Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 32308 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #50 poslato: 01. Jul 2013. 19:41:46 »
Ne, bavim se time. Mogu ti reći šta je u pitanju, kad budeš hteo, ako misliš da ne možeš da pogodiš.
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #49 poslato: 01. Jul 2013. 16:28:10 »
Zanima me da li iz moje natalne karte neko može da vidi čime se bavim, mislim ako neko želi da vežba neka pokuša, a kasnije bih sama pokušala da obrazložim svoje zanimanje....:)

Da se ne bavish mozda necim sto ima veze sa izdavalastvom?Tipa neke knjizare?Ako nije nemoj da mi dajesh odmah odgovor....

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #48 poslato: 01. Jul 2013. 15:37:42 »
Zanima me da li iz moje natalne karte neko može da vidi čime se bavim, mislim ako neko želi da vežba neka pokuša, a kasnije bih sama pokušala da obrazložim svoje zanimanje....:)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #47 poslato: 01. Jul 2013. 14:31:46 »
kod mene je natalni mars u 7 kuci,u vagi, a dispozitor venera (konj.merkur)u lavu u 6..Mars je i vladar 2 kuce...

poenta je da najvise zaradjuem (para ima i vise nego mi treba) kad radim poslove koji imaju veze sa javnoscu
npr. radila sam  15-20  godina izloge, enterijere...standove na sajmovima-a sve je to "na uvid javnosti"!

Poslednjih 7 godina radim kancelarijski posao -i jedva stize...do kraja meseca!
Nadam se opet nekom preokretu na poslovnom planu...2014.g.... :)

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #46 poslato: 01. Jul 2013. 14:13:21 »
Također sam negdje čitala da kod aspekta Mars sekstil Jupiter simbolika znaka u kojem je Mars označava kako se zarađuje novac. Moj Mars je u Blizancima - biblioteke :)

Ali treba uzeti u obzir I marsa u kojoj je kuci..tebi je u 12 pa se to vezuje za ismboliku neceg zatovrenog.
Npr. meni je u osmoj kuci (tudj novac).Pa iako nemogu da budem siguran da cu raditi nesto sa racunovodstvom (blizanci-treca kuca), za to se skolujem pa I verujem da ce to biti na kraju..Mada opet kod mene je to jasno jer je Jupiter vladar druge kuce, a sve aspekte koje prima neka planeta pokazuje kako ce se ispoljiti ta planeta...kod tebe je vladar mesec...

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 01. Jul 2013. 14:07:01 »
Također sam negdje čitala da kod aspekta Mars sekstil Jupiter simbolika znaka u kojem je Mars označava kako se zarađuje novac. Moj Mars je u Blizancima - biblioteke :)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #44 poslato: 01. Jul 2013. 10:08:29 »
I ja sam diplomirala književnost :)

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 662
  • astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
« Odgovor #43 poslato: 28. Jun 2013. 15:21:41 »
E bas tako..:) Meni je osmo ukljesteno, a deseto mi je pola u Devici, Merkur u 2 konj Saturn u Sag. :)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #42 poslato: 28. Jun 2013. 09:23:52 »
Kod mene je Merkur vladar četvrtog (Djevica), inače, u sedmom polju kojim vlada Saturn ... Treća kuća jednim dijelom u Djevici ... Inače sam to studirala i kao apsolventica se zaposlila u biblioteci, sad sam šef jedne fakultetske biblioteke, nikad nisam radila nešto drugo ...
A vjerujte da je Saturn tu nezaobilazan, to je prava saturnovska atmosfera, pogotovo kad uđete u depoe. A da ne pričam kako je to pravi saturnovski posao, dug, mukotrpan, spor, stalno se vraćate na nešto već urađeno da dopunite ... čistite kao prava čistačica, i to prljavštinu koje ima samo u depoima, podrumuma, u koje niko ne ulazi ... 
Ne znam da li se može zaobići Jupiter (u smislu znanje) i 12. polje?
Kod mene je 12. polje skoro cijelo u Blizancima (biblioteke) iako počinje Bikom, a Jupiter - MC Ribe, Sunce u Strijelcu ...

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 662
  • astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
« Odgovor #41 poslato: 28. Jun 2013. 07:59:47 »
Ja bih bas volela da radim u biblioteci, to sam htela da upišem posle književnosti, ali eto,upala sam ovde. Ali to bih pre radila nego da budem profesor i već razmišljam o nekim školama.

Saturn označava stare knjige, upotrebno nešto, ne nove, nove nemaju aspekt sa Saturnom. Knjige koje se vrte u krug, pozajmljuju stalno. Bibliotekar ili neko ko ima člansku kartu mnogo biblioteka, mogu imati iste aspekte. Jednom sam gledala u koliko sam njih uččlanjena, pa je to bilo preko 6, pošto sam živela u više gradova i tako je moralo. Merkur Uran- neće pozajmljivati knjige, pre će od prijatelja ili kkupovati nove, a Merkur Saturn ima mnogo starih knjiga, može da radi monoton posao klasifikacije knjiga, reastauracije, da se ne pomera , jer on je čuvar knjiga, hranitelj, branitelj. :)