jednom momentu znam sta hocu, u sledecem nemam pojma. Totalno zbunjena.

posto ti je mesec vladar ASC, to uzrokuje promenljivo raspolozenje
Mlada si ti, sto se tice Sade sati, imam iskustvo tih prvih Sade sati oko 28 godine-one se ne osete tako jako, verujem da druge deluju jace one oko 56 godine.

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 667
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
« Odgovor #57 poslato: 19. Mart 2015. 08:06:56 »
Krajem decembra mi je poceo sade sati. Prethodni sade sati je bio kad sam krenula u peti razred pa je trajao do kraja druge godine srednje. U tom periodu su poceli problemi intenzivni u kuci sa dedinom demencijom i agresijom prema meni. Krajem sade sati perioda sam pocela da budem depresivna i jako sam se promenila. Tada pocinje i moje traganje za visim smislom postojanja.
Sta ce ovaj novi period da donese ne znam? Saturn mi je inace isturen u karti pa me nije stedeo ni mimo sade sati perioda. Da li ima nekih iskustava da se i nesto lepo desilo? Ja sam na primer diplomirala konacno nakon pocetka 1. faze sada.

Van mreže kalina*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 664
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
« Odgovor #56 poslato: 16. Decembar 2014. 22:34:42 »
1. faze Sade sati i kod mene pri kraju.
Ukratko: vrlo intenzivan i aktivan period posebno u proteklih godinu dana - rešavanje tatinih hroničnih zdravstvenih problema i prateće komplikacije ( krenuo je na dijalizu posle mukotrpnog perioda ubeđivanja i borbe) preseljenje u drugi grad, bolje reći i drugu državu jer sam od 2009. živela u Bosni, a sad sam se vratila u Srbiju ali ne u rodni kraj, novo okruženje, novi ljudi u mom životu, manjak slobodnog vremena, mnogo obaveza, venčanje, trudnoća. Većinu ovog do pre samo godinu i po nisam mogla ni da zamislim.
Kroz celu 1. fazu je bilo borbe, stresa, psihološki teških perioda, pritisaka, neprospavanih noći.
Kad se podvuče crta, ovo jeste sveukupno pozitivan period za mene, uz specifičan Saturnov pečat težine na duši. Možda me malo štiti to što natalno imam egzaktan sekstil Saturna i Meseca, ne znam.
Svakako mi sledi udarna faza Sade sati pa ću moći realnije da procenim i taj aspekt.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #55 poslato: 19. Novembar 2014. 08:33:28 »
Sade Sati i kod mene... Mesec mi je u strelcu, tako da prva faza jos malo pa gotova. Sto se tice mog iskustva, s obzirom na to mi je ujedno bio i povratak saturna kad je saturn usao u znak skorpije, nije mi bilo lako. I bas imam utisak da to traje i traje.. Trzavice i nezadovoljstva u kuci, pa dosta problema sa jednim zubom, svadje i nedoumice, da raskinem ili ne...Bilo je lepih stvari, diploma, pa veridba ipak, putovanja...Doduse, ja ne znam tacno sta bi oD toga bio uticaj Sade Sati, a sta nekog drugog tranzita i sl., ali ovih zadnjih par godina, bas cesto osetim neko nezadovoljsto, u jednom momentu znam sta hocu, u sledecem nemam pojma. Totalno zbunjena.
draga,
tebi je Saturn vladar 7 kuce, i Sade sati znaju da donesu poznanstvo sa eventualnim parterom, a tebi i veridbu!:)
Kolebanje je normalno da imas -preispitivanja-jer satrun seta kroz tvoje polje ljubavi-jeste tu sko, ali je analogno znaku lava ,jer je 5 polje.
I ja imam mesec u strelcu,i prodje mi ta 1 faza,
sad kad udje saturn u strelca od decembra ulazimo u vrhunac sade sati,
meni nije teze nego sto je inace, mozda me blokira kad sedne na 18 stepen strelca i moj natalni mesec.
Tebi je na 3 stepnu mesec, pa ces pre da osetis ...javi sta je bilo:)

Van mreže Anne*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1245
  • Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!Anne is awe-inspiring!
« Odgovor #54 poslato: 11. Novembar 2014. 22:50:07 »

plutonac*

• Gost
« Odgovor #53 poslato: 03. Jun 2014. 18:06:41 »
kad prodje mesec pluton period i sebe resis,mislis da si resio al nisi,gresis,kad budes sam svoj i radio sam a hoces kad saturn udje u strelca i pocne i tvoj firdarski period meseca,deluje nemoguce al nije,treba i partnerka prava da naidje pa onda,sve ide postupno,nista nepremostivo,fixnost trazi vreme ali ne znaci da ne moze...
znas ko je pravi partner,onaj koji te suoci sa svim onim cega si se plasio i suprotnost je od tebe a ti ne pobegnes,vec resis da ostanes,a i ona takodje ;)prepoznate porodicne obrasce jedan kod drugog i resite to psiholoski jedan drugom :)
a ne potcenjuj sade sati roditelja,ti ucini sto ti moras,i izgradi svoj put,a njih ce njihovo nauciti,znam iz svog primera oca ex alkoholicara i kockara,sebicnjaka,koji je promenio prioritete za 180 stepeni...
misliš, zato i traje 7,5 godina ovaj SS
moguće.. s tim što je kod mene i kevi trenutno SS jer je i njoj  Mesec Škorpija

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #52 poslato: 03. Jun 2014. 15:18:42 »
Upravo to...Najbezbrižniji period u životu mi je bio zamenjen sa stalnim izmicanjem tla pod nogama i depresijom.A taman u tom nekom periodu sam dobila i govornu manu.

Mislim da bi sve to lakše podnela da sam bila u zrelijim godinama,mada tada bi nešto drugo došlo na red :)

Ok, u neku ruku si mozda emotivno osakacena, a trudom i radom na sebi i svom razvoju si dosla do stadijuma u kom su efekti te osakacenosti svedeni na minimum a to iskorisceno na pravi i pozitivan nacin. S jedne strane si morala pre vremena da sazris, a sa druge jedan deo tebe ce ostati vecno dete. Ali zar to nije formula dugotrajne mladosti i mogucnost ulaska u poimanje zivota i nekih stvari koje nisu dostupne ljudima koji nisu kroz slicne stvari prosli, odnosno platili danak za ulazak? Nadam se da ces razumeti sta je pisac hteo da kaze. :lol: :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže snupy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1721
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
« Odgovor #51 poslato: 03. Jun 2014. 14:11:48 »
I ja sam osetila Sade sati u detinjstvu. Promenio mi se zivot za 360 stepeni. Ponekad cak kazem i pomislim da mi se tad promenila sudbina koliko god to ludo i nemoguce zvucalo.

Upravo to...Najbezbrižniji period u životu mi je bio zamenjen sa stalnim izmicanjem tla pod nogama i depresijom.A taman u tom nekom periodu sam dobila i govornu manu.

Mislim da bi sve to lakše podnela da sam bila u zrelijim godinama,mada tada bi nešto drugo došlo na red :)