Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 2534 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #30 poslato: 15. Novembar 2013. 15:28:04 »
Ne znam, Šmišo, instalirala sam najnoviji i kao podesila šta je trebalo ali mi opet lagna ode ceo znak unapred. Evo ti podataka pa ako te ne mrzi postavi kartu * * * .

Gasimetrija, da, slično kao po zapadnom princupu, ljudi sa jakim Sa ne osete njegov povratak, tj. oni ga osećaju celog života.

:ok: samo da se vratim iz grada i otvorim ti tvoj topik tamo na Natalnim kartama :komp: :paint:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #29 poslato: 15. Novembar 2013. 13:45:04 »
hvala ti Anoid,
 bas se razumes  u sve to :)
 te termine ne koristim pa ne znam sta znace, ali evo imam
pravu DJOTIS KARTU :)

http://www.efreepics.net/?v=djotiskart.jpg

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 15. Novembar 2013. 13:35:29 »
Kod mene su zapocete Sade sati. U prvoj sam fazi.

Ako "vratim" unazad za 24 stepena natalni Mesec, bice u skorpiji na 23 stepenu, a takodje kad vratim i tr. saturn za toliko, bice u vagi na 21 stepenu.
Dakle traju mi Sade sati- prva faza!

Sada je tr. saturn u 7 kuci u vagi, a mesec je u 8 kuci u skorpiji. Jel dobro gledam?
Zatim... trebalo bi da tumacim,
Saturnove aspekte trece, sedme i desete kuce od trenutacnog položaja Saturna u tranzitnom horoskopu.

ps
Rece mi Swiss da sam ja saturn (jer mi je saturn na ASC) I da ja necu ni  OSETITI Sade sate?

Vracam jupitera na 24 stepen bika, u 3 kucu,
marsa na 22 device u 7 kucu,
i u 9 nemam ni jednu planetu (ako mesec vratim 24 st. unazad!

Takodje, znam da se posebno  stavlja naglasak na period kada je Saturn DEBILITIRAN, DIREKCIONI ili RETROGRADAN.

Ali, kako da sve te "kockice"sklopim? Sta da ocekujem...

Vraća se i lagna, tj. asc za 24 stepena, a pošto imamo sistem celih znakova, Ju ti dođe u 4. Znači, ti si lagna Vodolija, tj. Kumbha, sa Šanijem na glavi. Dobro je što je on u svojoj kući, pa nije toliko negativan koliko može da bude.  On ima drišti (aspekt) na 3. i 10. kuću.
:)

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 15. Novembar 2013. 12:44:13 »
Gasimetrija, da, slično kao po zapadnom princupu, ljudi sa jakim Sa ne osete njegov povratak, tj. oni ga osećaju celog života.
Zato ni ne znam šta da podelim s vama kao iskustvo, tj.nemam osećaj da me više drma nego prethodnih godina. Uvek je tako, i možda mislim da sam rasterećenija, a odnosi su gori. Em je vladar ugla MC,istovremeno je SA povratak i Sade-sati.
Jednostavno ne znam... (gore mi je bilo kad je bio u Devici i prvi deo Vage)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #26 poslato: 15. Novembar 2013. 11:25:19 »
Kome se žališ, tačno znam o čemu pričaš, tako je i kod mene, i moj je u 1. kući i pravi sve same kvadrate. Nego, da ne offujemo ovde, ovde je ipak đotiš.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #25 poslato: 15. Novembar 2013. 11:04:06 »
Anoid, to je prava recenica-osecam ga celog zivota! :)
Em je u 1 kuci blizu ASC ..em je u kvadratu sa jupiterom, mesecom ...i opoziciji sa uranom i plutonom.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #24 poslato: 15. Novembar 2013. 11:00:48 »
Ne znam, Šmišo, instalirala sam najnoviji i kao podesila šta je trebalo ali mi opet lagna ode ceo znak unapred. Evo ti podataka pa ako te ne mrzi postavi kartu * * * .

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #23 poslato: 15. Novembar 2013. 08:58:19 »
Kod mene su zapocete Sade sati. U prvoj sam fazi.

Ako "vratim" unazad za 24 stepena natalni Mesec, bice u skorpiji na 23 stepenu, a takodje kad vratim i tr. saturn za toliko, bice u vagi na 21 stepenu.
Dakle traju mi Sade sati- prva faza!

Sada je tr. saturn u 7 kuci u vagi, a mesec je u 8 kuci u skorpiji. Jel dobro gledam?
Zatim... trebalo bi da tumacim,
Saturnove aspekte trece, sedme i desete kuce od trenutacnog položaja Saturna u tranzitnom horoskopu.

ps
Rece mi Swiss da sam ja saturn (jer mi je saturn na ASC) I da ja necu ni  OSETITI Sade sate?

Vracam jupitera na 24 stepen bika, u 3 kucu,
marsa na 22 device u 7 kucu,
i u 9 nemam ni jednu planetu (ako mesec vratim 24 st. unazad!

Takodje, znam da se posebno  stavlja naglasak na period kada je Saturn DEBILITIRAN, DIREKCIONI ili RETROGRADAN.

Ali, kako da sve te "kockice"sklopim? Sta da ocekujem...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #22 poslato: 15. Novembar 2013. 01:35:55 »
     Sitna mi je karta darling da bih videla sve konkretno (a kad kliknem da se uveća, neće da mi otvori :hum: ) A koji problem imaš sa ovim Djotiš programom? Nešto i ja muku mučim sa njim pa više volim Maitrea program da koristim :komp:[1]

Elem...

Citat
Druga kuća

Druga kuća predstavlja porodicu, keš i materijalno bogatstvo. Ona predstavlja moral, hranu, jelo i piće i naše održavanje uopšte. Svaka kuća brojano od bilo koje kuće u horoskopu će nam pokazati održavanje date kuće. Ako je ona pod veoma lošim aspektima ili se tu nalaze loše planete (prirodni malefici kao što su Šani, Mangal, Rahu ili Ketu) održavanje je loše i oni teže da to još više uskrate. Ona takođe predstavlja oči, odnosno desno oko kod muškaraca i levo oko kod žena. Na sociološkom planu ova kuća predstavlja našu primarnu i sekundarnu porodicu, kao i drugi brak budući da je osma (dugovečnost) od sedme kuće (prvi brak). Na fiziološkom planu ona predstavlja lice i grlo.

Peta kuća

Peta kuća pre svega predstavlja decu i budućnost. Deca su naš plod i kao takva predstavljaju produženje naše loze. Na sociološkom planu ona još predstavlja i učenike i sve ljude koje mi na neki način podučavamo (podređeni i sl.). Ova kuća predstavlja i molitve, mantre, kao i svo znanje. Ako se u njoj nađu malefične/loše planete one mogu u potpunosti da zamagle viziju budućnosti osobe te usled toga osoba nema jasnu sliku svog puta i usmerenost, da daju probleme sa pamćenjem (Sa), a takođe i strahove, konfuzije. Dobre planete su ovde odlično smeštene i težiće da daju najbolje od njenih značenja. Na sociološkom planu ona predstavlja i očevog oca budući da je deveta (otac) od devete (naš otac). Na fiziološkom planu ona predstavlja stomak.

Šesta kuća

Pored treće kuće i šesta kuća se naziva Upačaja ili razvojna kuća. Dakle, sva značenja planeta koje su ovde se mogu podići ulaganjem napora i radom. Ovo je kuća službe i rada. U njoj se nalaze naši neprijatelji. Ovo je kuća koja predstavlja grehe i grešne radnje koje svesno činimo  stvarajući na taj način lošu sudbinsku sreću zbog čega moramo iskusiti patnju kroz bolesti ili slične probleme. Benefične planete nisu ovde dobro smeštene, dok malefici generalno jesu budući da oni daju osobi snagu da se bori. Takođe predstavlja i polje očevog posla, jer je deseta (karijera, posao) od devete (otac). Na sociološkom planu ona još predstavlja majčinu rodbinu, posebno ujake i tetke, jer je to treća kuća (braća i sestre) od četvrte (majka). Na fiziološkom planu ona predstalja donji abdomen.

Prelazak tranzitnog Šania preko Čandre i Gurua sigurno ćeš osetiti, a osećaš to i sada s obzirom da krećeš polako da ulaziš u I fazu SS.

Čandra i Guru su generalno u neprijateljstvu sa Šaniem pa samim tim taj prelazak neće biti ni malo lagan. Najverovatnije će tek ondak da budu na ataku emocije, sexualnost (znači partnerski odnosi) "žensko" zdravlje, odnos sa rodjacima i majkom ( Mesec ) kao i moral, karma iz prošlih života, partner, bilo koja imovina, zdravlje vezano za srednji deo trbuha ( Jupiter ) dodatno jer ti je Guru vladar IV i VII bhave ~ prirodni signifikator IV bhave je Čandra, a Čandra XI bhave ~ a prirodni signifikator XI bhave je Guru.

Sve se dešava u III bhavi koja se vezuje za našu snagu, parakramu. Ona pokazuje da li se osoba bori ili ne. Malefici u trećoj kući su dobri za borbu, dok benefici (dobre planete) slede put nenasilja ili ahimse. III Bhava je razvojna kuća i na sve planete koje se tu nalaze možemo svesno uticati , odnosno razvijatu u životu sve što one predstavljaju. Ona predstavlja biznis našeg oca (budući sedma od devete). Ova kuća na sociološkom planu  predstavlja našu mlađu braću i sestre. Na fiziološkom planu su to ruke i predeo ramena  i taj gornji deo grudnog koša, pa je moguće i da će se nešto dešavati i u užem krugu tvoje porodice, a ne samo tebi :hum:
 1. Otvori svoju temu ovde na Djotiš PF tamo gde su natalne karte, lakše možemo da pratimo i komentarišemo sve :pisac:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #21 poslato: 14. Novembar 2013. 23:13:58 »
Moj natalni Sa je u Tuli u 2.bhavi i od kako krenuo tranzit, tj. Sa povratak što bi rekli zapadnjaci, najviše me je spucao po emotivnim odnosima. Doneo je jednostavno prenaglašenost, odjednom nisam mogla da se izborim sa situacijama koje bih ranije iskulirala. Inače mi vlada 5. i 6. bhavom. Dakle, malo više histerije, ali ništa toliko tragično, možda zbog toga što je egzaltiran. Nisam primetila da je nešto uticao na materijalno stanje, isto je kao ranije, mada možda opet sa većim fluktacijama.

Nešto mi nije u redu sa podešavanjima Jagannatha Hore da bih sada mogla da postavim čart. Pritom, u Navamša čartu imam Sa 0 Ra, a nešto sam vrtela minute rođenja pa mi ta konjukcija dođe u 7. ili 8. kuću.

Ono što me brine je kada bude ušao u Škorpiju, tamo su mi Guru i Chandra u 3. bhavi. S obzirom da ovaj tranzit Šanija i Rahua kroz Tulu traje već dugo, vrlo dobro osetim i prolazak Chandre i kroz Tulu i Vriščiku. Ch mi vlada 11. kućom, Gu 4. i 7.