Autor Tema: Smehoteka  (Pročitano 30369 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2819
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Smehoteka
« Odgovor #10 poslato: 21. Decembar 2012. 11:43:05 »

Navirio smak sveta u Srbiju pa kaze ,,U.uuuu...u.... Ovde sam vec bio,,    okrete se i ode .
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 21. Decembar 2012. 11:02:26 »

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #8 poslato: 21. Decembar 2012. 01:42:59 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 21. Decembar 2012. 01:38:20 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 21. Decembar 2012. 01:23:44 »

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 19. Decembar 2012. 21:09:26 »

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #4 poslato: 18. Decembar 2012. 18:48:24 »
Sedi penzioner ispred Narodne Skupstine i maze govna na parce hleba.
Izadje Tadic i pita:
- Sta to radis covece?
- Kriza Predsednice.
- Evo ti 1000 dinara i skloni se molim te.
Penzos stavi pare u dzep i nastavi da radi isto.
Izlazi Dinkic iz Skupstine i pita:
- Sta radis to covece?
- Kriza Ministre.
- Ma mazi to tanje, bice jos gore.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #3 poslato: 18. Decembar 2012. 18:40:43 »

Ovo nije ni vic ni klip, ali meni je ipak smesno. Nadam se da ce biti jos nekom.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 18. Decembar 2012. 18:38:05 »
Otišao Srbin, da peca na nekom jezeru u Americi gde je inače pecanje zabranjeno. Ribe k'o blata. Zacas navadio punu kantu ribe i tamam je poneo, kad - rotacija. Policija.
Policajac: Gospodine, ovde je pecanje zabranjeno. Krivično ćete odgovarati za te ribe.
Srbin: Ovo su moje ribe.
Policajac: Kako?
Srbin: Fino. Ovo su moje ribe. Ja ih svako jutro donesem ovde na jezero, pustim ih da se malo isplivaju, poslije ih zovnem, one se fino vrate u kantu, nosim ih kući i sve tako. Hoćete li da vam pokažem?
Policajac: Hajde.
Srbin istrese ribe u jezero. Tajac nekoliko sekundi.
Policajac: Hajde sad.
Srbin: Šta?
Policajac: Pa zovni ih.
Srbin: Koga?
Policajac: Pa ribe.
Srbin: Koje ribe?

----------------------------------------------------------------------

Crnogorac jede pecivo u pekari i nađe dlaku.
Priđe prodavačici i upita:
-A,đevojko,sa čim je ovo pecivo?
.
.
.

-S jajima-kaže ona.
.
.
.
.
.

-E,pa drugi put obrijte jaja.

Mad Max*

• Gost
Smehoteka
« Odgovor #1 poslato: 18. Decembar 2012. 18:37:22 »
Sam naslov kaže, kačite viceve i smešne slike i klipove pa da posle kada nam nije dan imamo sve na jednom mestu da se oraspoložimo

:histerija: :223s: :115s: (: :D :yellow: :aha: