Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 31342 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 667
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #100 poslato: 12. April 2015. 17:29:33 »
Ima taj mesec u vagi, egzaltiranu veneru, pa je naklonjena estetici. A voli pare, vrh 2.polja u lavu i ima i taj jupiter u biku, pa nije ni cudo sto je smislila da ce kroz estetsku stomatologiju ili plasticnu hirurgiju da spoji lepo i korisno. Mora ipak da to bude nesto prakticno da joj donese novac i priznanje. :)
Ja nisam za to da upisuje srednju medicinsku skolu, ali je roditelji  podsticu u tom smeru. Neka joj je sa srecom. Videcemo sta ce da bude na kraju. ;)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #99 poslato: 11. April 2015. 17:06:37 »
Kad u III i IV g. bude obilazila interno i hirusko odjeljenje, daj boze da joj se medicina ne smuci za cijeli zivot, pa na kraju izabere Arhitekturu.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #98 poslato: 11. April 2015. 16:35:24 »
Da li bi neko mogao da protumaci cime bi ova devojcica, koja upisuje sada srednju skolu, trebala da se bavi? Po nagovoru majke ona upisuje srednju medicinsku skolu sa planom da studira medicinu.

Gledajuci njen horoskop, na prvi pogled mi medicina uopste ne iskrsava kao zivotni poziv s obzirom da nema naglaseno sesto polje, skorpiju, devicu a sto se obicno vezuje za medicinu. Sta vi mislite?  :mislilac:

hahaha plan da se studira medicina sa 15 godina i to ni manje ni više nego specijalizacija i subspecijalizacija određena...srednja medicinska može samo da joj zgadi medicinu unapred..ja imam par pokazatelja za medicinu pa opet mnogo godina kasnije bežim od te profesije, no dobro, ona ima dobru 10. kuću, tv solidni, ali Mars i Sunce u Ovnu u 10. meni ne vuče na medicinu, da ona lepo bude mašinski ili građevinski inženjer ili arhitekta i svi srećni

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
« Odgovor #97 poslato: 08. April 2015. 11:57:04 »
nije to greska,vidi ovako,da bi bila lekar,ribe,jupiter su naglaseni,a njeno 3.e polje je u devici,pa ona fino analizira,mesec joj daje zastitinicku prirodu koja voli da brine o drugima,slican joj je natal kao moj,ja npr volim medicinu al vise alternativu,posto je ovan,moze zavrsiti i kao hirurg,jer je mars odlican :) dakako da dodam,i mars vlada 5.im poljem,obrazovanje,ono je u skopriji,ono govori da ce imati diplomu u stilu marsa,tehnicar,hiriurg,stomatolog zbog merkur venera u ribama kazu da je osmeh...merkur-zubi,a egzaltirana venera,estetika...
jupiter i saturn u aspektu,daju zanimanje koje je deo sistema,sistematicno razmisljanje o drustvenim problemima,dobici iznenadni od drustva
Hvala ti mnogo. Sad sam joj prepricala tumacenje i sva je srecna. Rekla je da bi zelela da se bavi plasticnom hirurgijom. Videcemo. :)
Jedino se zabrinula za muza sto ce morati malo da ga priceka, zbog vrha sedme u jarcu  :25s: Voli njen mesec u vagi da je uparen i sa onom venerom egzaltiranom da je zaljubljena. :)

eny*

• Gost
« Odgovor #96 poslato: 07. April 2015. 23:11:23 »
http://www.astro.com/tmpd/ckfjfilezao0SJ-u1427316670/astro_w2gw_03_anastasija.76235.60694.gif?60948  ja sad upisujem fakultet pa ako bi neko mogao da pogleda sta bi mi po natalu odgovaralo, hvala :D

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #95 poslato: 07. April 2015. 17:21:50 »
Da li bi neko mogao da protumaci cime bi ova devojcica, koja upisuje sada srednju skolu, trebala da se bavi? Po nagovoru majke ona upisuje srednju medicinsku skolu sa planom da studira medicinu.

Gledajuci njen horoskop, na prvi pogled mi medicina uopste ne iskrsava kao zivotni poziv s obzirom da nema naglaseno sesto polje, skorpiju, devicu a sto se obicno vezuje za medicinu. Sta vi mislite?  :mislilac:

nije to greska,vidi ovako,da bi bila lekar,ribe,jupiter su naglaseni,a njeno 3.e polje je u devici,pa ona fino analizira,mesec joj daje zastitinicku prirodu koja voli da brine o drugima,slican joj je natal kao moj,ja npr volim medicinu al vise alternativu,posto je ovan,moze zavrsiti i kao hirurg,jer je mars odlican :) dakako da dodam,i mars vlada 5.im poljem,obrazovanje,ono je u skopriji,ono govori da ce imati diplomu u stilu marsa,tehnicar,hiriurg,stomatolog zbog merkur venera u ribama kazu da je osmeh...merkur-zubi,a egzaltirana venera,estetika...
jupiter i saturn u aspektu,daju zanimanje koje je deo sistema,sistematicno razmisljanje o drustvenim problemima,dobici iznenadni od drustva

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #94 poslato: 07. April 2015. 14:57:03 »

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #93 poslato: 21. April 2014. 14:41:50 »
     Za biologiju sam čitala da se simbolično vezuje za Sunce (imamo ovde na forumu u Čik pogodi delu, čart broj 35 i natal nastavnika biologije) Mikro & makro opcija dodala bih možda Pluton jer se on vezuje za to. Istraživanja dodala bih Merkur itd... sve u simbolici planeta :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 60
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #92 poslato: 21. April 2014. 14:19:50 »
sta mislite koji bi znak aspekt planeta bili poveezani sa biologijom

antropologija i geogafija b treao da budu poveana sa znako strelca

ekologija sa vodolijom

mene u zadnje vreme jako interesuje biologija, proces nasleđivanja
doduse uvek me interesovalo se o postanku coveka odakle smo nastali itd, delimicno me tu ispunila astrologija , delimično filozofija ali sam jos znatiželna  ( to je sve povezano sa strelcem ) moj erkur je u strelcu

a za sta vezana biologija, to nismo pisali
ako neko zeli ...............

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #91 poslato: 16. Februar 2014. 23:11:44 »
Profesija: Vojnik

Vojnici često imaju aspekt Sunce (ja) - Mars (vojnik), najčešće konjunkcija, sekstil. Kod vojnika koji su iznimno izdržljivi (vojnici zvjerčice) može postojati skladan aspekt Sunce - Pluton. Od polja naglašena su tri polja: 1. polje, 6. polje i 8. polje.
.......

Ima li na forumu ljudi koji su završili vojnu akademiju ili imaju kartu neke osobe koja jeste? :)

~Natalna~