Autor Tema: Čedomir Jovanović (LDP stranka)  (Pročitano 1447 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #14 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:30:23 »
ne, mislim da on pre radi malo skriveno, ali ne ide protiv sebe jer je  Jupiter u svom znaku. da je u  Škorpija mozda bi to bio slucaj. Mislim da mu je taj  Jupiter i odgovoran za tu silnu decu.

Van mreže Breakfast at Tiffanys*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 979
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #13 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:25:29 »
Da li osoba kojoj je vladar 1. u 12. bez obzira što je  Jupiter u sedištu može da se tumači da natus radi protiv sebe i svojih interesa.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:22:17 »
Meni licno je on simpa ali i jamislim da jeste ovo njegov  :nat: - konfuzan je kao i on  :lol: :rolf: .

Vladar  :as:  Jupiter u 12 polju u  Strelac i planeta  Mars u 1 polju u  Jarac - '' u pokusaju je da bude taj  Mars '' . Ali ne moze , na da mu se . Previse u senki nekoga , necega, pogresnih situacija , odluka ...

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!Breakfast at Tiffanys is awe-inspiring!
« Odgovor #11 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:14:22 »
Dok je  Saturn bio u  Škorpija i tranzitirao preko njegovog  Mesec imao je bezbroj operacija, pao je na niske grane. Iako je živeo bolje nego većina građana Srbije, ipak je to bio za njega poraz i najteži period. Pretpostavljam da je ovo tačan natal.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #10 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:09:33 »
.    Pod uslovom da je vreme rodjenja 100% tačno {kao i kod svih javnih ličnosti}
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #9 poslato: 09. Oktobar 2016. 10:07:07 »
Hvala Sladjana na odgovoru. Meni deluje težak natal ali opet dosta planeta egzaltirano,   Sunce  Venera  MarsJupiter u sedištu. Mada ono što je najvažnije  Mesec  Škorpija još aplicira  Neptunu.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 09. Oktobar 2016. 09:43:28 »
Deca u  :nat: kod muskaraca se ne tumace kao kod zena .
 Saturn u 5 polju ukazuje na tradicionalnu kucu tj sve sto je moderno tesko da moze proci u vidu dece, zabave, veza ....
On je bio dugo godina u vezi sa sadasnjom suprugom.  Saturn  :180:  Mesec -nesigurnost, lose emotivno stanje, strogoca prema svima , prvenstveno prema sebi a i sam vladar  :as:Jupiter u 12 polju.
Vladar 5 polja je  Venera u 3 polju, vladar  :ic: je  MarsJarac - brojnost porodice . ALi nesto mi deluje tezak  :nat: , dosta  :90::180: sa licnim planetama .

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #7 poslato: 08. Oktobar 2016. 23:40:13 »
Da li može neko da pojasni kako ovaj čovek ima četvoro dece sa Saturnom u petom polju ili je to zbog toga što je Saturn suvladar asc.? Vladar petog je  Venera  Ribe, egzaltirana ali u  :180: sa  Pluton ili se ne računa taj aspekt zbog velikog orbisa?
Može li se očekivati da u narednom periodu konačno ostvari ono čime mu preti odavno aktuelna vlast  da odgovara za pronevere i finansijske malverzacije s obzirom da će  Saturn uskoro mu stati na  :as:
a i  Uran je blizu njegovog  Sunce?
Izvinjavam se ako sam nešto izgrešila ovo mi je prvi post.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1230
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 22. Decembar 2012. 21:10:14 »
Videćemo šta će mu doneti tranz.Ur u napetim aspektima prema natalnom Ur,Ma pa Su,"promene" u svakom slučaju slede.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #5 poslato: 22. Decembar 2012. 21:00:17 »
...kakav polozaj meseca....
Taj nikad nece moci da postigne popularnost medju sirokom masom, a sa moje tacke gledista ni ne treba...ahahahha. A i ovaj polozaj govori koliko ni on ne voli svoje poreklo, domovinu i narod...

Retrogradan ME ili merkur u padu, ah kako cest slucaj kod vecine politicara!
A mesec vladar 8 u 12 - tuđ novac nelegalno zarađen - Mo 180 Sa. Klasika već

da da,super si to primetila. Vidim ima asc. strelac, a oduvek sam ga gledala: ijao ovaj kad cuje da je neko stranac pada u euforiju, ko da je to ne znam ni ja sta...