Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc  (Pročitano 1313 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže porukica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #4 poslato: 29. Decembar 2014. 17:46:19 »
Hvala ti
Ja sam se nadala da ce konacno nesto da se promeni kako treba ili da ne bude nista
Dosta mi je teskih iskustava
Hvala ti u svakom slucaju
 :love5:

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: PricaonicA o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #3 poslato: 29. Decembar 2014. 17:24:34 »
Meni je poceo firdarski period  Mesec i podvladavine  Saturn
 Mesec natalno vlada 11. kucom i nalazi se u 7. kuci, a  Saturn natalno vlada 5. i 6. kucom i nalazi se u 2. kuci, ali natalno nemaju aspekt
U solaru  :sol: Saturn  :120:  :nat: Mesec:sol: Mesec  :120:  :nat: Saturn
 :nat: Mesec mi je slab jer je u  Ovan, ali je izrazena  :180: sa  Mars preko ose 1/7
 :nat: Saturn je jak i egzaltiran u  Vaga, a jedino pravi  :120: sa  Sunce
Takodje,  :pr: Mesec mi staje na  :nat:MC i pravi  :120: na  :nat: Saturn
Da li bih mogla bilo sta da ocekujem u kombinaciji  MesecSaturn, obzirom da natalno nemaju aspekt?

da,ali ne bitan i znacajan udeo...lupam,pojavi se neka osoba u stilu saturna da te pokrene za ono sto ti je predodredjeno natalnom postavkom meseca.U prevodu ako saradnje ima u predikcijama,a u natalu nema,za osobu to nece biti prijatno iskustvo,vec prilagodjavajuce jer mora da radi onako kako ona obicno ne radi...

Van mreže porukica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
Odg: PricaonicA o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #2 poslato: 29. Decembar 2014. 15:50:44 »
Meni je poceo firdarski period  Mesec i podvladavine  Saturn
 Mesec natalno vlada 11. kucom i nalazi se u 7. kuci, a  Saturn natalno vlada 5. i 6. kucom i nalazi se u 2. kuci, ali natalno nemaju aspekt
U solaru  :sol: Saturn  :120:  :nat: Mesec:sol: Mesec  :120:  :nat: Saturn
 :nat: Mesec mi je slab jer je u  Ovan, ali je izrazena  :180: sa  Mars preko ose 1/7
 :nat: Saturn je jak i egzaltiran u  Vaga, a jedino pravi  :120: sa  Sunce
Takodje,  :pr: Mesec mi staje na  :nat:MC i pravi  :120: na  :nat: Saturn
Da li bih mogla bilo sta da ocekujem u kombinaciji  MesecSaturn, obzirom da natalno nemaju aspekt?

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #1 poslato: 28. Decembar 2014. 22:23:34 »
PRICAONICA
o
FIRDARIMA PLANETARNIM POVRATCIMA etc

:pametnica:

Raspravljajte i pitajte ovde sve o firdarima planetranim povratcima orbisnom liku itd ma o svemu sto se nalazi na ovom delu foruma, razmenjujte misli ili pitajte sve sto vas interesuje pa ako neko nadje vremena odgovorice vam sigurno
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-