Autor Tema: Džejmi Oliver (kuvar)  (Pročitano 935 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Džejmi Oliver (kuvar)
« Odgovor #15 poslato: 09. Jul 2019. 19:24:49 »
Zanimljivo da je Džejmi Oliver disleksičar i da je usled toga prvu knjigu u celosti pročitao tek u 38. godini.
Jupiter vladar treće kuće u  :90: sa vladarem prve kuće  Venera, kao i Jupiter  :90:  Saturn.

Otac petoro dece, Saturn vladar pete kuće ali tu je zaslužan i ovaj Merkur u Blizancima.

Inače, on za svoju finansijsku propast okrivljuje Bregzit, pad prometa, visoke cene zakupa, visoke cene hrane  kao i rast minimalnih zarada. Dok Džon Najt, direktor restoranske grupe, kaže: "Otvarali smo previše restorana, prebrzo, na pogrešnim mestima. Otvarali smo u mestima u kojima nema univerziteta, niti jake turističke ponude."

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1230
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 09. Jul 2019. 17:09:55 »
Tr.PL je zapoceo, a tr Sa iz jarca zavrsi posao sto se tice losih aspekata.Meni se njegov rad svidjao, iskreno se nadam novim i dobrim danima za njegovu karijeru.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #13 poslato: 09. Jul 2019. 11:08:10 »
     Upravo tako... ko visoko leti, nisko pada :m6:
Svi mi imamo periode kad visoko poletimo.. ;)  samo se neko razbije vise a neko manje..

sladjana*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 09. Jul 2019. 08:22:24 »
Radi posao koji voli ali preteruje. Kada uključi više razum a ignoriše osećanja vratiće se tamo gde je stao.
Za jedno 2- 3 godine nov početak ga čeka od nule ne samo u poslu. Privatno će ga isto nešto zdrmati iduće godine, možda čak i krajem ove.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35555
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #11 poslato: 07. Jul 2019. 01:05:13 »
     Upravo tako... ko visoko leti, nisko pada :m6:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2527
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #10 poslato: 06. Jul 2019. 22:26:37 »
Kad sam ja to reko da ce se desit, pravi jelo jednom da nabodes a kosta ihaj, kako da ne bankrotira

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35555
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #9 poslato: 06. Jul 2019. 21:33:19 »
     Ako se dobro sećam, ono pomračenje u Januaru u Jarac i sad ovo u Rak su mu čačnuli :nat: Mesec vladar :mcc: izgleda i to imalo udela u ovoj priči. Kombinacija Saturn JMČ je očigledna što se tiče bankrota...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #8 poslato: 05. Jul 2019. 18:20:21 »
U međuvremenu, imamo kartu Jamie Olivera, asc. Vaga.
Skoro je bankrotirao i zatvorio svoje restorane, 21.

Trenutno u periodu Saturna i podperiodu Marsa.
SATURN :: May 27, 2015
Saturn/Jupiter - December 20, 2016
Saturn/Mars - July 17, 2018
Saturn/Sun - February 11, 2020
Saturn/Venus - September 7, 2021
Saturn/Mercury - April 4, 2023
Saturn/Moon - October 29, 2024

Po ovoj karti Saturn je u 10. polju, karijere. Dok Mars vlada drugim poljem, novca, finansija i šestim, svakodnevice, radnog mesta, podređenih, u šestom. U tekućem solaru Mars je u znaku solarnog ASC, natalno deseto polje. Saturn je u sedmom polju, natalno četvrto. 

Profekcija u Biku, a Venera opet u 10.polju, pored Saturna.

Aktuelni solar. Ne znam gde je stacioniran, pretpostavila sam da je u Londonu.

Solarni ASC izlazi na 10. kuću, kod natalnog Saturna i Venere.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #7 poslato: 17. Maj 2013. 15:10:07 »
upravo to ...mesec u izgonu, a on kuvar

jeste mesec u izgonu a gle saturn,zar nije u raku sto bas godi mesecu ;) i ja mislim da je lako asc rak,jer evo meni je vecina planeta u blizancima pa nisam bas uvek vitka,oko struka uvek ima oscilacija,stomacic a merkur mi je bas na istom mestu... ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #6 poslato: 17. Maj 2013. 13:41:41 »
meni isto ide dobro u kuhinji...imam sunce u raku :), a disp. mi je mesec na MC-u :)

njemu , ako je recimo ASC u devici-onda mu je sunce na MC-u, i merkur u 10 kuci u blizancima, pa moglo bi i to da bude, a vladar ASC U DEVICI, je merkur u blizancima
 (onda bi on po fizickom izgledu bio mrsav,visok, lep ...konj.sunca i merkura)...

a on je manji, debeljuskast, okruglog lica...e sad vec ne znam...