Autor Tema: Džejmi Oliver (kuvar)  (Pročitano 2727 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 172
  • Reputaciona snaga: 991
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #15 poslato: 09. Jul 2019. 19:24:49 »
Zanimljivo da je Džejmi Oliver disleksičar i da je usled toga prvu knjigu u celosti pročitao tek u 38. godini.
Jupiter vladar treće kuće u  :90: sa vladarem prve kuće  Venera, kao i Jupiter  :90:  Saturn.

Otac petoro dece, Saturn vladar pete kuće ali tu je zaslužan i ovaj Merkur u Blizancima.

Inače, on za svoju finansijsku propast okrivljuje Bregzit, pad prometa, visoke cene zakupa, visoke cene hrane  kao i rast minimalnih zarada. Dok Džon Najt, direktor restoranske grupe, kaže: "Otvarali smo previše restorana, prebrzo, na pogrešnim mestima. Otvarali smo u mestima u kojima nema univerziteta, niti jake turističke ponude."


Na mreži kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #14 poslato: 09. Jul 2019. 17:09:55 »
Tr.PL je zapoceo, a tr Sa iz jarca zavrsi posao sto se tice losih aspekata.Meni se njegov rad svidjao, iskreno se nadam novim i dobrim danima za njegovu karijeru.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #13 poslato: 09. Jul 2019. 11:08:10 »
     Upravo tako... ko visoko leti, nisko pada :m6:
Svi mi imamo periode kad visoko poletimo.. ;)  samo se neko razbije vise a neko manje..

sladjana*

  • Gost
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #12 poslato: 09. Jul 2019. 08:22:24 »
Radi posao koji voli ali preteruje. Kada uključi više razum a ignoriše osećanja vratiće se tamo gde je stao.
Za jedno 2- 3 godine nov početak ga čeka od nule ne samo u poslu. Privatno će ga isto nešto zdrmati iduće godine, možda čak i krajem ove.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #11 poslato: 07. Jul 2019. 01:05:13 »
     Upravo tako... ko visoko leti, nisko pada :m6:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže bozicso*

  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • * Komšija prijatelj *
  • *****
  • Poruke: 644
  • Reputaciona snaga: 2779
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #10 poslato: 06. Jul 2019. 22:26:37 »
Kad sam ja to reko da ce se desit, pravi jelo jednom da nabodes a kosta ihaj, kako da ne bankrotira

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #9 poslato: 06. Jul 2019. 21:33:19 »
     Ako se dobro sećam, ono pomračenje u Januaru u Jarac i sad ovo u Rak su mu čačnuli :nat: Mesec vladar :mcc: izgleda i to imalo udela u ovoj priči. Kombinacija Saturn JMČ je očigledna što se tiče bankrota...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Breakfast at Tiffanys*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 172
  • Reputaciona snaga: 991
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #8 poslato: 05. Jul 2019. 18:20:21 »
U međuvremenu, imamo kartu Jamie Olivera, asc. Vaga.
Skoro je bankrotirao i zatvorio svoje restorane, 21.



Trenutno u periodu Saturna i podperiodu Marsa.
SATURN :: May 27, 2015
Saturn/Jupiter - December 20, 2016
Saturn/Mars - July 17, 2018
Saturn/Sun - February 11, 2020
Saturn/Venus - September 7, 2021
Saturn/Mercury - April 4, 2023
Saturn/Moon - October 29, 2024

Po ovoj karti Saturn je u 10. polju, karijere. Dok Mars vlada drugim poljem, novca, finansija i šestim, svakodnevice, radnog mesta, podređenih, u šestom. U tekućem solaru Mars je u znaku solarnog ASC, natalno deseto polje. Saturn je u sedmom polju, natalno četvrto. 

Profekcija u Biku, a Venera opet u 10.polju, pored Saturna.

Aktuelni solar. Ne znam gde je stacioniran, pretpostavila sam da je u Londonu.


Solarni ASC izlazi na 10. kuću, kod natalnog Saturna i Venere.

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #7 poslato: 17. Maj 2013. 15:10:07 »
upravo to ...mesec u izgonu, a on kuvar

jeste mesec u izgonu a gle saturn,zar nije u raku sto bas godi mesecu ;) i ja mislim da je lako asc rak,jer evo meni je vecina planeta u blizancima pa nisam bas uvek vitka,oko struka uvek ima oscilacija,stomacic a merkur mi je bas na istom mestu... ;)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #6 poslato: 17. Maj 2013. 13:41:41 »
meni isto ide dobro u kuhinji...imam sunce u raku :), a disp. mi je mesec na MC-u :)

njemu , ako je recimo ASC u devici-onda mu je sunce na MC-u, i merkur u 10 kuci u blizancima, pa moglo bi i to da bude, a vladar ASC U DEVICI, je merkur u blizancima
 (onda bi on po fizickom izgledu bio mrsav,visok, lep ...konj.sunca i merkura)...

a on je manji, debeljuskast, okruglog lica...e sad vec ne znam...