Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 2520 puta)

0 Članovi i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #50 poslato: 03. Jun 2014. 13:07:43 »
Iako su se moji Sade sati odigravali u detinjstvu (toliko o tome da deca ne osećaju šta se dešava na nebu), vrlo dobro sam ih zapamtila.

I ja sam osetila Sade sati u detinjstvu. Promenio mi se zivot za 360 stepeni. Ponekad cak kazem i pomislim da mi se tad promenila sudbina koliko god to ludo i nemoguce zvucalo.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #49 poslato: 03. Jun 2014. 12:33:22 »
htedoh da dodam , jesam ja u Sade satima, ali nista specijalno mi nije teze nego inace, bas zbog toga sto saturna "nosim na glavi" (na ASC mi je) :)
I zaista sa pocetka , na prvoj strani pise:
Saturn (ja) mrzim prevare, obmane, laganje, konzumiranje alkohola, kockanje, okrutnost, nepostovanje Boga i starijih- to je toliko tacno, da je skoro moj opis!!

Van mreže snupy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1721
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
« Odgovor #48 poslato: 03. Jun 2014. 11:32:09 »
Iako su se moji Sade sati odigravali u detinjstvu (toliko o tome da deca ne osećaju šta se dešava na nebu), vrlo dobro sam ih zapamtila.

I faza mi je donela promenu osnovne škole,i sve što ide uz to.Nisam se snašla,niti sam bila prihvaćena od školskog društa,što je za dete od 8-9 godina frustrirajuće.U to vreme sam odrastala i bez oca jer je on tada živeo u inostranstvu.Baš to vreme pamtim kao jedan mračan i depresivan period,koji nikako da prođe...

II faza(taman kada je  Saturn seo na  :nat: Mesec) saznali smo da je mama bolesna.Interesantno je da je i mama baš tad imala istu poziciju  :tr: Saturn na  :nat: Mesec,tako da u isto vreme imamo sade sate.Ostatak tog perioda nema smisla prepričavati...

III faza kao da je krenulo na bolje,već sam bila u srednjoj školi.Konačno sam osetila da pripadam negde,sve je bilo mnogo lakše.Jedino što je bilo otežavajuće u ovom perodu jeste veza(tada mi je  Saturn već lepo ušao u V polje) koja se desila sa dosta starijim dečkom,veza je bila baš saturnovska,ali i to se završilo na lep način.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #47 poslato: 29. Maj 2014. 10:29:13 »
da, ja i kažem da nije za svakog dete, ili barem dok ne sazri dovoljno, sam sa sobom, pa tek onda dete...
ja doduše ne želim decu, još sam mlad, ali mislim da nisam za to, preneo bih svoje frustracije plašim se jer sam iz loših porodičnih okolnosti nikao pa sve to ostavlja posledice

kad prodje mesec pluton period i sebe resis,mislis da si resio al nisi,gresis,kad budes sam svoj i radio sam a hoces kad saturn udje u strelca i pocne i tvoj firdarski period meseca,deluje nemoguce al nije,treba i partnerka prava da naidje pa onda,sve ide postupno,nista nepremostivo,fixnost trazi vreme ali ne znaci da ne moze...
znas ko je pravi partner,onaj koji te suoci sa svim onim cega si se plasio i suprotnost je od tebe a ti ne pobegnes,vec resis da ostanes,a i ona takodje ;)prepoznate porodicne obrasce jedan kod drugog i resite to psiholoski jedan drugom :)
a ne potcenjuj sade sati roditelja,ti ucini sto ti moras,i izgradi svoj put,a njih ce njihovo nauciti,znam iz svog primera oca ex alkoholicara i kockara,sebicnjaka,koji je promenio prioritete za 180 stepeni...

plutonac*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 29. Maj 2014. 10:21:20 »
da,jer sam se oduvek bojala da necu uspeti da odgovorim kao pravi roditelj,nije samo emocija,vec pomoc u putu u zivot,a kako da te uputim(dete) ako sam ja nula primer...rodim te i ne mislim kako ces se snaci sutra,gledam svoju guzicu itd...npr dete nasledi sluh a ja ko glupaca da ne znam kako sa njim i od cega,medjutim,to je danas odlicno,ne kao kad sam ja bila mala :)
da, ja i kažem da nije za svakog dete, ili barem dok ne sazri dovoljno, sam sa sobom, pa tek onda dete...
ja doduše ne želim decu, još sam mlad, ali mislim da nisam za to, preneo bih svoje frustracije plašim se jer sam iz loših porodičnih okolnosti nikao pa sve to ostavlja posledice

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 29. Maj 2014. 10:17:05 »
kako ne, moglo bi se reći do sad najveća najveća lekcija  :stoj:

da,jer sam se oduvek bojala da necu uspeti da odgovorim kao pravi roditelj,nije samo emocija,vec pomoc u putu u zivot,a kako da te uputim(dete) ako sam ja nula primer...rodim te i ne mislim kako ces se snaci sutra,gledam svoju guzicu itd...npr dete nasledi sluh a ja ko glupaca da ne znam kako sa njim i od cega,medjutim,to je danas odlicno,ne kao kad sam ja bila mala :) ako ne u drzavi onda van drzave al nista me nece zaustaviti :)...

plutonac*

• Gost
« Odgovor #44 poslato: 29. Maj 2014. 10:05:31 »
i naucicu se odgovornosti roditeljskoj mesec i saturn u istom znaku ,ujedno svakoj drugoj odgovornosti,mozda i samostalno raditi nesto od kuce tokom majcinstva :)
kako ne, moglo bi se reći do sad najveća najveća lekcija  :stoj:

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #43 poslato: 29. Maj 2014. 10:02:54 »
meni je fiksni kvalitet pretežno, nije tako dinamično.. ali kad je dobro, potraje
baš lepo, ti si  :as: Rak bićeš potpuna ličnost kad postaneš majka

i naucicu se odgovornosti roditeljskoj mesec i saturn u istom znaku ,ujedno svakoj drugoj odgovornosti,mozda i samostalno raditi nesto od kuce tokom majcinstva :)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #42 poslato: 29. Maj 2014. 09:40:49 »
meni je fiksni kvalitet pretežno, nije tako dinamično.. ali kad je dobro, potraje
baš lepo, ti si  :as: Rak bićeš potpuna ličnost kad postaneš majka

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #41 poslato: 29. Maj 2014. 09:28:43 »
pa tvoj život kao akcioni film, ko bi rekao, deluješ baš staloženo, kao da te nikakav problem nje zakačio... čekaš bebu ili si se već porodila? tvoj siroti dragi jede gmo na brodu

primetices da sve osobe sa kardinalnim vladarima asc u kardinalnim poljima su osobe od akcije ;) i kad se bojim nalazim nacina da pobedim strah,samo treba vremena,il ja sama il me drugi aktiviraju,al ja nemam drugaciji nacin nit umem drugacije,stalozena sam sada kad je mesec u vagi kao firdarski period glavni, dok je bio merkur bilo je igranke bez prestanka :D ja sam sad u 7.om mesecu trudnoce za koji dan,a dragi,i to je usputno,smatrala sam da treba da dobije priliku preko nekog drugog da bi se bacio na visine,on je kombinacija jarac/lav sa merkurom u vodoliji  u 6.oj uz veneru u vodoliji nadomak dsc(mislim da ce mi pomoci da kupim opet nove aparate),jer sam ja njemu dala priliku da se baci napred,dacemo to jos dvojnim drzavljanstvom samo nek on izrazi svoj mars u vodoliji na dsc kao vladara mc-a...njegovu pricu vec necu da stavljam tu,al i on je bas kao jedinac imao tezu pricu od mene,prkaticno odbacen od porodice,majka smotana a otac za svalerkinu decu i svalerku...a kako je detetu,nebitno...saturn u skorpiji na vrhu 4.e,otac je umro kad je saturn setao oko vrha 4.e,ujedno tada je ostao u kuci sam...