Autor Tema: Džejmi Oliver (kuvar)  (Pročitano 2728 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #5 poslato: 17. Maj 2013. 13:13:28 »
upravo to ...mesec u izgonu, a on kuvar
Da, mesec je u izgonu a ne padu.Mesec bi morao da bude bar na nekom 6, 7. stepenu kako bi poceo da pravi taj aspect, ali mislim ako bi postojao taj aspect da bi prica bila za 180 stepeni drugacija, jer opozicija ima prirodu saturna a to bi znacilo da bi mu samo taj aspect dao takvu potrebu I napetost da uspe u tom kuvanju, jer je generalno opozicija to.Konstantna napetost I borba, a kako je Saturn to, verovatno bi postao I profesionalac u tome.Pored toga je zanimljiva konjukcija saturna i venere...

Npr. moja majka ima konjukciju meseca i saturna u jarcu, i to je zena koja uzasno kuva.Mora da postoji veza meseca i venere sa drugom kucom ili znakom bika.Mada sta znam i rak bi tu trebalo da uzme maha valjda.Mada evo ja nemam nista u raku, ali solidno kuvam...mesec je u kuci bika...

P.S mozda je cak i devica na asc...

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #4 poslato: 17. Maj 2013. 13:05:53 »
upravo to ...mesec u izgonu, a on kuvar

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #3 poslato: 17. Maj 2013. 13:04:57 »
A meni bi opet bilo logicnije da mu je mesec u aspektu sa saturnom (opozicija) pa da prave uzajamnu recepciju, jer nisa, siguran koliko osoba sa mesecom koji je u padu moze da dobro kuva...

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #2 poslato: 17. Maj 2013. 12:50:52 »
Po meni on bi bio podznak bik, negde poslenji stepeni... fizicki mi deluje tako vladar ASC venera u raku...
tako da mu sunce u blizancima bude u 1 kuci-poznat siroj javnosti...
Merkur u sedistu, recit,brz,spretni prsti, pametan
mars u sedistu, energija na nivou :)
a rakom bi mu pocela 2 kuca, vladar mesec u jarcu-domaca kuhinja-..mesec je i hrana, i dom ...to bi mu dalo oscilacije u novcu, pa mozda ranije nije imao, pre nego je zaradio brdo para :)
Mesec mu je na 2 stepenu-analognom znaku bika...

Na prvi pogled nisam bas ocekivala takav polozaj planeta , moram da priznam.Ocekivala sam vise planeta u biku,recimo veneru u sedistu, i mesec u jarcu mi nije bas bas ...da je u biku e to bilo prava stvar, naglaseno 10 polje karijere...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #1 poslato: 30. Oktobar 2012. 10:10:48 »
DŽEJMI OLIVER

:karo:



Džejmi Oliver (engl. James Trevor Oliver; rođen 27. maja 1975. godine u Klaveringu, Engleska) je jedan od najpoznatijih britanskih kuvara. Stvorio je imidž „mladića u farmerkama razbarušene kose za šporetom“, a poznat je pod nadimkom „Goli kuvar“, koji je dobio po nazivu popularne tv serije kulinarskih specijaliteta „Goli ručak“.

Ovaj mladi milioner (procenjuje se na 65 miliona funti) svoju popularnost usmerio je i na popularizaciju zdrave ishrane mladih i pripremu organske hrane u školskim kantinama u Velikoj Britaniji. Upravo ova akcija doprinela je da ga Kanal 4 proglasi najinspirativnijom političkom figurom 2005. godine, kada je daleko iza njega ostao Toni Bler.

Rođen je u Eseksu u Istočnoj Engleskoj, počeo je da kuva u porodičnom pabu kada je imao osam godina. Radio je sa najvećim britanskim kuvarima kao što su Antonio Karlućio, Rouz Grej, Rut Rodžers iz River kafea.

Vodi restoran „Fiftin“ (engl. Fifteen tj. br. 15) u Londonu.

Njegova prva serija "Goli ručak" emitovana na BBC-ju, postigla je milionsku gledanost, a knjiga koja ju je pratila postala je bestseler posle samo nekoliko meseci po izlasku iz štampe. Popularna je i njegova kolumna u Tajmsu i časopisu GQ.



Datum rodjenja : 27/05/1975
Mesto rodjenja : Clavering, Essex (Engleska)
Vreme rodjenja : 4h35pm
Sunce :   5°33' Blizanci
Mesec :   2°59' Jarac

Kineska Astrologija : Mačka / Drvo
Numerologija :   9

Čart za podne (nepoznato vreme rodjenja) :



IZVOR : Wikipedia / Astrotheme
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."