Autor Tema: Smehoteka  (Pročitano 28651 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36335
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Smehoteka
« Odgovor #10552 poslato: 17. Jun 2018. 08:19:33 »
     Mnogi od nas su Djole :smeh:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #10551 poslato: 14. Jun 2018. 20:37:29 »
Cao, ja sam Djole ;)

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10550 poslato: 14. Jun 2018. 13:23:29 »
 :histerija: :histerija: :histerija:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #10549 poslato: 14. Jun 2018. 13:17:13 »
Novina

Ko vam je do sada psovao majku, od sada će morati i oca i majku, jer smo postali zemlja rodne ravnopravnosti!

Obaveštenje

Nagradu za privrednika godine dodelićemo sa nekoliko meseci zakašnjenja.
Čekamo da laureat izađe iz zatvora.

Čekanje

Preko puta skupštine otvorena je klinika za estetsku hirurgiju, koja uklanja bore, mladeže, tetovaže. Čim počne da uklanja mrlje iz biografije poslanici će da nagrnu.

Razvod

Bivši muž Nataše Bekvalac bukvalno je shvatio poruku Ministarstva finansija "Uzmi račun i pobedi."

Srodstvo

Severna Makedonija se sa Amerikom dvostruko orodila. Ujka Sem sad joj je i kum!

Tako reći nezvanično
                                                                    Bojan Ljubenović

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10548 poslato: 12. Jun 2018. 20:03:36 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10547 poslato: 12. Jun 2018. 11:35:45 »
U našoj kući je keva bila glavni vaspitač. Dva puta kaže „sklonite te stvari na svoje mesto“' treći put ih beremo sa drveta u dvorištu ili otimamo komšijskom keru iz usta.

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10546 poslato: 04. Jun 2018. 18:24:43 »
 :histerija: :histerija: :histerija: :usranko:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Firebird*

• Prijatelj Foruma
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2466
  • Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #10545 poslato: 04. Jun 2018. 17:22:52 »
Šta je uspeh?
Sa 2 godine, uspeh je da ne mokriš u gaće
Sa 10 godina, uspeh je da imaš prijatelje svojih godina
Sa 18 godina, uspeh je da imaš vozačku dozvolu
Sa 20 godina, uspeh je da imaš žensku i dobar seks
Sa 30 godina, uspeh je da imaš puno para
Sa 50 godina, uspeh je da imaš puno para
Sa 60 godina, uspeh je da imaš žensku i dobar seks
Sa 70 godina, uspeh je da imaš vozačku dozvolu
Sa 75 godina, uspeh je da imaš prijatelje svojih godina
Sa 80 godina, uspeh je da ne mokriš u gaće

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 14
  • ☆ swiss ☆ barely matters.☆ swiss ☆ barely matters.
« Odgovor #10544 poslato: 03. Jun 2018. 22:58:57 »
Moja zemlja Srbija

“Zemlja Srbija je fenomen, to je zemlja koja se graniči sama sa sobom.
Gde žive najlepše žene, a natalitet opada.
Gde nezaposleni najviše rade, gde na najplodnijoj zemlji, žive ljudi koji gladuju.

Gde vozovi kasne po redu vožnje.
Gde svi igraju fudbal, a pobeđuju u vaterpolu, košarci i tenisu.
Gde svi žure na posao, a niko ne stiže na vreme.

Gde osmočasovno radno vreme traje dvanaest sati.
Gde je zdravstvo besplatno, a lečenje skupo.
Gde su novinari slobodni da napišu, šta god im se naredi.

Gde je svetska kriza dobila državljanstvo.
Gde su javne nabavke tajne, a državne tajne javne.
Gde se ratovi nikada ne završavaju.

Gde se istorija ponavlja svaki dan.
Gde su najbogatiji oni koji nikada nisu radili.
Gde je strana valuta, uzeta za domaću.

Gde ljudi slave slavu, a psuju Boga.
Gde pametne zbog nerazumevanja, proglašavaju ludacima, a ludake sposobnima.
Gde nepismeni pišu istoriju.

Gde su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje.
Gde vlast prezire građane, kao neželjene svedoke.
Gde se živi od budućnosti, jer na sadašnjost nemaju pravo.

Gde se svako svakome smeška, a niko nikome ne želi dobro.
Gde sudski postupci traju duže od života.
Gde su poplave način navodnjavanja zemljišta.

Gde smatraju da će zemlja više napredovati, ako što više nazaduju.
Gde nisi normalan, ako ne poludiš.
Gde živiš samo da bi umro, gde je vreme beskonačno, a vlast besmrtna.„
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Na mreži bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2775
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #10543 poslato: 01. Jun 2018. 09:06:39 »
Srusio se avion i preziveli samo Srbin, Crnogorac i Lala. Lutaju po
dzungli i pojedu ih krokodili.
Posle 3 nedelje, krokodili razgovaraju, i kaze onaj sto je pojeo Lalu:
- Joj, sto je ovaj Lala masan i tezak, a na to ce drugi:
- Ma nije to nista, ovaj Srbin je tako zilav da me vec 5 dana boli
stomak.
Treci krokodil kaze:
- Ne znate vi sta su muke, ja od onog Crnogorca vec dve nedelje serem