Autor Tema: Aleksandar Vučić (predsednik srbije)  (Pročitano 3228 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #22 poslato: 29. Oktobar 2015. 13:28:42 »
Neverovatno kako muske Ribe UGLAVNOM ostavljaju takav utisak...
Ne sve, ali veci broj da...
I bas se ljudi sluze tim terminom - ljigav
Vucic meni i izgleda tako. Ne svidja mi se karta na koju igra,imam osecaj kao da izaziva sazaljenje naroda.
On se trudi to stoji,pametan je ali je samo jedan od Americkih piuna

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #21 poslato: 29. Oktobar 2015. 11:17:48 »
vladar ASC raka, mu je mesec u 7 u vodoliji-odatle i poznat u javnosti, i
verujem da iskreno voli ljude, da je altruista, jer to daje mesec u vodoliji

;) da kazemo i nesto lepo :)

Van mreže ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35367
  • ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #20 poslato: 29. Oktobar 2015. 11:14:54 »
     Da se mi vratimo Vučiću... i da vidimo šta to njega drži u poziciji da je maltene bitniji od samog predsednika države :sherlok:

Trenutno njegove progresije i sol.arc (direkcije) :

🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #19 poslato: 29. Oktobar 2015. 11:05:16 »
Jedan je Seselj  <3
Za Vucica ne znam sta bih rekla.
Da je pametan jeste,da je ljigav jeste.

Neverovatno kako muske Ribe UGLAVNOM ostavljaju takav utisak...
Ne sve, ali veci broj da...
I bas se ljudi sluze tim terminom - ljigav

Van mreže ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35367
  • ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18 poslato: 29. Oktobar 2015. 09:42:30 »
Šešelj je čudo od čoveka šta je samo u hagu radeo sa svima njima je patos obrisao ...

Baš to :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13393
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #17 poslato: 29. Oktobar 2015. 07:16:42 »
riba...pa naravno,asc rak,bas sam juce komentarisala  muskarce ribe to su za mene ljudi koje vecinom ne mozete odmah da prozrete,uvek imaju nesto za sta se ne zna,svakog jednog kojeg znam je dobar lazov...od mojih kolega,mog oca itd...

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2239
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #16 poslato: 29. Oktobar 2015. 00:02:01 »
Pa da on je stvorio Vučića ... Što kaže Milan tarot Vučić je samo jedan stand up komičar :D
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:59:00 »
Pa predsednik nema vremena,mora rakiju da pece :D

Van mreže posmatrac*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 174
  • posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:54:11 »
Hahha nema kod njega 6 5  :D na temi o Vucicu mi caskamo o Šešelju  :lol:
PA on mu je mentor bio  :D

MA Vucic je zapravo predvidiv politicar,posebno sa stalnim vanrednim izborima :D,kojima pokusava da produzi sebi mandat(vec je jednom uspio) je jako smijesan,koliko primjecujem,narod u Srbiji ga  je prozreo.ili bar jedan dio ljudi.Neko ko ima preko 50% vlasti u svojim rukama ne raspisuje vanredne izbore,ako ima ikakve planove o buducnosti zemlje koju vodi,to moze da se desi samo na Balkanu kod nas,jer mi zivmo od Kultova licnosti,pa dok je Tadic bio predsjednik,mi u Bosni nismo znali ko vam je premijer,funkcija predsjednika bila kljucna,sada kako je Vucic premijer,odjednom je funkcija premijera glavna,predsjednika slabo ko spominje :D

Do duse,Vucic je i ministar odbrane,i ministar vanjskih poslova,najmanje je premijer :D

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2239
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #13 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:44:39 »
Hahha nema kod njega 6 5  :D na temi o Vucicu mi caskamo o Šešelju  :lol:
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...