Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 31340 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #70 poslato: 02. Jul 2013. 10:31:11 »
Uranija, hvala na ovom talentovana. :) Jedina dobra stvar u zivotu je to sto se bavim poslom koji obozavam, bolji za sebe nisam mogla da odaberem. Cale nije imao nikakvog uticaja na izbor mog zanimanja ili dobijanja posla, sve sam samostalno uradila, mada on je zavrsio Poljoprivredni i jos jedan fax, tako da je to isto zanimanje koje je vezano za zemlju. Pored geologije, interesujem se i zatehnologiju i hidrotehniku. :)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #69 poslato: 02. Jul 2013. 09:51:57 »
kako nema pokazatelja za hidrogeologa?? ehej a 9.a u biku,znaklu zemlje,i plus venera u bas 9.oj u BQ sa saturnom sto govori o talentu iste za posao koji radi ,vazdusni znak daje intelektualni posao ,posto je iz 11.e sunce,on daje planere ;)
plus sunce konj venera,radi ono sto zeli i uradice ono za sta se skolovala :)moze biti pomoci i uticaja na dobitak posla od oca ili da se on bavio istim ali kao sto kazem,11.a su planeri projekata,tako da fino sa zemljom,blizanci su znak misli,razmisljanja,sireg vidika u 9.oj :) jupiterova kuca uvek daje sirinu u planiranju i objektivnost :)
mesec ukljesten vladar asc kao vodena planeta je na asc u znaku venere(vaga)

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #68 poslato: 02. Jul 2013. 09:11:31 »
I jedna i druga opcija moze doci u obzir. :) Ma, sto je babi milo, to joj se i snilo. Cak se i uklapa sa jednom osobom...
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #67 poslato: 02. Jul 2013. 09:05:44 »
To, to. Deo Ekonomije, baratanje tudjim novcem, njegova preraspodela.

Pitam iz prostog razloga jer to jos vise priblizava pricu, jer je tebi sunce u blizancima, a treca kuca je analogna racunovodstvu.Mislim da se I bankarstvo isto vezuje za finansije ali to je vise nekako srodnije znaku skorpije.

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #66 poslato: 02. Jul 2013. 09:01:25 »
To, to. Deo Ekonomije, baratanje tudjim novcem, njegova preraspodela.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #65 poslato: 02. Jul 2013. 08:57:05 »
Da precizaramo: Ekonomija-finansije. :) Hvala na tumacenju.

Finansije kao racunovodstvo?

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #64 poslato: 02. Jul 2013. 08:54:28 »
Da precizaramo: Ekonomija-finansije. :) Hvala na tumacenju.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #63 poslato: 02. Jul 2013. 08:44:54 »
Logično ili ne, tako je..Mada...nisam navela da imam tendenciju ka 2 zanimanja (što je simbolika  Blizanci na vrhu 10.) i da mi je prvi posao bio u vezi sa istraživanjima na fakultetu (to je bilo davno) što se uklapa u simboliku 9. kuće.

Kad smo kod zanimanja, da li bi moj nazovi budući ili kako već "sudbinski" mogao da bude ekonomista zbog  JupiterJarac? :)

Pa ja mislim da bi mogao...vladar osme kuce je otisao u drugu I josh je u skorpiji (tudj novac)..ekonomisti po prirodi stvari petljaju sa tudjim novcem...posle se tu proteze bik..moguce...

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #62 poslato: 01. Jul 2013. 22:07:35 »
Logično ili ne, tako je..Mada...nisam navela da imam tendenciju ka 2 zanimanja (što je simbolika  Blizanci na vrhu 10.) i da mi je prvi posao bio u vezi sa istraživanjima na fakultetu (to je bilo davno) što se uklapa u simboliku 9. kuće.

Kad smo kod zanimanja, da li bi moj nazovi budući ili kako već "sudbinski" mogao da bude ekonomista zbog  JupiterJarac? :)

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #61 poslato: 01. Jul 2013. 22:02:05 »
Tačno je. :) Da li se može gledati ovako: Vladar 6.  Jupiter u 4. kući (kuća koja pripada znaku  Rak-voda) u  :60: sa  SaturnŠkorpija u 2. koji označava da zarađujem od posla u vezi sa Zemljom (poljoprivredom, zemljom), a vladar 10. kuće u 9. kući, što govori o tome da mi je to profesija?

Pa da ali pokazatelji za profesiju trebaju da budu ocigledniji a ne tako sakriveni..elem, moje misljenje je da ako bi ti vrhu druge kuce pao u skorpiju, a vrhu desete u raka to bi I te kako ukazivalo na vodoprivredu.Opet sa trece strane ti imash strelijum u devetoj kuci..to je previse jak pokazatelj, sta god radila da ce tematika devete kuce bojiti izmedju ostalog I tu neku sferu zivota..ispade da vaga na vrhu druge kuce koja zaradjuje sve u simbolici sedam, poce da zaradjuje na gradilistu kroz vodoprivredu...meni to nije bash logicno...