Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 31381 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže kreativna*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • kreativna has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #90 poslato: 25. Januar 2014. 15:47:42 »
jel moze meni neko da pogleda posao?!
Sesta kuca mi je u ribama...dal se gleda onda kao vladar neptun il jupiter?
Ako bih gledala jupiter onda je vladar u trecoj,ovako je u drugoj ...hm....
Do sada sam promenila 3 posla,drzavne firme su bile u pitanju, manje vise u struci...al stalno je sve nesto na odredjeno :(

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4184
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #89 poslato: 20. Januar 2014. 09:36:35 »
Ganči, da li je državni posao i to onaj za koji si se školovala? I da li je u zatvorenoj instituciji zbog ovog Mesec u 12?

ja bih prije rekla vremenom ćeš imati zaradu od posla zbog toga što Saturnov dispozitor Jupiter - novac ide u šestu u Ribe kojim je suvladar, ali uz dosta rada i odricanja što donosi Saturn u drugoj ... mene više intrigira ovaj Pluton - bogatstvo - u drugoj u sjedištu ... možda neko nasljedstvo ...
A Venera u 11. u padu koja se dispozicijom vraća u 10 - opet vremenom dolazi novac od karijere
Nije drzavni posao, u pitanju je proizvodna firma. Radim ono za sta sam se skolovala.  Saturn u 2. koci parice iako je dobro postavljen vladar 2. - i  MarsPluton.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #88 poslato: 20. Januar 2014. 09:11:06 »
Mozda nije prava tema za to, ali me zaintrigiralo to za povezanost 2. i 10.kuce.
Naime, meni je vl.druge kuce egzaltirani  MarsJarac a u 10.kuci se nalazi  Sunce.
Hocu li ja imati parica sa ovom opozicijom?
Zanimanje mi jeste povezano sa  Sunce u 10. a vala i  Merkur u 10. u  Lav. Od kad imam posao, napredovanje ide odlicno, rad takodje, ne razumem samo ovu opoziciju...

Ganči, da li je državni posao i to onaj za koji si se školovala? I da li je u zatvorenoj instituciji zbog ovog Mesec u 12?

ja bih prije rekla vremenom ćeš imati zaradu od posla zbog toga što Saturnov dispozitor Jupiter - novac ide u šestu u Ribe kojim je suvladar, ali uz dosta rada i odricanja što donosi Saturn u drugoj ... mene više intrigira ovaj Pluton - bogatstvo - u drugoj u sjedištu ... možda neko nasljedstvo ...
A Venera u 11. u padu koja se dispozicijom vraća u 10 - opet vremenom dolazi novac od karijere 

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4184
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #87 poslato: 20. Januar 2014. 08:45:22 »
Mozda nije prava tema za to, ali me zaintrigiralo to za povezanost 2. i 10.kuce.
Naime, meni je vl.druge kuce egzaltirani  MarsJarac a u 10.kuci se nalazi  Sunce.
Hocu li ja imati parica sa ovom opozicijom?
Zanimanje mi jeste povezano sa  Sunce u 10. a vala i  Merkur u 10. u  Lav. Od kad imam posao, napredovanje ide odlicno, rad takodje, ne razumem samo ovu opoziciju...
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #86 poslato: 17. Januar 2014. 15:21:03 »
Pa da ali pokazatelji za profesiju trebaju da budu ocigledniji a ne tako sakriveni..elem, moje misljenje je da ako bi ti vrhu druge kuce pao u skorpiju, a vrhu desete u raka to bi I te kako ukazivalo na vodoprivredu.Opet sa trece strane ti imash strelijum u devetoj kuci..to je previse jak pokazatelj, sta god radila da ce tematika devete kuce bojiti izmedju ostalog I tu neku sferu zivota..ispade da vaga na vrhu druge kuce koja zaradjuje sve u simbolici sedam, poce da zaradjuje na gradilistu kroz vodoprivredu...meni to nije bash logicno...

Zar ovdje nije vladar šeste u Ribama Neptun (voda) u četvrtoj (zemlja, Jarac) trigon Pluton u Škorpiji (podzemlje) u drugoj? MC- Blizanci, mekur u sjedištu - untelektualni posao?

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #85 poslato: 27. Decembar 2013. 13:43:18 »
     Darling, nema ti natala u potpisu, istekao link :229s:

Sorry evo ga :)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35571
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #84 poslato: 27. Decembar 2013. 12:34:38 »
     Darling, nema ti natala u potpisu, istekao link :229s:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #83 poslato: 27. Decembar 2013. 12:31:18 »
Vezano za biblioteke, jednom smo to ovdje raspravljali posto sam ja bibliotekar u oblasti biologije, sef biblioteke prirodnih nauka na državnom univerzitetu - biblioteke su III kuća, Jupiter, Merkur, Blizanci, a Sunce, između ostalog, označava i biologiju, Jupiter - visokoškolske institucije i obrazovanje

Moja treća (biblioteka) počinje Lavom, Sunce (biologija) je u šestoj kući (posao, uvjeti rada, rad u državnoj službi, ako je Sunce tu ukazuje na rukovodeći položaj) u Strijelcu, gdje je ukliješten i znak Strijelca, a na MC su Ribe.

12. kuća - Blizanci,  biblioteka kao zatvoren prostor, Merkur u 7. kući - javnost, rad sa korisnicima

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #82 poslato: 02. Jul 2013. 19:49:25 »
Ljudi, hoće li neko da prokomentariše moju kartu? :) (u potpisu je)
Ja sam završavam sledeće god. srednju ekonomsku i volela bih da studiram arhitekturu, da li mislite da imam potencijala za to?
Čitala sam ovamo u topic-u za građevinu i arhitekturu da je bitan istaknut  Mars,   SaturnMerkur i IV (zemljište, tlo) i X polje (nepokretnost) , i znak  Jarac.

E sad meni je vl. IV  Merkur otišao u  Jarac,gde imam stelijum (XII kuća, rad sa ljudima + je ujedno i vladar VII ) , sa dispozitorom  Saturn u I kući preko  :180: povezan sa  Mars (u VI kući - okruženje u kom ću raditi) , i konačan dispozitor  Jupiter u svom znaku kao dominantna planeta u mom natalu, na neki način je obuhvaćeno sve što je ovamo navedeno zar ne? :)

~Natalna~  

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #81 poslato: 02. Jul 2013. 16:27:12 »
Tačno je. :) Da li se može gledati ovako: Vladar 6.  Jupiter u 4. kući (kuća koja pripada znaku  Rak-voda) u  :60: sa  SaturnŠkorpija u 2. koji označava da zarađujem od posla u vezi sa Zemljom (poljoprivredom, zemljom), a vladar 10. kuće u 9. kući, što govori o tome da mi je to profesija?
To je moje tumacenje...:)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif