Autor Tema: Čedomir Jovanović (LDP stranka)  (Pročitano 3047 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #14 poslato: 22. Decembar 2012. 21:10:14 »
Videćemo šta će mu doneti tranz.Ur u napetim aspektima prema natalnom Ur,Ma pa Su,"promene" u svakom slučaju slede.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #13 poslato: 22. Decembar 2012. 21:00:17 »
...kakav polozaj meseca....
Taj nikad nece moci da postigne popularnost medju sirokom masom, a sa moje tacke gledista ni ne treba...ahahahha. A i ovaj polozaj govori koliko ni on ne voli svoje poreklo, domovinu i narod...

Retrogradan ME ili merkur u padu, ah kako cest slucaj kod vecine politicara!
A mesec vladar 8 u 12 - tuđ novac nelegalno zarađen - Mo 180 Sa. Klasika već

da da,super si to primetila. Vidim ima asc. strelac, a oduvek sam ga gledala: ijao ovaj kad cuje da je neko stranac pada u euforiju, ko da je to ne znam ni ja sta...

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #12 poslato: 22. Decembar 2012. 20:38:34 »
...kakav polozaj meseca....
Taj nikad nece moci da postigne popularnost medju sirokom masom, a sa moje tacke gledista ni ne treba...ahahahha. A i ovaj polozaj govori koliko ni on ne voli svoje poreklo, domovinu i narod...

Retrogradan ME ili merkur u padu, ah kako cest slucaj kod vecine politicara!
A mesec vladar 8 u 12 - tuđ novac nelegalno zarađen - Mo 180 Sa. Klasika već

Van mreže Vladarka*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #11 poslato: 22. Decembar 2012. 16:30:45 »
...kakav polozaj meseca....
Taj nikad nece moci da postigne popularnost medju sirokom masom, a sa moje tacke gledista ni ne treba...ahahahha. A i ovaj polozaj govori koliko ni on ne voli svoje poreklo, domovinu i narod...

Retrogradan ME ili merkur u padu, ah kako cest slucaj kod vecine politicara!

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #10 poslato: 19. Decembar 2012. 00:24:56 »
Sada će mu Saturn kroz 11 a natalni Mars u Jarcu na vrhu druge kuće - biće para od stranke (11 polje) i napredovanja. Natalno Mars trigon Pluton i Mars trigon Saturn. Živi bili pa videli.

Swiss*

  • Gost
Čedomir Jovanović (LDP stranka)
« Odgovor #9 poslato: 18. Decembar 2012. 19:43:21 »
ČEDOMIR JOVANOVIĆ

:pik:



Jovanović je osnovnu školu završio u Beogradu. Prvi razred srednje škole započeo je u Devetoj beogradskoj gimnaziji da bi se ubrzo prebacio u Treću ekonomsku školu. Diplomirao je dramaturgiju na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu, 1998. godine. Tokom studija radio je kao novinar...

Bio je jedan od vođaa studentskih protesta 1996/97. kada je stekao znatnu popularnost. Tih dana je navodno izvesna studentkinja Mia lansirala i bedž sa natpisom „Čedo, oženi me!“, što je Jovanović objašnjavao time da se ljudima verovatno dopada to što on priča. Sâm tvrdi da je bio hapšen i prebijan više puta od strane policije.
Po okončanju protesta, sa Čedomirom Antićem i grupom tadašnjih istomišljenika osnovao je Studentski politički klub koji je podržao bojkot republičkih izbora 1997. a kasnije osniva i LDP stranku...

Natalna Karta