Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 2528 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #10 poslato: 27. Oktobar 2012. 17:35:22 »
Prva faza kod mene je prošla u vreme pri kraju srednje škole,u drugoj sam odmah počela da radim.Međutim,mama je u to vreme počela ozbiljnije da oboleva,da bi u trećoj fazi i umrla.Te sam godine poželela da odem i ja sa njom,živela sam mesecima kao biljka,groblje-kuća.Spas su mi bile drugarice,koje me nisu puštale od sebe,a i imala sam 22g.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #9 poslato: 27. Oktobar 2012. 16:59:35 »
jutros sam pisala na temi i nestade struje,saturn dok je bio u znaku device,dakle prva faza,izgubila sam znatno sluh i imala poteskoca sa sporazumevanjem sve vise,tako sam se i povlacila,i odmah vec u toj fazi masila se astrologije intenzivnije,razocaranja u odnosima medju ljudima,trazila sam sve vise trajne konktakte i ljude od poverenja,bila sam losija sa novcem jedno krace vreme,pa je onda u drugoj polovini islo bolje,ali sve je uvek bilo lose kroz partnere(ljubavne),da bi u 2 periodu(vage) usla u trajnu vezu u kojoj sam sada ispitala se kroz duzi zajednicki zivot,prolazila kroz krize sa njim i napokon to se osnazilo i traje dalje...sve vreme sam eto u proispitivanju same sebe,svojih postupaka,gde gresim,ko u stvari zaista gresi,nisam dozvoljavala da se odnosi prekinu eto bzv i na brzaka jer nisam dobro procenila...a sad u trecoj fazi saturna cemo vidimo sta ce da bude,ali moj uspeh cini mi se bice na velikom ispitu...sve sto sam postigla do sad,sto sam se gradila i ucila ce jos jedno vreme da se gradi dok mi ne pokaze koliko sam dobro to uradila,sama bez drugih...

DA DODAM:u drugoj fazi su se pojavljivale neke boljke koje nisam ni mislila da me mogu snaci...ali jesu...po izlasku iz te faze,ucim da se resim tih boljki i da se malo disciplinujem...tada sam se i sportom bavila a posle naglo sela i odjednom,puf,problemi...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #8 poslato: 27. Oktobar 2012. 16:35:37 »
     Za sad, koliko vidim svi su stoički pregrmeli Šani preko Čandre :supermen: sad i neku damu da čujemo, jer ipak ste vas dvoje muški, pa drugačije koristite Čandru nego mi ženske ;) dodam se i ja, samo da ispišem sve "utiske" za sve periode :pisac:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 26. Oktobar 2012. 20:42:46 »
Mogao bi Bibliju da napisem o Prezivljenim Sade Satima, bile su intezivne i prejake jer mi je Mesec u Lav a SadeSati je najgori bas po Mesec u Lav a ja dodatno imam i Mesec  :90: Saturn (tu je i aktiviran t-kvadrat bio kao dodatak), a Saturn u Lav je u opozicionom znaku svog sedista Vodolija sto znaci da je u padu, i predugo je trajalo sve jer sam prethodno imao Saturnov Povratak u Blizanci, pa sve kad se uzme u obzir i sa SadiSatima ispada da mi je od 29 godine sve pocelo pa do juce takoreci sve trajalo, sto je najbolje Saturn mi ponire, ide ka  :ic: a to znaci da trpim jos uvek na zalost jer mi seta prvoj cetvrti natala :)

A u kom smislu sam preziveo sve? Pa eto! Upala jetre (trajno), gubitak posla, gubitak ljubavi, gubitak zivaca a po najvise zivotne snage i radosti, dugovi ogromni, naknadno i smrt bake (a i mama mi je imala sade sati tad)...nizali su se uzasi jedan za drugim da je prosto bilo tako uzasno i tesko da sam se 1000 puta pitao a cemu sve to? Jos traje na zalost al ne zalim se ;)

Sta da vam kazem sem da je teska karma u pitanju, uveravam se jos uvek, preziveo sam i ne zalim se a zalicu se kasnije to znam ;) :) (mislim tako)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 26. Oktobar 2012. 18:11:26 »
     :up: za feedback o Sade Satima :up: a kakva je sad trenutno situacija, pošto je u toku Sadi Sati period ~ period kada Šani prolazi kroz 4-ti znak od postavke Čandre u Rasi Kundali-u?[1]
 1. trenutno je Šani na 08° Tule i tako je udaljen 4 znaka od ~ naše ~ Čandre u Simha Rašiju... i u suštini se smatra da je to u stvari najteži period za natusa.
Pravo da ti kažem mnogo bolje nego prethodnih 7 ipo godina

Ovo je verovatno zbog toga što je tebi Šani vladar Lagne[2] i što je trenutno sam Šani u :0: sa tvojim Budhom pa to na neki način i daje jasnoću misli i lakše "rvanje" sa svakodnevnim obavezama / problemima ~ jer sam Šani je u znaku svoje egzaltacije :supermen:
 2. kada je :as: u Jarac ondak je Šani benefik :

Lagna u Jarac
~ malefici : Mars Mesec Jupiter
~ benefici : Merkur Venera Saturn
~ badhaka : Mars
~ maraka : Sunce Mesec
~ yogakaraka : Venera Merkur
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #5 poslato: 26. Oktobar 2012. 18:05:26 »
     p.s.

Za aspekte ~ u Djotišu pošto ide sistem jednakih polja važe neka druga pravila, pa tako "aspekt" ide za ceo znak, pa na primer Šani 08° Tule je u negativnom odnosu sa Čandrom koja je na primer na 28° Meše itd... ceo znak se "aspektuje" :)[1]
 1. ali i za to postoje (ne)brojena pravila :lol:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 26. Oktobar 2012. 18:03:59 »
     :up: za feedback o Sade Satima :up: a kakva je sad trenutno situacija, pošto je u toku Sadi Sati period ~ period kada Šani prolazi kroz 4-ti znak od postavke Čandre u Rasi Kundali-u?[1]
 1. trenutno je Šani na 08° Tule i tako je udaljen 4 znaka od ~ naše ~ Čandre u Simha Rašiju... i u suštini se smatra da je to u stvari najteži period za natusa.
Pravo da ti kažem mnogo bolje nego prethodnih 7 ipo godina

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #3 poslato: 26. Oktobar 2012. 18:01:02 »
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 26. Oktobar 2012. 17:49:42 »
Citat
1. faza: U prvoj fazi u kojoj Saturn tranzitira znak prije Mjesečevog,
događaji će se koncentrirati u smjeru roditelja ili osoba s kojima ste u bliskom odnosu.
U ovom razdoblju može doći do narušavanja zdravlja starijih članova obitelji (naročito bake)
Također, može nastupiti slabljenje vida tako da postanu nužne naočale ili promjena istih.
Nadalje, mogu uslijediti neželjeni financijski izdaci,
odvajanje od obitelji ili će nastupiti egzistencijalna kriza zbog drugih članova obitelji.
Mogući su poslovni problemi oca u smislu gubljenja statusa, prihoda,
nekakvog oblika nazadovanja te da on počne ovisiti o nekom drugom.
Ništa od navedenog. Šta više baki se zdravlje popravilo kada je Saturn ušao u drugu fazu, od prilike se tada preselila na selo.
Citat
2. faza: Saturn se nalazi u Mjesečevom znaku.
Ova se faza najčešće manifestira na osobnom, emocionalnom i profesionalnom planu.
Mogući su zdravstveni problemi, prekid ili duže odvajanje od dragih osoba.
Za ovu se fazu tvrdi kako prikazuje strah od neprijatelja, neki oblik zatočenja,
osiromašenje, slabljenje položaja u svakom pogledu.
Sve od navedenog i to na kvadrat pošto mi je inače Saturn u kontaktu sa Mesec i vlada 12om kućom (zatočeništvo i tajni neprijatelji) a ovaj tranzit se dešavao u sedmoj u uklještenoj Devica[1]. Tokom ovog perioda sam bio na odsluženju vojnog roka i imao sam više neprijatelja nego prijatelja pa nisam mogao tek tako lako da im se suprotstavim. Takođe u ovom periodu sam imao i operaciju. Jedna lepa strana je što sam stekao jednog pravog prijatelja, baš sam se danas čuo s njim :)
Citat
3. faza: Saturn je u znaku poslije Mjesečevog.
Odrazit će se na zdravlje, iako više u smislu zdravlja naših bližnjih,
poput djece ili emocionalnog partnera.
Naravno, i osobno zdravlje može doći u pitanje, ponajviše ako je riječ o poznijim godinama.
Ova faza može ukazivati na stresno razdoblje na financijskom i poslovnom planu,
a kojeg prati slabiji imunitet, kronični umor, neraspoloženje, zabrinutost.
Netko bi vas mogao pokušati prevariti ili nanijeti financijsku štetu.
Stresno razdoblje u finansijkom smislu je da sam protekle dve godine bez posla, u ovom periodu sam na:cenzura:to fakultet.

Zaključak: Prva i treća faza nisu toliko strašne koliko druga ali mislim da ljudi koji nemaju napet odnos Mesec i Saturn ne treba previše da se brinu.
 1. Mada pojedini tvrde da nisu u kontaktu pošto je kvadrat od malo više od 7 stepeni

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

Vaša iskustva
« Odgovor #1 poslato: 26. Oktobar 2012. 17:25:43 »
     Kakva su vaša iskustva sa Sade i Sadi Satima? Kako je na vas delovao prelazak Šania Saturn preko vašeg Rasi Kundali Chart-a?

Napomena (!!!) ovde isključivo koristimo Djotiš metode, pa tako gledamo i tumačimo Sadi i Sade Satie preko Djotiš čarta (što znači koristimo Sideralni zodijak i Ajanamshu)
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)