Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 31338 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #110 poslato: 13. April 2015. 20:45:27 »
Jel bi neko mogao iz moje karte da zakljuci o profesiji, zanimanju? bas da vidim da li sam totalno omasila, posto mislim da sad vise nema prekvalifikacija. evo hint, htela sam da pisem ali nije se ostvarilo, iako sam bila dosta talentovana.

i da li bi sledeci aspekti mogli da objasne zasto posao stalno bezi od mene, bukvalno mi izmice iz ruku, po stoti put

vladar seste jupiter u kvadratu ka vladaru prve mesecu
juzni cvor u sestoj
neptun u sestoj kvadrat od venere iz trece - ovo je vrlo specificno i dogodilo se mnogo  puta, ili se buduci poslodavac ne javi, nestane bez traga, ili obrnuto u par slucajeva sam ja to uradila kada su uslovi bili totalno neodgovarajuci, ali to nestajanje osim sto je tipicno za zemlju srbiju opet objasnjavam dosta uticajem ovog neptuna
Deseti znak od ascedenta je  Ovan, vladar profesije bi trebalo da je  Mars. Kazu da, po TA, treba gledati  MarsMerkurVenera za profesiju. Kod tebe je  Mars peregrin i u maleficnoj kuci (gledajuci sistem celih znakova),  Merkur i   Venera su USB.  Merkur je retrogradan i USB ali je u ugaonoj kuci i u svom triplicitetu i terminu pa odatle tvoj potencijal za pisanje.
Sama postavka ovih planeta daje odgovor na to zasto ti je posao izmicao iz ruku.
Mislim da bi ipak kod tebe vladar zanimanja bio  Mars jer ima aspekte sa  SunceMesec.
Mars u takozvanim cetvoronoznim znacima  - OvanLavStrelac naginje arhitekturi, proizvodnji, trgovini... Takodje tu su i mehanicka zanimanja. Mars uvek daje neku borbu, jos kad je pogubljen kao sto je u  Strelac, tesko ti je i samoj da se usmeris i nadjes.
Ne kazem da je ovo ono sto je najbolje ali mozda bi iz ovoga izvukla najbolju korist-tj to je ono sto iz planeta mozes izvuci.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #109 poslato: 13. April 2015. 10:43:39 »
Jel bi neko mogao iz moje karte da zakljuci o profesiji, zanimanju? bas da vidim da li sam totalno omasila, posto mislim da sad vise nema prekvalifikacija. evo hint, htela sam da pisem ali nije se ostvarilo, iako sam bila dosta talentovana.

i da li bi sledeci aspekti mogli da objasne zasto posao stalno bezi od mene, bukvalno mi izmice iz ruku, po stoti put

vladar seste jupiter u kvadratu ka vladaru prve mesecu
juzni cvor u sestoj
neptun u sestoj kvadrat od venere iz trece - ovo je vrlo specificno i dogodilo se mnogo  puta, ili se buduci poslodavac ne javi, nestane bez traga, ili obrnuto u par slucajeva sam ja to uradila kada su uslovi bili totalno neodgovarajuci, ali to nestajanje osim sto je tipicno za zemlju srbiju opet objasnjavam dosta uticajem ovog neptuna

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #108 poslato: 12. April 2015. 19:53:06 »
Pa dobro ima i toga, ko ima volje i zelje za obrazovanjem on ce naci i nacina, a onaj ko nema on ce naci milion razloga.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #107 poslato: 12. April 2015. 19:40:36 »
da, a opet, ko zna šta nosi život, sa gimnazijom ostati je haos, nemamo svi sreće da se obrazujemo do kraja

Na mreži Plava Orhideja*

• Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #106 poslato: 12. April 2015. 19:23:39 »
može i sa srednjom med na stomatologiju, nije problem ako baš bude htela
Znam da moze, nego sam mislila da bi tako izbjegla praksu i razne neprijatne situacije.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #105 poslato: 12. April 2015. 19:01:42 »
može i sa srednjom med na stomatologiju, nije problem ako baš bude htela

Na mreži Plava Orhideja*

« Odgovor #104 poslato: 12. April 2015. 18:57:24 »
Mozda da je upisala gimnaziju, pa posle stomatologiju, da mozda ide u tom pravcu.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #103 poslato: 12. April 2015. 17:47:57 »
pa da, estetika je tek višnja na šlagu, nije čak ni šlag :D a ispod brojne gorke kore bez šećera

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 667
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
« Odgovor #102 poslato: 12. April 2015. 17:45:56 »
Kao sto kaze Ananina, ima da joj se smuci medicina kad je budu poslali na praksu, pa kad bude videla svu "neestetsku" stranu zdravstva u nasoj zemlji. :)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #101 poslato: 12. April 2015. 17:32:58 »
treba jak Saturn da bi se došlo do pozicije priznatog plastičnog hirurga koji mlati pare :) srećno, još je ona mlada, tek će da se traži, ni slovo a nije čula od medicine, ja ipak navijam za nešto drugo