Autor Tema: Smehoteka  (Pročitano 28639 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2775
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
Odg: Smehoteka
« Odgovor #10592 poslato: 13. Avgust 2018. 11:47:41 »
Dođe seljak u Cinestar. Stane u red kupiti kartu.

Prodavačica ulaznica ga upita: "Što to imate na ramenu?"

Kaže seljak: "To je moja vjeverica Maja, uvijek ide sa mnom gdje god išao."

"Žao mi je", odgovori prodavačica, "životinje ne smiju u kino!"

Seljak ode do WC-ja i sakrije Maju u hlače.

Potom se vrati prodavačici, kupi ulaznicu i sjedne u dvoranu, pokraj dvije
starije udovice, Milke i Štefice.

Započne film, ali Maja se počne žalit na neudoban položaj u hlačama. Seljak
si otvori hlače, tako da je Maja mogla dati glavu van i gledati film.

"Štefica" šapne Milka.

"Molim" kaže Štefica, potpuno zaokupljena filmom.

"Mislim da je ovaj koji sjedi do mene perverznjak"

"Zašto tako misliš?" upita Štefica.

"Otvorio je hlače i dao ga je van!"

"No, ne sekiraj se radi toga," kaže Štefica koja je i dalje zaokupljeno
gledala u platno, "U našim godinama vidjeli smo ih mnogo, sigurno nije
ništa drugačiji od drugih. Koji centimetar više ili manje..."

"I ja sam isto tako mislila," kaže Milka. "ALI OVAJ JEDE moje kokice!!!"

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36335
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #10591 poslato: 12. Avgust 2018. 21:03:22 »
:hahahaha: :braavoo: :hahahaha: :braavoo: :hahahaha: :braavoo:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #10590 poslato: 12. Avgust 2018. 20:40:57 »
 :histerija: :histerija: :histerija:

Umru Srbin i Hrvat, pa se stvore pred vratima raja, pred kojima ih dočeka sveti Petar.
- Odakle ste vas dvojica? Čiji ste? - pita Pero.
- Ja sam Srbin.
- A ja Hrvat!
- Auuuuuu, majkuuumuuuu! - jauknu Pero. - Balkan, a? Pa, slušajte momci, vas s Balkana po defaultu šibamo u pakao. Šta ćete, naređenje odozgo.
- Ne! Nemoj! Pa zašto? - kukaju ova dvojica, a Pero krene da ih umiruje:
- Slušajte, nema vam izlaza - vi tako kontinuirano pravite sranja da nikakvo iskupljenje nije moguće. No, ipak, data vam je mogućnost izbora. Možete da birate varijantu pakla. U ponudi za Srbe i Hrvate imamo dve opcije: pakao Evropske unije, i standardni balkanski pakao.

Zamisle se Srbin i Hrvat, misle, misle, pa pitaju u čemu je razlika.
- Ovako - predusretljivo će Pera. - U principu je sve isto, samo što se u paklu Evropske unije, odmah po buđenju svakoga dana mora najpre pojesti puna kašika govana; a u standardnom balkanskom paklu se svako jutro, opet odmah po buđenju, mora pojesti puna kanta govana.
- Ja sam za Europu! - odmah će Hrvat. - Mi Hrvati smo uvijek bili proeuropski orijentirani! Mi smo za kulturu, za civiliziranost, za kapitalizam!
Srbin misli, misli, pa kaže:
- Čuj, prikane - ne mogu ti ja u Evropu. Šta ću tamo bez društva, a računam da su mi sve komšije i sva rodbina u ovom standardnom Balkanskom. Pa ako je kanta, nek je kanta - al bar da sam među svojima.

Pucne Pera prstima, i - puf! Ova se dvojica teleportovaše u izabrane paklove.

Nakon nekih godinu dana, sretnu se Hrvat i Srbin na granici dvaju paklova.
- Ehej! Kako je u paklu Evropske unije? - pita Srbin.
- Pa čuj- s tandard, kultura, poštivaju se ljudska prava ... u biti nije mnogo drugačije nego kad sam bio živ. Ali ona žlica govana izjutra me ubi! Joj, nemrem ti dočarat kak mi je mučno svakog jutra s tim dan počinjati! Pa utroba mi se hoće ispovrnut van! Čini se, svaki put, nanovo ću umrijeti! I onda kad progutaš - nemreš isprat tu aromu iz usta, neg je vučeš cijeli dan, i prosto, što god da radiš, misliš na to kak si zorom govna jeo. E, onda dođe noć, i tad prestaješ mislit kak si zorom govna jeo, već počinješ mislit kak ćeš ih i sutra morat jest, i tak ... Mogu si mislit kako li je tek tebi s cijelom kantom! Pa kak to moreš izdržat?!?

A Srbin će:

- A :cenzura:ga, znaš već kako je to na Balkanu - čas nema kanti, čas nema govana, čas štrajkuju prevoznici koji dovoze kante s govnima ...

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10589 poslato: 12. Avgust 2018. 20:39:54 »
     Pa jao :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2775
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #10588 poslato: 12. Avgust 2018. 18:21:48 »
Dolazi lik kod frizera jedno jutro i pita ga:"za koliko mozes da me osisas?"
Frizer mu kaze:"Za jedno sat i po vremena, imaju ova 4 coveka pre tebe".
Kaze mu lik: "Dobro doci cu ja kasnije" i ne dodje vise taj dan, ali evo ga opet sutradan.
"Za koliko mozes da me osisas?"
Pogleda frizer, kad ono 5-oro ljudi ceka u redu i kaze mu:"Sigurno naredna dva sata neces stici na red".
"Dobro, doci cu ja kasnije", rece i izadje napolje. Naravno opet ne dodje taj dan.
Sutradan, evo ga opet. "Za koliko mozes da me osisas"?
Pogleda frizer ponovo red i kaze mu:"Prijatelju, tek za 2 sata".
"Dobro, doci cu kasnije". Izadje on, a frizer kaze pomocniku: "Ajde idi, molim te, vidi gde ovaj ide stalno kad se ne vraca posle, verovatno se napije tu ispred prodavnice."
Ode pomocnik i vraca se za 15 min. "Gazda, ovaj ode kod tebe kuci!"

i jedan masan
(click to show/hide)

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10587 poslato: 11. Avgust 2018. 10:31:14 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10586 poslato: 11. Avgust 2018. 10:28:35 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10585 poslato: 10. Avgust 2018. 15:40:18 »
:smeh: :histerija: :up: :smeh: :histerija:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #10584 poslato: 09. Avgust 2018. 20:12:23 »
Недоумица
Напољу је време тако променљиво да човек не зна да ли да обуче лудачку кошуљу с кратким или с дугачким рукавима...

Сличност
Србија је ко жвакаћа гума.

Границе су јој растегљиве, а економија мало-мало па пукне.

Лето (1)
Србима успомене на летовање најдуже трају. Све док им не прође и последњи чек.

Лето (2)
Уплатите аранжман у нашој агенцији и имаћете летовање за памћење.Упознаћете нове људе у туристичкој инспекцији, купаћете се у зноју, поцрнећете од муке...

Лето (3)
Полтрони и ово лето проводе у задњицама својих шефова. То је њихов природни хлад.

Психоза
Сви смо ми ратни заробљеници.

Стално нас плаше ратом.

Упутство
Лекове против мучнине и повраћања једни узимају пре поласка на пут, а други пре него што укључе телевизор...

Славље
Србин више слави кад прође технички него лекарски преглед...

Завист
Мој комшија је страни шпијун.

Уредно пријављен, иде му радни стаж, викенди слободни, прековремени се плаћа, ех, да и мене нека агентура заврбује, него нисам ја те среће.

ЗАМЕНА
Специфичност заменика градоначелника Београда је у томе што је градоначелник Београда његов заменик...

ОСНОВА
Полагање камена темељца је камен темељац опстанка наших власти...

НАТПИС
Поштено би било да неко ових дана на улазу у Косово окачи таблу с натписом "Рат у припреми"...

Бојан Љубеновић

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10583 poslato: 04. Avgust 2018. 08:27:39 »
     :smeh: mnogo volim da čitam njegove aforizme, zaista je maher :up:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~