Autor Tema: Aleksandar Vučić (predsednik srbije)  (Pročitano 3738 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #2 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:17:49 »
Volela bih upoznati Vučića,mislim da bi se odlicno slagali.Njegov  MesecVodolija (ja  Vodolija),  Merkur na mom  JupiterSunce, a moj  Merkur  :0: njegov   Sunce.
Natal

[url=htt

Swiss*

• Gost
Aleksandar Vučić (predsednik srbije)
« Odgovor #1 poslato: 18. Decembar 2012. 19:31:36 »
ALEKSANDAR VUČIĆ

Potpresednik Vlade Republike Srbije

:karo:

Biografija

Rođen je 5. marta 1970. godine u Beogradu. Završio je Pravni fakultet u Beogradu. Radio je na „Kanalu S“ na Palama, Republika Srpska, 1992. i 1993, gde je pripremao i vodio vesti na engleskom jeziku, blok iz sveta, intervjue i reportaže. Godine 1993. Vučić pristupa Srpskoj radikalnoj stranci, i biva izabran za poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srbije. Dve godine kasnije, sa 24 godine, postaje i njen generalni sekretar. Posle pobede radikala na lokalnim izborima u Zemunu 1996, postao je direktor Sportsko-poslovnog centra „Pinki“ (poznatijeg kao Hala „Pinki“).

Aleksandar Vučić je prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije zadužen za odbranu, bezbednost i borbu protiv korupcije i kriminala, ministar odbrane, generalni sekretar Nacionalnog saveta za bezbednost i predsednik Srpske napredne stranke. Četrnaest godina bio je generalni sekretar Srpske radikalne stranke, a bio je i ministar informisanja u Vladi narodnog jedinstva u Vladi Srbije čiji je premijer bio Mirko Marjanović.

Natalna Karta