Autor Tema: Zanimanja I  (Pročitano 42740 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #100 poslato: 27. Decembar 2013. 12:31:18 »
Vezano za biblioteke, jednom smo to ovdje raspravljali posto sam ja bibliotekar u oblasti biologije, sef biblioteke prirodnih nauka na državnom univerzitetu - biblioteke su III kuća, Jupiter, Merkur, Blizanci, a Sunce, između ostalog, označava i biologiju, Jupiter - visokoškolske institucije i obrazovanje

Moja treća (biblioteka) počinje Lavom, Sunce (biologija) je u šestoj kući (posao, uvjeti rada, rad u državnoj službi, ako je Sunce tu ukazuje na rukovodeći položaj) u Strijelcu, gdje je ukliješten i znak Strijelca, a na MC su Ribe.


12. kuća - Blizanci,  biblioteka kao zatvoren prostor, Merkur u 7. kući - javnost, rad sa korisnicima


Van mreže Ninchey*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 244
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Veruj, nema života od sećanja!
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #99 poslato: 02. Jul 2013. 19:49:25 »
Ljudi, hoće li neko da prokomentariše moju kartu? :) (u potpisu je)
Ja sam završavam sledeće god. srednju ekonomsku i volela bih da studiram arhitekturu, da li mislite da imam potencijala za to?
Čitala sam ovamo u topic-u za građevinu i arhitekturu da je bitan istaknut  Mars,   SaturnMerkur i IV (zemljište, tlo) i X polje (nepokretnost) , i znak  Jarac.

E sad meni je vl. IV  Merkur otišao u  Jarac,gde imam stelijum (XII kuća, rad sa ljudima + je ujedno i vladar VII ) , sa dispozitorom  Saturn u I kući preko  :180: povezan sa  Mars (u VI kući - okruženje u kom ću raditi) , i konačan dispozitor  Jupiter u svom znaku kao dominantna planeta u mom natalu, na neki način je obuhvaćeno sve što je ovamo navedeno zar ne? :)


~Natalna~  

Van mreže Supergirl27*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 308
  • Reputaciona snaga: 30
  • Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #98 poslato: 02. Jul 2013. 16:27:12 »
Tačno je. :) Da li se može gledati ovako: Vladar 6.  Jupiter u 4. kući (kuća koja pripada znaku  Rak-voda) u  :60: sa  SaturnŠkorpija u 2. koji označava da zarađujem od posla u vezi sa Zemljom (poljoprivredom, zemljom), a vladar 10. kuće u 9. kući, što govori o tome da mi je to profesija?
To je moje tumacenje...:)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #97 poslato: 02. Jul 2013. 16:23:29 »
Znaci da sam i ja bila na dobrom putu sto se tice tumacenja. :)

Pa ne, ja kazem svoje misljenje, a sad bih voleo da cujem vase..

Van mreže Supergirl27*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 308
  • Reputaciona snaga: 30
  • Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...Supergirl27 might someday be someone...
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #96 poslato: 02. Jul 2013. 16:20:03 »
Znaci nisam imao pogresno misljenje...ja bih iskreno za tu tvoju profesiju pre svega uzeo u razmatranje znak skorpije, planetu Saturn, mesec, I eventualno znak raka...mislim da znak blizanca nema veze sa tim poslom...znak bika isto...
Znaci da sam i ja bila na dobrom putu sto se tice tumacenja. :)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #95 poslato: 02. Jul 2013. 14:38:47 »
Hm?Pa ne znam bash tacno.Generalno je vladar 11 kuce (status u drustvu I proizvod desete kuce) jak.Sunce kao vladar desete kuce je u padu.Ako uzmemo da je to kvalitet gde sunce nije jako, I gde se ne oseca bash najbolje, onda moze da ukaze na ne visok polozaj.Medjutim, posto sam se skolovao da se bavim racunovodstvo/revizija, onda ovaj lav na vrhu desete kuce(samostalna karijera) sa vladarem u u vagi u 11 kuci moze da ukase na konsalting I savetovanje.To nekako daje ovu sliku ovoga sto meni sedi u horoskopu, a to je da je nemam apsolutnu moc I snagu u odnosu na druge jer jer to savetovanje (vaga-sunce).Na posao savetovanja ukazuje I Jupiter u lavu koji je pri vrhu desete kuce, ali I vladar asc koji je u osmoj kuci na kraljevskoj fiksnoj zvezdi (Aldebaran).Tako da ja mislim da cu posle tridesete da radim nesto vezano za neku slobodnu profesiju...e sad posto je sunce lose postavljeno mislim da ce svako pitanje u vezi karijere da tece mucno I bolno (sunce u vagi), pa manje bolnije (venera u devici-triplicitet), da bih verovatno posle pedesete imao izuzetno jaku I stabilnu poziciju jer je merkur kao krajnji dispozitor jak...

Sad je potpunija prica. Vec se moze uklopiti sa tvojom profesijom,  Vaga moze uvek biti savetovanje i diplomatski pristup.
Svakako mi se svidja jer je vl. :as: u apl. :120: sa vl. :mcc: pa se ti nalazis u svom poslu i voleces to sto radis. I dobar protok energije -  Mars vladar i 6. :):60: sa vl.devete-radis ono za sta si se skolovao.
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #94 poslato: 02. Jul 2013. 14:29:55 »
Soel kako ti vidis svoju 10.? Mislim konkretno na vladara  :mcc: u padu.  Sunce uglavnom ima dobre aspekte. Ja bih rekla ne tako dobra i visoka pozicija ali bez vecih problema i trzavica na istoj.

Hm?Pa ne znam bash tacno.Generalno je vladar 11 kuce (status u drustvu I proizvod desete kuce) jak.Sunce kao vladar desete kuce je u padu.Ako uzmemo da je to kvalitet gde sunce nije jako, I gde se ne oseca bash najbolje, onda moze da ukaze na ne visok polozaj.Medjutim, posto sam se skolovao da se bavim racunovodstvo/revizija, onda ovaj lav na vrhu desete kuce(samostalna karijera) sa vladarem u u vagi u 11 kuci moze da ukase na konsalting I savetovanje.To nekako daje ovu sliku ovoga sto meni sedi u horoskopu, a to je da je nemam apsolutnu moc I snagu u odnosu na druge jer jer to savetovanje (vaga-sunce).Na posao savetovanja ukazuje I Jupiter u lavu koji je pri vrhu desete kuce, ali I vladar asc koji je u osmoj kuci na kraljevskoj fiksnoj zvezdi (Aldebaran).Tako da ja mislim da cu posle tridesete da radim nesto vezano za neku slobodnu profesiju...e sad posto je sunce lose postavljeno mislim da ce svako pitanje u vezi karijere da tece mucno I bolno (sunce u vagi), pa manje bolnije (venera u devici-triplicitet), da bih verovatno posle pedesete imao izuzetno jaku I stabilnu poziciju jer je merkur kao krajnji dispozitor jak...

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #93 poslato: 02. Jul 2013. 14:18:20 »
Mozda cu sad malo u off otici ali tice se MC-a...

Svesno ili nesvesno ovaj MC ce predstavljati ono cemo ce data osoba teziti ceo svoj zivot.Npr. moji roditelji su oboje vage u podznaku a na vrhu deset oboje imaju raka.Prakticno su ceo zivot podredili porodici s obziorm da su se uzeli mladi, I da su ceo zivot gledali da skuce kucu.Ceo zivot su gledali da odrze porodicu na okupu.Inace oboje su privatnici, iako su neko vreme radili u nekim firmama I u prosveti (keva-vladar desete u trecoj).

Sto se tice lava na MC-u, tim osobama ce uvek biti vazno da rade na cenjenim I visokim pozicijama, I najcesce ce to biti profesije sa visokim stepenom samostalnosti (npr. advokati, doktori, konsultanti itd.).Dakle, istina je da nece trpeti podredjen polozaj.Isto tako nesto mislim da ce ovim ljudim u zivotu glavna preokupacija biti deca, ili da ce mozda ceo zivot traziti neku ljubav...da li ce je naci valjda ce to reci 11 kuca...

Soel kako ti vidis svoju 10.? Mislim konkretno na vladara  :mcc: u padu.  Sunce uglavnom ima dobre aspekte. Ja bih rekla ne tako dobra i visoka pozicija ali bez vecih problema i trzavica na istoj.
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #92 poslato: 02. Jul 2013. 14:15:57 »
Hidro-voda, Gea-Zemlja, logos-nauka ili ti nauka o podzemnim vodama. U opisu mog posla je obilazak terena, sakupljanje podataka o pojavama i objektima od hidrogeoloskog znacaja, obrada podataka, izrada geoloskih i hidrogeoloskih karata i profila, ndredjivanje kvaliteta podzemnih voda, nadzor na izgradnji hidrogeoloskih oajekata-bunara.. to jdm ukratko.

Znaci nisam imao pogresno misljenje...ja bih iskreno za tu tvoju profesiju pre svega uzeo u razmatranje znak skorpije, planetu Saturn, mesec, I eventualno znak raka...mislim da znak blizanca nema veze sa tim poslom...znak bika isto...

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimanja I
« Odgovor #91 poslato: 02. Jul 2013. 14:11:48 »
Primetila sam da osobe sa  :mcc:Lav tesko podnose da imaju nadredjenog, nekako se izbore da imaju svoj biznis, da budu privatnici.
Meni je sa  :mcc:Rak zaista najbitnija atmosfera na poslu. Ta neka toplina i potpora da mozes raditi normalno bez da gledas ko te vreba iza coska da ti podmetne nogu.

Mozda cu sad malo u off otici ali tice se MC-a...

Svesno ili nesvesno ovaj MC ce predstavljati ono cemo ce data osoba teziti ceo svoj zivot.Npr. moji roditelji su oboje vage u podznaku a na vrhu deset oboje imaju raka.Prakticno su ceo zivot podredili porodici s obziorm da su se uzeli mladi, I da su ceo zivot gledali da skuce kucu.Ceo zivot su gledali da odrze porodicu na okupu.Inace oboje su privatnici, iako su neko vreme radili u nekim firmama I u prosveti (keva-vladar desete u trecoj).

Sto se tice lava na MC-u, tim osobama ce uvek biti vazno da rade na cenjenim I visokim pozicijama, I najcesce ce to biti profesije sa visokim stepenom samostalnosti (npr. advokati, doktori, konsultanti itd.).Dakle, istina je da nece trpeti podredjen polozaj.Isto tako nesto mislim da ce ovim ljudim u zivotu glavna preokupacija biti deca, ili da ce mozda ceo zivot traziti neku ljubav...da li ce je naci valjda ce to reci 11 kuca...