Autor Tema: Aleksandar Vučić (predsednik Srbije)  (Pročitano 15949 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #6 poslato: 06. Jun 2017. 00:11:26 »


     Džabe njemu Mesec u Vodolija... ako ćemo da gledamo Mesec kao narod u karti predsednika... kad taj Mesec em u VIII polju, em ima aflikaciju i od Jupiter i od Saturn ...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Kristina*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 50
  • Reputaciona snaga: 26
  • Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...
  • Pol: Žena
  • Carpe Diem
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #5 poslato: 05. Jun 2017. 14:44:56 »
ne znam kartu da uradim,al na
drugom astro forumu nadjoh ovo:
cictat

Zanimljivo je da je Mesec u konjukciji sa severnim Mesečevim čvorom, pogađa ih eklipsa 21. avgusta (28* lava)
nače Mesec je deo Kite formacije, vatreni trigon koji čine još Saturn i Ur0Ve, sa Marsom na vrhu Kite-a.



Možda da se javi neko sa više iskustva da nam rastumači Neptun u 7. kući (kući neprijatelja) u kvadratu sa Suncem(vladar) u 10. kući, što je Mesec u 12. kući (jel' to znači da ćemo ovoj vlasti mi, kao narod, biti više ono kao, usput, u podsvesti =D) I uopšte, čitav Kite.

Mozda ce nam tajno iza ledja kovati sudbine... A to da smo im u podsvesti, to vec znamo...
Natalna karta

(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #4 poslato: 05. Jun 2017. 13:57:25 »
ne znam kartu da uradim,al na
drugom astro forumu nadjoh ovo:
cictat

Zanimljivo je da je Mesec u konjukciji sa severnim Mesečevim čvorom, pogađa ih eklipsa 21. avgusta (28* lava)
nače Mesec je deo Kite formacije, vatreni trigon koji čine još Saturn i Ur0Ve, sa Marsom na vrhu Kite-a.



Možda da se javi neko sa više iskustva da nam rastumači Neptun u 7. kući (kući neprijatelja) u kvadratu sa Suncem(vladar) u 10. kući, što je Mesec u 12. kući (jel' to znači da ćemo ovoj vlasti mi, kao narod, biti više ono kao, usput, u podsvesti =D) I uopšte, čitav Kite.

Van mreže Kristina*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 50
  • Reputaciona snaga: 26
  • Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...Kristina might someday be someone...
  • Pol: Žena
  • Carpe Diem
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #3 poslato: 05. Jun 2017. 13:35:51 »
Pa, po ovom polozaju planeta, ja bih rekla da je Vucic neki dazdevnjak ili tako nesto... beskicmenjak u svakom slucaju ...
Natalna karta

(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #2 poslato: 05. Jun 2017. 13:18:34 »
U koliko sati je položena zakletva, zna li neko ..12;08 cini mi se?
ima li natal neko..

Swiss*

  • Gost
Aleksandar Vučić (predsednik Srbije)
« Odgovor #1 poslato: 18. Decembar 2012. 19:31:36 »
ALEKSANDAR VUČIĆ

Biografija

Aleksandar Vučić je rođen 5. marta 1970. godine u 13 časova u Beogradu.

Završio je Pravni fakultet u Beogradu. Radio je na „Kanalu S“ na Palama, Republika Srpska, 1992. i 1993, gde je pripremao i vodio vesti na engleskom jeziku, blok iz sveta, intervjue i reportaže. Godine 1993. Vučić pristupa Srpskoj radikalnoj stranci, i biva izabran za poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srbije. Dve godine kasnije, sa 24 godine, postaje i njen generalni sekretar. Posle pobede radikala na lokalnim izborima u Zemunu 1996, postao je direktor Sportsko-poslovnog centra „Pinki“ (poznatijeg kao Hala „Pinki“).

Aleksandar Vučić je prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije zadužen za odbranu, bezbednost i borbu protiv korupcije i kriminala, ministar odbrane, generalni sekretar Nacionalnog saveta za bezbednost i predsednik Srpske napredne stranke. Četrnaest godina bio je generalni sekretar Srpske radikalne stranke, a bio je i ministar informisanja u Vladi narodnog jedinstva u Vladi Srbije čiji je premijer bio Mirko Marjanović.

Natalna Karta