Autor Tema: Aleksandar Vučić (predsednik srbije)  (Pročitano 3816 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Aleksandar Vučić (potpresednik v.r. srbije)
« Odgovor #12 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:40:43 »
Razbio na brzom studiranju :D

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2241
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #11 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:38:43 »
2 fakulteta zavrsio,njemu je politika ko partija saha,da ubije dosadu :D
Najmlađi je doktor nauka u tadašnjoj SFRJ
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:37:11 »
Jedan je Seselj  <3
Za Vucica ne znam sta bih rekla.
Da je pametan jeste,da je ljigav jeste.

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:30:43 »
Šešelj je čudo od čoveka šta je samo u hagu radeo sa svima njima je patos obrisao ...
2 fakulteta zavrsio,njemu je politika ko partija saha,da ubije dosadu :D

• * Komšija prijatelj *
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #8 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:28:01 »
Meni je Seselj zakon,ludjak preinteligentni sa Marsom u JArcu :D

Kaze"kad hocu da uvrijedim Vucica,kazem mu da ga je stvolio Toma Nikolic,a ne JA"    :histerija:
Šešelj je čudo od čoveka šta je samo u hagu radeo sa svima njima je patos obrisao ...
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

• * Komšija prijatelj *
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #7 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:25:00 »
Nevezano za Vucica, moram samo da kazem da sam upoznala Tarota :lol: Putovali smo zajedno u Veneciju 2013 on je dobio nagradno putovanje zato sto je ucestvavo u nekom rijalitiju- bem li ga sad (vb, parovi ili nesto trece)sedeo je ispred nas, drugarica ga prepoznala!
i posto se predstavio kao astrolog, onda mi je otvarao natal, secam se rekao je da cu da se udam 2015 :smeh:
Pis zivi, bio je glavna atrakcija u autobusu. :lol:

A sto se Vucica tice, on je neka parodija na premijera. Najvise volim kad ga Kesic oplete. :D
Tarot je likčina znači tebi je proricao i sudbinu  :lol: gledao sam njegove klipove kako se spreda sa onim ljudima mrtav ozbiljan i odakle mu onolika inspiracija da mlati  :D

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:21:08 »
Meni je Seselj zakon,ludjak preinteligentni sa Marsom u JArcu :D

Kaze"kad hocu da uvrijedim Vucica,kazem mu da ga je stvolio Toma Nikolic,a ne JA"    :histerija:

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #5 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:12:21 »
Nevezano za Vucica, moram samo da kazem da sam upoznala Tarota :lol: Putovali smo zajedno u Veneciju 2013 on je dobio nagradno putovanje zato sto je ucestvavo u nekom rijalitiju- bem li ga sad (vb, parovi ili nesto trece)sedeo je ispred nas, drugarica ga prepoznala!
i posto se predstavio kao astrolog, onda mi je otvarao natal, secam se rekao je da cu da se udam 2015 :smeh:
Pis zivi, bio je glavna atrakcija u autobusu. :lol:

A sto se Vucica tice, on je neka parodija na premijera. Najvise volim kad ga Kesic oplete. :D
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

• * Komšija prijatelj *
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #4 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:50:50 »

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:46:07 »
Nisam znao sta je u horoskopu,pitao sam se cesto,da li je moguce da neko onoliko moze da laze,a da ne trepne,majstor manipulacije,pa mu jos trenutno Neptun tranzitira Suncevim znakom :D